Najpopularniejsze Sloty Sportowe Online

Nowe sloty sportowe posiadają fantastyczną grafikę i świetną oprawę dźwiękową, gra na nich dostarcza mnóstwo zabawy. W tym artykule zobaczycie najpopularniejsze sloty sportowe, które ukazały się w ostatnich latach.

Break Away Deluxe: Zabawa na Lodzie

Ten slot online przypadnie do gustu fanom szybkiej rywalizacji z krążkiem na lodowisku. To automat od jednego z najstarszych deweloperów gier slotowych, Microgaming, który posiada solidne RTP w wysokości 96.18%. Wypuszczony w 2019 roku, ma solidną grafikę i przeniesie cię wprost na hokejowy stadion. Jego mechanika nie jest do końca oparta na sprawdzonych schematach. Różnicą w stosunku do klasycznych slotów jest większe pole gry, wynoszące tu 5 na 5. Symbolami są łyżwy, hokejowe kaski, zawodnicy, czy też sędziowie w pasiastych trykotach. Natomiast logo gry jest symbolem Wild, który zastępuje standardowe symbole. W grze możemy też zdobyć darmowe spiny, jeśli uda się nam zebrać od 3 do 5 scatterów. Średnia zmienność sprawia, że to ciekawa gra dla początkujących i zaawansowanych.

The Champions: Zostań mistrzem futbolu

To bardzo popularny automat, w którym wcielisz się w kapitana drużyny futbolowej. Gra bazuje na Mistrzostwach Świata FIFA w futbolu w 2018 roku, choć prawdę mówiąc nie jest oficjalnie licencjonowana. Możemy za to wybrać jedną z 32 drużyn narodowych, które wystąpiły w tym turnieju. Zmiana jest czysto kosmetyczna i nie wpływa na przebieg rozgrywki, ale jest miłym akcentem dla fanów piłkarzy. Pod względem zasad, to całkiem standardowy automat ? jednak ma on ciekawą mini grę w rzuty karne. Gracz ma w niej pięć prób, podczas których wybiera jeden z czterech kątów bramki do której strzela. Za każdy trafiony karny, uzyskuje wygraną, a jeśli uda mu się trafić wszystkie cztery, zdobywa stawkę x100. Fani futbolu powinni zagrać choć raz w ten slot od Pragmatic Play, bo zapewnia on przednią zabawę.

Super Sumo: Orientalna walka na ringu

Zapasy sumo są bardzo widowiskowe, a w tym automacie online będziesz starał się uzyskać najlepsze kombinacje symboli inspirowanym tym japońskim widowiskiem i sportem walki. To gra, która nie podchodzi zbyt poważnie do zawodów sumo, a dzięki temu jest lekka w odbiorze i daje mnóstwo frajdy. Możesz tu zagrać ze współczynnikiem RTP 95.18%, zdobywając dziesięć darmowych spinów w grze bonusowej. Najbardziej spodobał nam się komiczny zawodnik sumo, który będzie dopingował cię w trakcie gry. Automat nie tylko dla fanów Japonii.

Super Striker: poczuj piłkarskie emocje

O ile The Champions był inspirowany Mistrzostwami Świata, tak Super Striker został przygotowany na Mistrzostwa Europy UEFA. Ten automat online od NetEntu ma bardzo efektowną oprawę graficzną i posiada maksymalny poziom wygranych x5000. Całkiem wysokie RTP wynosi tu 96,04%, natomiast zmienność jest wysoka. NetEnt nie zawodzi nigdy, jeśli chodzi o wygląd gier i grając poczujesz się niemal jakbyś był na boisku. Warto dodać, że Super Striker został świetnie przystosowany do gry na urządzeniach mobilnych, dlatego dobrze gra się na nim także na smartfonie. To zaledwie niektóre popularne sloty sportowe i automatów online z tej kategorii jest dużo więcej.