Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Vivid pisze:Co do wątku powitalnego, jeżeli będzie takie zapotrzebowanie to nie będę się opierał i myślę, że JCz, ED i Obiektyw też nie będą protestować ;).
Poza tym to jest forum, same możecie wątek założyć i ustanowić jakieś zasady :P. Potem to pozbieramy i poukładamy. Broni Wam ktoś? ...
Nie broni? No właśnie nie chcę, aby było tak, że zaraz każdy napisze "witaj", po prostu jeśli ktoś chciałby się odnieść do czegoś, co jest w kwestionariuszu danej osoby to mógłby wtedy powitać i napisać np., "fajnie, że..." czy "ja również..." .Ok, może kiedyś ogarnę ten temat, na razie mi się nie chce :).
kariokineza pisze:
TomPL pisze: Wytnę powyższe i oprawię w ramki, bo gdy protestowałem, żeby nie dzielić wg płci w ankiecie na najsympatniejszego forumowicza to mnie wyciąłeś. :dvl(:
A co to za ankieta??? I co ile się odbywa? Coś fajnego mnie omineło?
Zabawa to się dopiero zaczęła jak wycięto Toma wpis rotfl . Swoją drogą Tom, te twoje osobiste wycieczki już są trochę męczące, odpuść trochę, bo cię do mopa pogonię ;-P :wink: .
basic pisze:
RatRace pisze:...zauważyłem aktywizację większej ilości kobiet/dziewczyn, które z nieznanych mi przyczyn nie chcą doskonalić się w sztuce kucharskiej, ale marnują swój cenny czas na czytanie tego forum, albo i gorzej na pisanie na nim, co zajmuje jeszcze więcej czasu.
Pewnie dlatego, że tylko Gary goni tak do garów... a, że Gary jest mało wymagający bo wystarczy Mu tylko rosołek i dobry mięsny kotlet, to kobiety kobiety szybko ogarnęły ten fragment sztuki kulinarnej i mają przez to więcej czasu teraz. :wink:
Basic, no prawie...... ja jednak obstawiam, że kobiety są teraz sprytniejsze, zaradniejsze, lepiej zorganizowane i potrafią robić kilka rzeczy na raz... a nie zaraz, tak jest od zawsze, tylko wy mężczyźni tego nigdy nie zrozumiecie ;-P .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Ania pisze:Zabawa to się dopiero zaczęła jak wycięto Toma wpis rotfl . Swoją drogą Tom, te twoje osobiste wycieczki już są trochę męczące, odpuść trochę, bo cię do mopa pogonię ;-P :wink: .
I ty Brutusko przeciwko mnie? Ja tu się narażam, walczę o wasze równe prawa, a ty "do mopa"? :?
Chciałem nawet zaproponować w tym wątku, by do Władz jakąś kobietę wybrano, ale już mi przeszło...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Ania pisze:... był zdegustowany, bo twierdził, że przy mnie nie czuje sie męsko i robię z niego pośmiewisko przy jego znajomych O_O . Cóż, czasem trzeba więc udawać taką głupiutką i nieporadną, aby mężczyzna poczuł się w pełni mężczyzną.
Wasza Przenikliwość mnie zawstydza, ale to święta prawda. Mam kolegę, inteligentnego chłopaka, kiedyś uderzał do mojej szwagierki do momentu kiedy zagrali w brydża. A jak wiemy to gra wysoce analityczna, z kręgów, z których się wywodził wybitnie nie na "babski rozumek". Jak się okazało, że ona jest w tym lepsza niż on, Król Gry, zabawa się zakończyła. Wybrał tę najgłupszą przy stoliku.
Nie ma czego żałować.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

