ITF Antalya: Michalski najlepszy w finale debla

88

W ćwierćfinale turnieju w Antalyi (Turcja) Savva Polukhin (Rosja) pokonał 7:5, 4:6, 6:4 Daniel Michalskiego. W pierwszej partii było pięć breaków, trzy dla Polaka. Mógł wcześniej zakończyć, ponieważ miał 5:3 i podanie. W drugiej partii najpierw Michalski odrabiał starty potem nie wykorzystał prowadzanie 4:2. Tak samo było w trzeciej odsłonie gdzie miał 3:1. Mecz trwał 3 godziny i 15 minut.

W deblu para Madarasz/Michalski ograła 7:5,2:6, 10:3 duet Sperle/Vankan.W pierwszym secie Polak i Węgier już przy 5:4 mieli serwis na prowadzenie, dopiero za druga okazją wygrali podanie. Na początku drugiego seat po jednym breaku, od stanu 2:2 cztery gemy dal rywali. W decydującej odsłonie duet polsko-węgierski o początku zyskał sporą przewagę. W finale wygrali 6:4, 6:3 z rumuńską parą Jecan/Tomescu W pierwszym secie jedno przełamanie w piątym gemie, w drugim były cztery przełamania, trzy dla Polaka i Węgra.