Zakłady bukmacherskie na Huberta Hurkacza

Hubert Hurkacz to obecnie najlepszy polski tenisista singlowy. Nic więc dziwnego, że zakłady wzajemne na jego kolejne występy w turniejach cyklu ATP można znaleźć u wszystkich legalnych bukmacherów.

Hubert Hurkacz w ostatnim czasie coraz śmielej puka do absolutnej czołówki światowego tenisa. Już w ubiegłych latach jego niezaprzeczalny talent ujawniał się w kolejnych turniejach z cyklu ATP, a Hurkacz notował awanse w rankingu ATP Tour. Na przełomie marca i kwietnia br. wrocławianin zwyciężył w prestiżowym turnieju ATP Tour Masters 1000 w Miami, a w lipcu dotarł aż do półfinału legendarnego turnieju Wimbledonu, dzięki czemu awansował na najwyższe, bo aż 11 miejsce w rankingu ATP.

Za sukcesami sportowymi Huberta Hurkacza idzie oczywiście coraz większa rozpoznawalność, wartość reklamowa, a nawet… zainteresowanie legalnych bukmacherów   internetowych jak Fortuna, Totalbet czy Superbet (wszyscy w rankingu). Zakłady wzajemne na wrocławianina – i to nie tylko te przedmeczowe, ale również długoterminowe i specjalne – znaleźć można bez problemu u wszystkich operatorów bukmacherskich w naszym kraju. Dobrze widać to przy okazji oferty zakładów dotyczących występów aktualnie najlepszego polskiego tenisisty singlowego podczas ATP Western and Southern Open na kortach w Cincinnati.

Jakie zakłady na Huberta Hurkacza można typować?

Pierwszą, podstawową kategorią zakładów wzajemnych na Huberta Hurkacza są te przedmeczowe, dotyczące jego kolejnych pojedynków. I tak w I rundzie turnieju ATP w Cincinnati rywalem Polaka jest Davidovich Fokina, ale to Hurkacz jest faworytem bukmacherów w tym meczu. Kurs na jego wygraną w firmie Fortuna wynosi 1,42 (3,10 na Fokinę), zaś w Betfan – 1,36 (i także 3,10 na wygraną rywala). Oprócz tego, można typować m.in. dokładny wynik meczu w setach, czy Hurkacz wygra swój pierwszy gem serwisowy (tak – 1,14, nie – 5,05), jaki będzie dokładny wynik gemów w pierwszym secie, czy mecz zakończy się tie-breakiem, czy którykolwiek set zakończy się wynikiem do zera. To tylko wybrane przykłady a wybór jest naprawdę spory. Prawdopodobnie podobnie szeroką gamę typów operatorzy przygotują na występy Polaka w US Open.

Zakłady specjalne na występy Hurkacza.

Niezła forma Huberta Hurkacza sprawiła, że jest on już zawsze uwzględniany w zakładach długoterminowych na zwycięzcę kolejnego turnieju. Oczywiście nie każdego z nich jest faworytem.

W firmie forBET kurs na jego wygraną w tegorocznym Wimbledonie wynosił aż 145,00 , a w Betclic – 200,00 (Polak dotarł do półfinału). U obu bukmacherów absolutnym numerem 1 na liście kandydatów do wygrania w najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym świata był oczywiście Serb Novak Djoković – forBET płacił „tylko” 1,80 zł za każdą postawioną na to złotówkę, a Betclic – 1,75 zł.

Natomiast szanse na wygraną wrocławianina w nadchodzącym US Open oceniane są już na większe – zarówno w Fortunie jak i w Betfan kurs na zwycięstwo Hurkacza to 75,00. Faworytem ekspertów jest ponownie Novak Djokowić (kurs 1,69) przed Daniłłem Miedwiediewem (kurs 5,30).

Dostępne są już nawet zakłady na przyszłoroczne turnieje Wielkiego Szlema. Co ciekawe szanse Polaka na wygraną w Wimbledonie w 2022 r. oceniane są znacznie wyżej niż w tym roku. Kurs na zwycięstwo Hurkacza to zaledwie 1 : 32. Jeśli forma naszego najlepszego tenisisty singlowego dalej będzie rosnąć, kursy na jego wygraną będą coraz niższe. Czego życzymy wszystkim kibicom polskiego tenisa.

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu – zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.