TomPL pisze:
Ania pisze:Zabawa to się dopiero zaczęła jak wycięto Toma wpis rotfl . Swoją drogą Tom, te twoje osobiste wycieczki już są trochę męczące, odpuść trochę, bo cię do mopa pogonię ;-P :wink: .
I ty Brutusko przeciwko mnie? Ja tu się narażam, walczę o wasze równe prawa, a ty "do mopa"? :?
Chciałem nawet zaproponować w tym wątku, by do Władz jakąś kobietę wybrano, ale już mi przeszło...
Przecież to żarcik taki malutki, nie wiedziałam, że jesteś taki delikatny, będę miała to na uwadze w przyszłości :).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Vivid pisze:
Ania pisze:Vivid, możesz odpowiedzieć na moje pyt?
A swoją drogą, czemu temat powitalny upadł?
Bo nabijano tam posty pod uczestnictwo w TF-ach ...
Wszystkich witano i licznik bił, chcieliśmy ukrócić ten proceder.
Poza tym mamy blogi więc nie chcieliśmy dublować. Zawsze to miło jak blog zaczyna się od powitania ;).
Rzadko chwalę Władzę Sowiecką, ale tamta decyzja była moim zdaniem w 95% słuszna. Nabijalnia była w tym dziale wręcz koszmarna i dobrze, że zostało to ukrócone. Pamiętam, że zwłaszcza jeden użytkownik celował w witaniu nawet po pół roku, byle w każdym temacie powitalnym swoje jakże wiele wnoszące "Cześć" czy "Witam" wstawić. Żałuję jedynie, że samych postów powitalnych nie zachowano i nie scalono w jeden archiwalny wątek, bo było tam parę wartościowych informacji i zabawnych postów.
Ania pisze:Poza tym MagKor, mądra użytkowniczka łatwo nie da się "zlikwidować", więc na końcu i tak pozostaną te mądre, inteligentne, bystre i z poczuciem humoru :D .
Też tak sądzę, a dodatkowo uważam, że liczy się jakość, a nie ilość, więc trzeba dążyć, by zostawali tu głównie ludzie inteligentni i z poczuciem humoru. I kobiety też niech zostają tylko takie. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Gary pisze:
Vivid pisze:
Ania pisze:Vivid, możesz odpowiedzieć na moje pyt?
A swoją drogą, czemu temat powitalny upadł?
Bo nabijano tam posty pod uczestnictwo w TF-ach ...
Wszystkich witano i licznik bił, chcieliśmy ukrócić ten proceder.
Poza tym mamy blogi więc nie chcieliśmy dublować. Zawsze to miło jak blog zaczyna się od powitania ;).
Rzadko chwalę Władzę Sowiecką, ale tamta decyzja była moim zdaniem w 95% słuszna. Nabijalnia była w tym dziale wręcz koszmarna i dobrze, że zostało to ukrócone. Pamiętam, że zwłaszcza jeden użytkownik celował w witaniu nawet po pół roku, byle w każdym temacie powitalnym swoje jakże wiele wnoszące "Cześć" czy "Witam" wstawić. Żałuję jedynie, że samych postów powitalnych nie zachowano i nie scalono w jeden archiwalny wątek, bo było tam parę wartościowych informacji i zabawnych postów.
Dlatego właśnie uważam, że powinno się zabronić w tym temacie wpisów typu "witam", "cześć", a jak już takie coś się pojawi to usuwać (wiem, wiem dodatkowa praca), a zostawiać same wpisy, które coś wnoszą do dyskusji. Bo jednak miło najpierw coś o kimś poczytać, a nowym pewnie też miło byłoby się przywitać w temacie do tego przeznaczonym, a nie w różnych Ps-ach.
Gary pisze:
Ania pisze:Poza tym MagKor, mądra użytkowniczka łatwo nie da się "zlikwidować", więc na końcu i tak pozostaną te mądre, inteligentne, bystre i z poczuciem humoru :D .
Też tak sądzę, a dodatkowo uważam, że liczy się jakość, a nie ilość, więc trzeba dążyć, by zostawali tu głównie ludzie inteligentni i z poczuciem humoru. I kobiety też niech zostają tylko takie. :wink:
Gary jak to fajnie, że wróciłeś, choć mam podejrzenie, że jakaś kobieta wkradła się na twoje konto ;-P .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Ania pisze: Gary jak to fajnie, że wróciłeś, choć mam podejrzenie, że jakaś kobieta wkradła się na twoje konto ;-P .
Żadna baba nie wkradła mi się na konto, po prostu postanowiłem swoje szowinistyczne poglądy przedstawić tym razem inaczej. Przeczytaj jeszcze raz tamtego posta. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Gary pisze:
Ania pisze: Gary jak to fajnie, że wróciłeś, choć mam podejrzenie, że jakaś kobieta wkradła się na twoje konto ;-P .
Żadna baba nie wkradła mi się na konto, po prostu postanowiłem swoje szowinistyczne poglądy przedstawić tym razem inaczej. Przeczytaj jeszcze raz tamtego posta. :wink:
Rozumiem, ale to jak dla ciebie i tak postęp, skoro i kobiety mogą odejść na chwilę od garów i tutaj zostać, a to, że kobiety to nie ludzie to wiadomo nie od dziś, oczywista oczywistość, że kobiety muszą być robotami, bo żaden człowiek by nie ogarnął tyle rzeczy w jednym czasie :wink: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Aniu miej na uwadze, że Gary jest w dalszym ciągu porażony masakryczną grą Barcy, bolesną porażką akurat wtedy jak miał wyjazd więc jeszcze nie doszedł do siebie po takiej podróży :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

basic pisze:Aniu miej na uwadze, że Gary jest w dalszym ciągu porażony masakryczną grą Barcy, bolesną porażką akurat wtedy jak miał wyjazd więc jeszcze nie doszedł do siebie po takiej podróży :wink: .
No fakt, trauma, ale może już się nie uleczy i tak mu zostanie? Taki Gary wersja "soft" :wink: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Gary pojechał na mecz - klub mecz nie przegrał a przerżnął z kretesem - wywalili Garego z fanklubu. I wszystko jasne? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Kobiety na forum i w tenisie - dyskusja poważna

Panowie i Panie, kończymy spamowanie i OT. :wink:
Jeśli macie ochotę kontynuować dyskusję dot. tematu "Powitalnego" proszę aby wznowienie nastąpiło w temacie:
"Potrzeba restrykcyjności zasad na forach"

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”