Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Tecnifibre Ruff Code

Tecnifibre wprowadza nową strunę o nazwie Tecnifibre Ruff Code.

Obrazek

Struna będzie dostępna w kolorze szarym i oferowana w średnicach 1,20mm, 1,25mm oraz 1,30mm.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Ruff Code

Opakowanie rewelacja! :wink:

A wiadomo z czym od konkurencji ma walczyć ten RUFF? Czy może po prostu kolejny zawodnik w stajni?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tecnifibre Ruff Code

Dlaczego ma zaraz z czymś walczyć? Jako że to struna rotacyjna pewnie będzie porównywana do Black Code'a.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Ruff Code

El Diablo pisze:Dlaczego ma zaraz z czymś walczyć? Jako że to struna rotacyjna pewnie będzie porównywana do Black Code'a.
No nie musi, ale może Tecnifibre ma jakiś plan ;). A BC to ta sama stajnia... Patrząc na pudełko jest wzmianka o 'spinie' ale to wewnętrzna konkurencja? Następca? Czy zalew rynku ;-P.

Już w Protenis mają - na stronie brak ale widziałem na żywo kilkanaście sztuk.

Edycja:
Już jest na stronie Protenis.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Tecnifibre Ruff Code

Testuję ten naciąg i... jestem z niego mocno zadowolony. Do tego stopnia, że zastanawiam się nad "szpulką". Z drugiej strony wiem, że "niektórej dość znanej osobistości naszego Forum" ;) - w porównaniu ze strunami Polyfibre'a - leżał on dość średnio. Z pewnością dużo zależy od ręki, rakiety i oczekiwań. Dla mnie jest super. Pozwoliłem sobie dorzuć własną recenzję w odpowiednim dziale.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tecnifibre Ruff Code

Ale łaska Wodza na pstrym koniu jeździ. Wkrótce może coś nowego będzie na topie :::gd::: :wink:.

A tak poważnie: "One man's trash is another man's treasure..."
Czyli coś co dla jednego jest bezwartościowe dla drugiego może okazać się bezcenne :].
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Tecnifibre Ruff Code

Aktualnie też "czaję się" na tę strunę. Ale najpierw będę testował coś z mniej popularnej stajni... :wink:.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Tecnifibre Ruff Code

Przestałem się zastanawiać nad szpulką... kupiłem ją. Konkretniej Ruff Code 1.25. Zdecydowałem się więc na wariant cieńszy. Naciąg mi odpowiada i na jakiś czas mogę się go potrzymać.

Jedna ciekawa rzecz. Chłopaki wymyślili coś tak prostego, że aż genialnego: cały motek ma co jeden metr oznaczenie na strunie ile go jeszcze zostało... genialne...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Tecnifibre Ruff Code

YOGItheBEAR pisze:Jedna ciekawa rzecz. Chłopaki wymyślili coś tak prostego, że aż genialnego: cały motek ma co jeden metr oznaczenie na strunie ile go jeszcze zostało... genialne...
Rzeczywiście, bardzo fajna sprawa. I ułatwia życie. Tecnifibre nie po raz pierwszy pokazuje, że ma dobre pomysły.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Tecnifibre Ruff Code

Na Red Code też coś takiego jest. Widziałem dwie szpule i w obu napisy dla mnie nieczytelne. W jednej ze szpul napisy białe... Pomysł świetny, wykonanie gorsze (w przypadku Red Code).

Wróć do „Naciągi”