US Open: Pewne zwycięstwo Radwańskiej

37

Radwanska US Open 2014Agnieszka Radwańska wygrała 2:0 (6:3 6:2) z Magdą Linette w II rundzie US Open. Mecz zaczął się od zdecydowanego prowadzenia Radwańskiej. Isia szybko dwukrotnie przełamała podanie rywalki i nic nie zapowiadało wyrównania gry. Również naszą najlepszą tenisistkę dopadł chwilowy kryzys i Linette zdołała odłamać. To jednak nie wystarczyło jej do odwrócenia losów partii, którą Isia wygrał po 39. minutach gry. W drugiej odsłonie Magda grała zdecydowanie pewniej, jednak ponownie w połowie seta się coś zacięło. Krakowianka wykorzystała ten moment i ponownie wywalczyła sobie przewagę. Nasza najlepsza singlistka nie dała już szans młodszej rywalce i awansowała dalej. Teraz na jej drodze stanie Madison Keys (USA).

Agnieszka Radwańska (Polska) – Magda Linette (Polska) 6:3 6:2