Jacek Czerniszewski najlepszy w 2. randze GPPiM na Zwierzyńcu

Jacek Czerniszewski został zwycięzcą Turnieju Singlowego (ranga 2 Grand Prix Podlasia i Mazur), rozegranego w dniu 4 września 2020r. na kortach Centrum Tenisowe Zwierzyniec.

W meczu finałowym pokonał Jarosława Waszkiewicza 4/0 4/0.

W meczach półfinałowych Jacek Czerniszewski wygrał z Mateuszem Matyczakiem 4/1 4/2, natomiast Jarosław Waszkiewicz pokonał Łukasza Kazberuka 4/1 4/2.

W turnieju uczestniczyło 26 tenisistów.

Podgląd wyników
Galeria zdjęć

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: Turniej Singlowy
Kategoria: OPEN
Ranga: 2 GPPiM
Termin: 4 września 2020r.
Organizator: Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Wyniki

Grupa A

Kolejka 1
Turek Mirosław – Kondraciuk Kamil 4/0 4/0
Kolejka 2
Czerniszewski Jacek – Kondraciuk Kamil 4/0 4/0
Kolejka 3
Czerniszewski Jacek – Turek Mirosław 4/0 4/0

Grupa B

Kolejka 1
Dąbrowski Artur – Kraszewski Konrad 2/4 1/4
Kolejka 2
Kazberuk Łukasz – Kraszewski Konrad 4/2 4/1
Kolejka 3
Kazberuk Łukasz – Dąbrowski Artur 4/2 3/4 10:6

Grupa C

Kolejka 1
Czembrowski Piotr – Markiewicz Andrzej 3/4 4/1 14:12
Kolejka 2
Lemański Waldemar – Markiewicz Andrzej 4/1 4/2
Kolejka 3
Lemański Waldemar – Czembrowski Piotr 4/0 4/1

Grupa D

Kolejka 1
Matyczak Mateusz – Rutkowski Leszek 4/3 4/0
Kolejka 2
Waszkiewicz Jarosław – Rutkowski Leszek 4/0 4/1
Kolejka 3
Waszkiewicz Jarosław – Matyczak Mateusz 1/4 1/4

Grupa E

Kolejka 1
Baranowski Artur – Pająk Kacper 4/0 4/0
Kolejka 2
Tarasewicz Krzysztof – Pająk Kacper 4/1 4/0
Kolejka 3
Tarasewicz Krzysztof – Baranowski Artur 3/4 4/3 7/10

Grupa F

Kolejka 1
Czembrowski Paweł – Topczewski Jan 2/4 4/1 8:10
Kolejka 2
Krasowski Artur – Topczewski Jan 4/0 4/1
Kolejka 3
Krasowski Artur – Czembrowski Paweł 4/1 4/2

Grupa G

Kolejka 1
Jabłonowski Kamil – Ziętkowski Kacper 4/0 4/1
Gryc Bartłomiej – Bołtuć Piotr 4/2 4/2
Kolejka 2
Jabłonowski Kamil – Bołtuć Piotr 4/1 4/0
Gryc Bartłomiej – Ziętkowski Kacper 4/2 4/1
Kolejka 3
Jabłonowski Kamil – Gryc Bartłomiej 4/3 4/0
Bołtuć Piotr – Ziętkowski Kacper 4/1 3/4 10:5

Grupa H

Kolejka 1
Galas Daniel – Misztalewski Mirosław 3/4 4/3 10/7
Niesterowicz Tadeusz – Dmochowski Rafał 3/4 2/4
Kolejka 2
Galas Daniel – Dmochowski Rafał 4/0 4/0
Kolejka 3
Galas Daniel – Niesterowicz Tadeusz 4/0 4/1

Drabinka finałowa

1/8 finału
Czerniszewski Jacek – Gryc Bartłomiej 4/0 4/1
Galas Daniel – Kraszewski Konrad 4/0 4/1
Baranowski Artur – Czembrowski Piotr 4/1 2/4 10:5
Matyczak Mateusz – Topczewski Jan 4/2 4/1
Lemański Waldemar – Tarasewicz Krzysztof 4/3 3/4 10:8
Krasowski Artur – Waszkiewicz Jarosław
Jabłonowski Kamil – Turek Mirosław 4/0 4/2
Kazberuk Łukasz – Misztalewski Mirosław 4/1 4/2

1/4 finału
Czerniszewski Jacek – Galas Daniel 3/4 4/1 10:2
Baranowski Artur – Matyczak Mateusz 0/4 1/4
Lemański Waldemar – Waszkiewicz Jarosław 1/4 1/4
Jabłonowski Kamil – Kazberuk Łukasz 1/4 4/3 6:10

1/2 finału
Czerniszewski Jacek – Matyczak Mateusz 4/1 4/2
Waszkiewicz Jarosław – Kazberuk Łukasz 4/1 4/2

Finał
Czerniszewski Jacek – Waszkiewicz Jarosław 4/0 4/0