kubolesaw
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2011, 21:43

Dunlop Tournament

Pierwszy raz na oczy zobaczyłem taką puszkę piłek i chciałbym się dowiedzieć, czy są one coś warte? Dostałem je od znajomych, nawet nie wiem skąd je wzięli. Puszka wygląda tak:

Obrazek

Z tym, że ja mam pakowane po 3 piłki do puszki. Ktoś coś wie na ich temat?
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Dunlop Tournament

Seria Dunlop Tournament (znane także jako Dunlop Fort Tounament) to oficjalna piłka rozgrywek ligowych na Zaodrzu. Przed 2-3 laty były pakowane tak jak na Twoim zdjęciu. Teraz puszki wyglądają inaczej. Z tego co wiem piłki pod tą nazwą (oficjalnie) dostępne są tylko tam. W praktyce piłka zachowuje się tak (według mnie) samo jak Fort albo Championship HiVis.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
kubolesaw
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2011, 21:43

Re: Dunlop Tournament

Na razie pogoda jako tako nie pozwala w ogóle wyjść na zewnątrz...Odbiłem kilka razy o panele podłogowe i porównując na przykład do ATP Head Gold-ów no to trochę słabiej się odbijają - w sensie nie są tak sprężyste i trzeba się trochę przyłożyć by je porządnie odbić :).
__________________

Przed chwilą grałem i oto moja ocena.

Rzeczywiście bardzo podobne do Fortów. Może nie są tak dynamiczne jak choćby Wilsony US Open, ale gra się nimi całkiem fajnie - na nawierzchni twardej podkreślam. Włókno jako tako się gubi, ale to normalne. Jedna piłka dotknęła wody no i niestety już nie była taka fajna. Zrobił się z niej kartofel i z tej jednej zrezygnowałem. Byle dalej od wody i będzie dobrze ;].
derock
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 23 paź 2011, 04:08
Lokalizacja: Belfast

Re: Dunlop Tournament

Cześć - mam pytanie - Czy Dunlop Tournament to to samo co Slazenger Tournament - bo to ta sama stajnia... Powinny być bardzo podobne...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Tournament

Nie patrz na nazwę tylko na segment.

Dunlop Fort Tournament bo tak teraz prawdopodobnie zowie się ta piłka to najwyższa półka tego producenta (wg strony Dunlop - kategoria super premium) natomiast Slazenger Tournament to niższy segment, powiedzmy piłka rekreacyjna.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Piłki”