Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Caroline Wozniacki

Nie chodzi o poczucie smaku, tylko o roztropność w wypowiadaniu osądów.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Kurczę, admin sobie śpi, (no jednym okiem czuwa na mecz Hewitta) a tu użytkownicy mimo rozbieżnych ocen kulturalnie wymieniają poglądy nie skacząc sobie do gardeł.
Rzekłbyś - bajka, a to tylko forum tenisowe z tradycjami. :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Caroline Wozniacki

Najbardziej z tego teledysku to mi się kort spodobał. Fajny, nawierzchnia dywanowa. Grałem :D.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Caroline Wozniacki

Ludzie, czego Wy chcecie od jej muzyki? Czy ta puszczana nonstoper w radio czy TV jest wyższych lotów? Nie jest. Dziewczyna wpisała się po prostu w konwencję. Nic nowego, nic nadzwyczajnego. Przypomina mi się wywiad z Robertem Smithem z The Cure. Kiedyś powiedział, że jego ambicją było pisanie prostych, popowych piosenek. Daj Boże taki pop teraz. Daj Boże taki pop w ogóle. Niestety, takie mamy czasy. Co do samej Woźniackiej - ona chyba sama nie wie, czy chce grać w tenisa, być celebrytką (co za słowo, ale jaka pozycja, taka nomenklatura), czy może piosenkarką. Szkoda, bo odnoszę wrażenie, że prywatnie jest mega sympatyczna. Może po prostu błądzi w tym momencie.
mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Caroline Wozniacki

TadX pisze:Ludzie, czego Wy chcecie od jej muzyki? Czy ta puszczana nonstoper w radio czy TV jest wyższych lotów? Nie jest. Dziewczyna wpisała się po prostu w konwencję. Nic nowego, nic nadzwyczajnego. Przypomina mi się wywiad z Robertem Smithem z The Cure. Kiedyś powiedział, że jego ambicją było pisanie prostych, popowych piosenek. Daj Boże taki pop teraz. Daj Boże taki pop w ogóle. Niestety, takie mamy czasy. Co do samej Woźniackiej - ona chyba sama nie wie, czy chce grać w tenisa, być celebrytką (co za słowo, ale jaka pozycja, taka nomenklatura), czy może piosenkarką. Szkoda, bo odnoszę wrażenie, że prywatnie jest mega sympatyczna. Może po prostu błądzi w tym momencie.
Wydaję mi się, że ona po prostu spełnia swoje jakieś dziecinne marzenia. Ma dużoooo kasy, więc dzięki pieniądzom może to realizować. Oddzielnym tematem jest wykończenie i kunszt tych pomysłów. Nie wiemy czy ona robi to dla zabawy, czy też chcę się tym zająć na poważnie. Jedno jest pewne, spełnia się, a o to chyba chodzi? Najlepiej byłoby ją wprost zapytać, ale nie ma przynajmniej na razie żadnych możliwości
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Caroline Wozniacki

Karolina wygrywa jak leci w Sofii... A więc powrót do top10 już za moment chyba... Wystarczy jej półfinał.
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Caroline Wozniacki

mateusz pisze:
TadX pisze:Ludzie, czego Wy chcecie od jej muzyki? Czy ta puszczana nonstoper w radio czy TV jest wyższych lotów? Nie jest. Dziewczyna wpisała się po prostu w konwencję. Nic nowego, nic nadzwyczajnego. Przypomina mi się wywiad z Robertem Smithem z The Cure. Kiedyś powiedział, że jego ambicją było pisanie prostych, popowych piosenek. Daj Boże taki pop teraz. Daj Boże taki pop w ogóle. Niestety, takie mamy czasy. Co do samej Woźniackiej - ona chyba sama nie wie, czy chce grać w tenisa, być celebrytką (co za słowo, ale jaka pozycja, taka nomenklatura), czy może piosenkarką. Szkoda, bo odnoszę wrażenie, że prywatnie jest mega sympatyczna. Może po prostu błądzi w tym momencie.
Wydaję mi się, że ona po prostu spełnia swoje jakieś dziecinne marzenia. Ma dużoooo kasy, więc dzięki pieniądzom może to realizować. Oddzielnym tematem jest wykończenie i kunszt tych pomysłów. Nie wiemy czy ona robi to dla zabawy, czy też chcę się tym zająć na poważnie. Jedno jest pewne, spełnia się, a o to chyba chodzi? Najlepiej byłoby ją wprost zapytać, ale nie ma przynajmniej na razie żadnych możliwości
I byle tak dalej bo to naprawdę sympatyczna dziewczyna, a na dodatek ambitna i waleczna, wciąż powolutku, po troszeczku ale rozwija swój tenis widać, że zależy jej na tym. A co się tyczy reszty dobrze, że prócz gry w tenisa wykorzystuje możliwości w sposób jaki jest dla niej przyjemny i próbuje różnych innych wariacji. :) Brawo Caroline. :)
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Caroline Wozniacki

"To co noszę, odzwierciedla to, kim jestem."

