Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PIOTR69 pisze:Mówcie co chcecie ja i tak uważam, że kobieta to najlepszy przyjaciel człowieka.
Też tak uważam i zdecydowanie są lepsze sposoby spędzania czasu z kobietą niż zapędzanie jej do garów lub szczoty, ale cóż każdemu według potrzeb, więc Gary wszystkiego najlepszego z babą przy garach lub ze szczotą. :D
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Dajcie szansę Garemu. Może jeszcze odkryje co można ciekawego robić z kobietą?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Czyli gramy z nim w ciepło zimno :) ?

Na razie szczota i gary to bardzo zimno :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

ZlosliwyGnom pisze:Dajcie szansę Garemu. Może jeszcze odkryje co można ciekawego robić z kobietą?
No nie wiem, już chwilę Gary tu się na forum udziela i ciągle "gary i szczota", może musimy mu jakoś pomóc, bo samemu to może mu zająć dużo czasu rotfl
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ale Wy się pastwicie... każdy ma swoje fetysze. :]
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

To fakt są różne odchylenia :::cytacik:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Gary jesteś monotematyczny, znajdź nowe opcje :)
Choć może ma i rację, zależy od tej baby, czasem tylko takie zastosowanie wchodzi w grę, szanujmy nasze wątroby ... :P ;)

Kobieta najlepszym przyjacielem człowieka? Może, niektórzy dodają, że zaraz po piesku :P
Trochę w tym racji, jak się z psem na spacer wyjdzie to samemu się decyduje gdzie się idzie i kiedy wraca. Spróbujcie tak z babą ... rotfl
Poza tym jak pies szczeka to robi to niezbyt często, można go uciszyć, no i człowiek i tak nic nie kuma a czworonożny nie będzie tego potem wypominać :P
I znów, spróbujcie tak z babą rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Jako że w temacie o przesądach zawodników ED zarządził koniec OT, to przenoszę się tutaj z odpowiedzią:
PitS pisze:Jak rozumiem, żeby wygrać z Garym wystarczy mu przed meczem zajumać czapeczkę? :wink:
Ostatnio w czasie turnieju pojechałem do babci na obiad i śpiesząc się na ćwierćfinał zapomniałem o niej. Grałem bez czapki i czułem się bardzo dziwnie, ale turniej wygrałem, więc chyba to nie działa. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Jak u Was z formą? Ja jestem absolutnie bez, w tym sezonie spędziłem na korcie może 30-40h na korcie i kompletnie brak mi ogrania, tw. każdego uczestnika będę się obawiał :). Jeśli na siebie wpadniemy to Radical będzie miał ogromną szansę, żeby mnie z kortu zdmuchnąć w ramach rewanżu, choć po cichu liczę na rewanż z PIOTRem69, który unika w tym sezonie gry ze mną jak może :P.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Piotrka69 cykoria dopadła? :twisted:
Uuuuu, będzie trzeba przeprowadzić rozmowę dyscyplinującą podczas podróży ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Nie no zgrywam się, po prostu mnie unika :P.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

daroos pisze:Jak u Was z formą? Ja jestem absolutnie bez, w tym sezonie spędziłem na korcie może 30-40h na korcie i kompletnie brak mi ogrania...
O_O ... no ładnie... tyle, to ja w ciągu całego roku zagram... a nie tylko sezonu :oops: muszę lepiej wylosować niż do tej pory :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Vivid pisze:I znów, spróbujcie tak z babą rotfl
To, że pies jest lepszym przyjacielem udowodniono naukowo. Należy wziąć jednego psa i jedną babę, a następnie zamknąć jedno i drugie w ciasnej komórce bez światła na 24 godziny. Po wypuszczeniu pies będzie się cieszył, łasił do Ciebie i merdał ogonem... Relacja z wypuszczenia baby jest skąpa, lakoniczna, pisana jakby w biegu... Nie wspomina o radości... :wink:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

YOGItheBEAR pisze:Relacja z wypuszczenia baby jest skąpa, lakoniczna, pisana jakby w biegu... Nie wspomina o radości... :wink:
To był jakiś kozak co dał radę napisać???? O_O rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Stary Usain Bolta :::gienek:::
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

daroos pisze:Jak u Was z formą? Ja jestem absolutnie bez, w tym sezonie spędziłem na korcie może 30-40h na korcie i kompletnie brak mi ogrania, tw. każdego uczestnika będę się obawiał :). Jeśli na siebie wpadniemy to Radical będzie miał ogromną szansę, żeby mnie z kortu zdmuchnąć w ramach rewanżu, choć po cichu liczę na rewanż z PIOTRem69, który unika w tym sezonie gry ze mną jak może :P.
Daroos nic się nie bój, 12 kilo radicala wyparowało więc i siła dmuchnięcia nieco niższa ;-). Też u mnie z forma nie najlepiej, także szanse są równe. A raczej patrząc na twój wzrost i ogólne super warunki do tenisa to szanse są bardziej po twojej stronie...
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Mam nadzieję, że dane nam to będzie "zmierzyć" na korcie :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ja w tenisa co prawda grać nie umiem, ale za to jeszcze schudłem, żeby szybciej biegać. No i dzisiaj w ramach przygotowania taktycznego podpatrywałem jedynego uczestnika, którego dotąd nie widziałem. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Gary pisze:Ja w tenisa co prawda grać nie umiem, ale za to jeszcze schudłem, żeby szybciej biegać. No i dzisiaj w ramach przygotowania taktycznego podpatrywałem jedynego uczestnika, którego dotąd nie widziałem. :wink:
I jak? O_O :wink:
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PitS pisze:
Gary pisze:Ja w tenisa co prawda grać nie umiem, ale za to jeszcze schudłem, żeby szybciej biegać. No i dzisiaj w ramach przygotowania taktycznego podpatrywałem jedynego uczestnika, którego dotąd nie widziałem. :wink:
I jak? O_O :wink:
Teraz porusza się niczym wiatr, żeby nie powiedzieć z wiatrem ;)
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”