WTA Cincinnati: Polki już poza turniejem deblowym

95

W pierwszej rundzie debla w Cincinnati (USA, korty twarde) para Bouzkova/Siegemund wygrała 6:3, 6:7 (7), 10-7 z duetem Rosolska/Routliffe. W pierwszym secie jeden break w czwartym gemie. W drugiej partii obie pary nie wykorzystały okazji na przełamanie. W tie-breaku najpierw prowadzenie Polki i Nowozelandki, potem wyniku 6:4 nie wykorzystały rywalki. W trzeciej odsłonie najważniejsze punkty dla Czeszki i Niemeki od stanu 8:7.

Z kolei Krawczyk/Schuurs ograły 6:4, 4:6, 10-6 duet Krunic/Linette. W pierwszym secie Polak i Serbka miały wynik 4:1. W drugiej partii też straciły prowadzenie, kluczowy break przy 5:4, rywalki miały w gemie 40:0. W trzeciej odsłonie od stanu 4:3 dominacja Amerykanki i Holenderki.