scorupion
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Dobór naciągu

W tenisowym środowisku, w którym się obracam ani jedna osoba nie była zadowolona z Vendetty. Od biedy tolerowany jest Plus Power, a za najlepszy z naciągów Pro's Pro uważany jest Cyber Power.
Z ciekawości zrobiłem małą statystykę i wyszło, że na pierwszym miejscu jest Big Banger Alu Power Rough sam , albo w hybrydach, minimalnie potem Black Code, następnie Red Code, Head Sonic (!), Plasma Pure i Poly Plasma, Tornado, później MSV Focus, Kirchbaum Pro Line, jak ktoś lubi miękko to Black Venom. Inne pojedynczo. Na problemy z łokciem sprawdza się Signum Pro Micronite.
Syntetykami nie gra nikt.
Awatar użytkownika
bodro
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2011, 08:57
Lokalizacja: Bytom

Re: Dobór naciągu

No to znowu mam dylemat. Po poście Scorupiona trochę poszperałem w necie i znalazłem takie forum: http://www.stringforum.net (pewnie to znacie). Przejrzałem testy kilku naciągów zaproponowanych przez Scorupiona i wynika z nich, że przy miękkim naciągu nie ma co zbytnio liczyć na poprawę siły. Poprawia się za to komfort i czucie.

PS.: Vendetta wcale źle tam nie wypadła natomiast Signum Pro Micronite chyba najlepiej tylko gdzie to kupić? :-|
HEAD EXTREME MP microgel
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobór naciągu

bodro pisze:...Ps.
Vendetta wcale źle tam nie wypadła natomiast Signum Pro Micronite chyba najlepiej tylko gdzie to kupić? :-|
Tu...
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dobór naciągu

Moim skromnym zdaniem oczekiwane przez Ciebie właściwości zaoferuje Ci Kirschbaum Pro Line No II. Do tego dodajmy najlepszy stosunek cena/jakość. Nie do podważenia, jeśli, ktoś grał tą struną :).
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
bodro
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2011, 08:57
Lokalizacja: Bytom

Re: Dobór naciągu

karjar pisze:Moim skromnym zdaniem oczekiwane przez Ciebie właściwości zaoferuje Ci Kirschbaum Pro Line No II. Do tego dodajmy najlepszy stosunek cena/jakość. Nie do podważenia, jeśli, ktoś grał tą struną :).
Podejrzewam, że to ostatnie zdanie rozpęta burzę :D.
HEAD EXTREME MP microgel
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dobór naciągu

bodro pisze:
karjar pisze:Moim skromnym zdaniem oczekiwane przez Ciebie właściwości zaoferuje Ci Kirschbaum Pro Line No II. Do tego dodajmy najlepszy stosunek cena/jakość. Nie do podważenia, jeśli, ktoś grał tą struną :).
Podejrzewam, że to ostatnie zdanie rozpęta burzę :D.
Oj tam, oj tam :D.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa

Wróć do „Naciągi”