Bess z Jabłońską wygrywają Nocny Mikst w TENES

Joanna Jabłońska i Damian Bess triumfowali w turnieju par mieszanych “Nocny Mikst w TENES” który rozegrany został w dniu 5 grudnia na kortach TENES Klub Sportowy.

W meczu finałowym pokonali parę Chojnacka Iza / Jędrych Leszek 6/3.

Udział wzięło 17 par mikstowych. Turniej klasyfikowany był do rankingu Grand Prix Warszawy.

Podsumowanie:
Nazwa turnieju: NOCNY MIKST w TENES
Kategoria: DEBEL MIKST
Ranga: 4.b
Termin: 5 grudnia 2020r.
Organizator: TENES Klub Sportowy
Podgląd wyników

Wyniki

Grupa A

Kolejka 1
Jabłońska Joanna / Bess Damian – Kolczyńska Zofia / Kolczyński Piotr 6/2
Kościuk Żaklina / Sikorski Waldemar – Wilkońska Delfina / Wilkoński Jerzy 6/4
Kolejka 2
Jabłońska Joanna / Bess Damian – Wilkońska Delfina / Wilkoński Jerzy 6/2
Kościuk Żaklina / Sikorski Waldemar – Kolczyńska Zofia / Kolczyński Piotr 6/2
Kolejka 3
Jabłońska Joanna / Bess Damian – Kościuk Żaklina / Sikorski Waldemar 6/2
Wilkońska Delfina / Wilkoński Jerzy – Kolczyńska Zofia / Kolczyński Piotr 3/6

Grupa B

Kolejka 1
Walków Małgorzata / Styczeń Jarosław – Wasilewicz Iga / Dudek Jan 6/4
Woś Katarzyna / Mokrzycki Piotr – Chojnacka Iza / Jędrych Leszek 3/6
Kolejka 2
Walków Małgorzata / Styczeń Jarosław – Chojnacka Iza / Jędrych Leszek 4/6
Woś Katarzyna / Mokrzycki Piotr – Wasilewicz Iga / Dudek Jan 6/3
Kolejka 3
Walków Małgorzata / Styczeń Jarosław – Woś Katarzyna / Mokrzycki Piotr 2/6
Chojnacka Iza / Jędrych Leszek – Wasilewicz Iga / Dudek Jan 6/2

Grupa C

Kolejka 1
Mokrzecka Marzena / Terreno Simone – Cyżyk – Patkowska Aneta / Borkowski Andrzej 6/3
Konstantynowicz Beata / Kozłowski Artur – Lech Aleksandra / Lech Krystian 6/3
Kolejka 2
Mokrzecka Marzena / Terreno Simone – Lech Aleksandra / Lech Krystian 6/2
Konstantynowicz Beata / Kozłowski Artur – Cyżyk – Patkowska Aneta / Borkowski Andrzej 6/4
Kolejka 3
Mokrzecka Marzena / Terreno Simone – Konstantynowicz Beata / Kozłowski Artur 6/3
Lech Aleksandra / Lech Krystian – Cyżyk – Patkowska Aneta / Borkowski Andrzej 4/6

Grupa D

Kolejka 1
Zielińska Dana / Kamiński Łukasz – Dziurda Ewa / Dziurda Waldemar 4/6
Szymańczyk-Łukasiak Karolina / Daczko Michał – Aniołkowska Małgorzata / Mytnychuk Yurii 6/4
Kolejka 2
Zielińska Dana / Kamiński Łukasz – Aniołkowska Małgorzata / Mytnychuk Yurii 7/5
Szymańczyk-Łukasiak Karolina / Daczko Michał – Dziurda Ewa / Dziurda Waldemar 4/6
Kolejka 3
Zielińska Dana / Kamiński Łukasz – Szymańczyk-Łukasiak Karolina / Daczko Michał 6/7(5)
Aniołkowska Małgorzata / Mytnychuk Yurii – Dziurda Ewa / Dziurda Waldemar 2/6

Drabinka finałowa

1/4 finału
Jabłońska Joanna / Bess Damian – Konstantynowicz Beata / Kozłowski Artur 6/4
Woś Katarzyna / Mokrzycki Piotr – Dziurda Ewa / Dziurda Waldemar 6/3
Mokrzecka Marzena / Terreno Simone – Kościuk Żaklina / Sikorski Waldemar 6/1
Szymańczyk-Łukasiak Karolina / Daczko Michał – Chojnacka Iza / Jędrych Leszek 1/6

1/2 finału
Jabłońska Joanna / Bess Damian – Woś Katarzyna / Mokrzycki Piotr 6/1
Mokrzecka Marzena / Terreno Simone – Chojnacka Iza / Jędrych Leszek 4/6

Finał
Jabłońska Joanna / Bess Damian – Chojnacka Iza / Jędrych Leszek 6/3