Awatar użytkownika
riddick
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2011, 23:58
Lokalizacja: Nysa

Fischer Magnetic Tour UL

Jak w temacie, wynalazłem ostatnio takową ramę i wagowo i pod względem szerokości ramy i przeplotu wydaje się bardzo ciekawa, pytanie czy ktoś taką odbijał? Głowa 645cm2, waga bodajże 295gr, chodzi mi głównie jak z dostępem do rotacji, z manewrowością, jestem typowym przykładem baselinera więc na pewno jak z mocą? Ostatnio przeglądałem wiele rakiet, szukam zwiększenia mocy przez sztywność ramy (do zwiększenia wagi rakiety jeszcze mnie nie ciągnie) i patrząc na moje "jonki" to ten Fischer jest jeszcze bardziej elastyczny, więc nie wiem czy tyle mocy będzie miał, ale akurat w jego przypadku nie zwracam na to uwagi bo jakoś mi się tak podoba :D . Mniejsza, jeśli ktoś nim grał i napisze kilka słów o wrażeniach będę wdzięczny, pzdr.
Prince Ozone Tour MP

Prince EXO3 Graphite
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Fischer Magnetic Tour UL.

Ja grałem. Jakiś rok temu, więc niewiele mi zostało w pamięci z tego grania, ale pamiętam, że zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Gram bardziej rotacyjnie niż płasko oraz nie miałem problemów z przebiciem piłki na drugą stronę siatki z odpowiednią prędkością, więc moc też jest ok. Więcej ci nie powiem, bo najzwyczajniej w świecie nie pamiętam :/.
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Pozostałe”