US Open: Krecz Matkowskiego i Peschke

30

Matkowski PeschkeKveta Peschke (Czechy) i Marcin Matkowski poddali mecz w ćwierćfinale turnieju miksta na US Open. Rywale, Yung-Jan Chan i Ross Hutchins awansowali do półfinału po rozegraniu pierwszego seta i części drugiej odsłony. Po otwierającej partii czesko-polska para przegrywała 3:6. Już na początku stracili własny serwis i nie potrafili odrobić tego jednego przełamania. Bardzo dobra gra Chan i Hutchinsa przy własnym podaniu. W drugim secie bez przełamań, ale grał trwała zaledwie trzy gemy. Peschke zgłosiła niedyspozycję i mecz się zakończył. To koniec udziału Matkowskiego na US Open, gdzie także odpadł z turnieju deblowego. W półfinale Chan i Hutchins zmierzą się z Mirza Basic (Bośnia) oraz Bruno Soaresem (Brazylia).

Kveta Peschke/Marcin Matkowski – Yung-Jan Chan/Ross Hutchins 3:6 2:1 [krecz]