Turniej w Miami: Znamy wszystkich uczestników czwartej rundy

229

W trzeciej rundzie turnieju w Miami (USA) Taylor Fritz (USA, 9) w dwóch setach ograł 6:4, 6:4 Denisa Shapovalova (Kanada, 24). Tommy Paul (USA, 16) wygrał 6:3, 7:5 z Alejandro Davidovichem Fokiną (Hiszpania, 20). Amerykanin uzyskał cztery breaki. Carlos Alcaraz (Hiszpania, 1) pokonał 6:0, 7:6(5) Dusana Lajovica (Serbia). Hiszpan mógł szybciej zakończyć mecz, w drugiej partii prowadził 5:3.

Andriej Rublow (6) ogrywa 6:1, 6:2 Miomira Kecmanovica (Serbia, 29). Rosjanin zdobył cztery przełamania. Botic van de Zandschulp (Holandia, 26) zwycięża 3:6, 6:4, 6:4 z Casperem Ruudem (Norwegia, 3). W trzeciej odsłonie Norweg nie utrzymał przewagi breaka.

U kobiet Jekaterina Aleksandrowa (18) ograła 7:6(8), 6:3 Belinde Bencic (Szwajcaria, 9). W pierwszym secie Rosjanka miała przewagę breaka. Potem Szwajcarka odrobiła, miała cztery piłki setowe. W tie-breaku prowadziła 5:2. Sorana Cirstea (Rumunia) wygrała 7:5, 6:1 z Karoliną Muchovą (Czechy, Q). W pierwszej partii Rumunka wyszła ze stanu 3:5. Aryna Sabalenka (2) wygrała 6:1, 6:2 z Marie Bouzkovą (Czechy, 31). Białorusinka cztery razy odbierała podanie rywalce. Lepiej poradził sobie dwie inne Czeszki, do czwartej rundy awansowały Petra Kvitova (Czechy, 15) i Barbora Krejcikova (Czechy, 16)

Trzecia runda

Holger Rune (Dania, 7) – Diego Schwartzman (Argentyna, 31) 6:4, 6:2

Taylor Fritz (USA, 9) – Denis Shapovalov (Kanada, 24) 6:4, 6:4

Tommy Paul (USA, 16) – Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania, 20) 6:3, 7:5

Carlos Alcaraz (Hiszpania, 1) – Dusan Lajovic (Serbia) 6:0, 7:6(5)

Andriej Rublow (6) – Miomir Kecmanovic (Serbia, 29) 6:1, 6:2

Emil Ruusuvuori (Finlandia) – Taro Daniel (Japonia, WC) 6:3, 7:6(3)

Jannik Sinner (Włochy, 10) – Grigor Dimitrow (Bułgaria, 21) 6:3, 6:4

Botic van de Zandschulp (Holandia, 26) – Casper Ruud (Norwegia, 3) 3:6, 6:4, 6:4