Obrazek

:::hmm:::

Caroline'a podbija rynek bieliźniarski.

Swoją drogą co mi spadło na łeb że wklejam takie bzdury na forum...
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: Caroline Wozniacki

To smutne, że kategoria "gacie Woźniackiej" znajduje się nad "Rakietami tenisowymi" na SC...
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Caroline Wozniacki

Nie mają mojego rozmiaru :-(.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Caroline Wozniacki

Mi tam się podoba logo tych ciuchów. Napis Caroline Wozniacki ucięty w połowie. Geniusz rotfl .
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Caroline Wozniacki

Caroline nadal w formie. Tak, to jednak moja ulubiona zawodniczka. rotfl

Tym razem naśladuje Williamsównę.
Obrazek
Obrazek
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Jakoś niepodobna... Ci zrobili to lepiej.
Obrazek

Co ciekawe nie znalazłem informacji aby występ tych Panów był niesmaczny, natomiast genialne media już stwierdziły, że Woźniacki to rasistka. :::fcplm:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Caroline Wozniacki

Mnie to jakoś nie rozbawiło. Kolejny "suchar" Karoliny. Widać że naturalna blondi ... :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Caroline Wozniacki

Vivid pisze:Mnie to jakoś nie rozbawiło. Kolejny "suchar" Karoliny. Widać że naturalna blondi ... :::bd::
Próbowała za pomocą ręcznika skopiować Djokovica, ale że Djokovicem nie jest to wyszło jak zwykle, czyt. żałośnie.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Jest tak żałosna, że mam prośbę, niech nigdzie nie mówi już, że pochodzi z Polski, bo ja wtedy będę musiał mówić, że tu jestem tylko przejazdem. :tired:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Caroline Wozniacki

Pomyśl - zawsze mogło być gorzej, że zamiast Dani mogła reprezentować Polskę. ;) A tak to zawsze możesz powiedzieć "pochodzenie pochodzeniem, ale pajacowania to już się tam nauczyła". :]

"Głupia blondi", "słodka idiotka" - myślę, że te określenia idealnie pasują do tego co sobą prezentuje. Pajacowała niegdyś w Melbourne, plotła głupoty na konferencji Djokovica (ostatnio robiła to samo na konferencji swojego chłopaka), chciała nadepnąć na balon by pękł... ale nie potrafiła, próbowała też śpiewać. No to teraz doszła w końcu do wypychania sobie cycków i d..y ręcznikiem. Jak widać poziom konsekwentnie i sumiennie zaniża, boję się jednak, że to nie koniec. O_O
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Jurek Kiler pisze:No to teraz doszła w końcu do wypychania sobie cycków i d..y ręcznikiem. Jak widać poziom konsekwentnie i sumiennie zaniża, boję się jednak, że to nie koniec. O_O
Ja również się boję, że swój pustostan umysłowy zechce nam szerzej pokazać. A ja bym nie chciał oglądać nawet jakby obnażała nie tylko stan umysłu.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Caroline Wozniacki

No nie... chyba nie myślisz, że obnaży nam coś innego? Ja też bym nie chciał.

Ps. https://www.youtube.com/watch?v=4c1pRRz4CIs - Carlinko, tak śpiewa... Tina Cortina.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Caroline Wozniacki

Panowie, to że nie pokazała nic nowego ani błyskotliwego, to jeszcze nie powód aby wylewać na nią pomyje. Jeszcze niedawno chwaliliście ją, że w porównaniu do Agi ma przynajmniej - sądząc po umowach sponsorskich, całkiem niezły - medialny wizerunek. A teraz co, że "Głupia blondi", "słodka idiotka", "pustostan umysłowy" ... :::stop_no_gd:::
Carpe diem, quam minimum credula postero ...

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”