Koblencja: Przysiężny i Bednarek żegnają się z turniejem

65

Po wyeliminowaniu rozstawionego z numerem piątym Mariusa Copila (Rumunia, 5), przebijający się przez kwalifikacje Michał Przysiężny nie sprostał reprezentującemu gospodarzy Jeremy’emu Jahnowi (Niemcy) i na drugiej rundzie zakończył zmagania na kortach twardych w Koblencji (pula nagród: 45 tys. euro).

Po godzinie i dziesięciu minutach głogowianin przegrał z niemieckim tenisistą 4:6 3:6.

Na jednym zwycięstwie występ przerwali Tomasz Bednarek oraz Antonio Sancic (Chorwacja). W ćwierćfinale sposób na nich znaleźli Dino Marcan (Chorwacja) i Tristan – Samuel Weissborn (Austria), ugrywając po trzy gemy w każdym z setów.

II runda singla:

Jeremy Jahn (Niemcy) – Michał Przysiężny (Polska) 6:4 6:3

Ćwierćfinał debla:

Marcan/Weissborn (Chorwacja/Austria) – Bednarek/Sancic (Polska/Chorwacja) 6:3 6:3.