US Open: Fyrstenberg i Matkowski odpadają

35

Marcin Matkowski i Mariusz FyrstenbergMariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali 0:2 (4:6 4:6) z Ivanem Dodigiem (Chorwacja) i Marcelo Melo (Brazylia) w III rundzie US Open. Spotkanie trwało godzinę i 17. minut, ale Polacy nie mogli odnaleźć się w tym pojedynku. Już na początku pierwszej partii stracili swoje podanie i musieli nadrabiać straty. Rywale nie dali im żadnych szans by zniwelować przewagę i niestety przegrali otwierające stracie. W kolejnym secie także bardzo szybki break i przegrana. Fyrstenberg i Matkowski zagrali przeciętnie, a przewaga i dominacja przeciwników wynika tylko i wyłącznie z ich bardzo solidnej gry. Dodig i Melo w ćwierćfinale zagrają ze zwycięzcami meczu Vasek Pospisil/Jack Sock (Kanada/USA) vs. Carlos Berlocq/Leonardo Mayer (Argentyna/Argentyna).

Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski – Ivan Dodig/Marcelo Melo 4:6 4:6