Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Caroline Wozniacki

Łaska forumowiczów na pstrym koniu jeździ. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Smyk pisze:Panowie, to że nie pokazała nic nowego ani błyskotliwego, to jeszcze nie powód aby wylewać na nią pomyje. Jeszcze niedawno chwaliliście ją, że w porównaniu do Agi ma przynajmniej - sądząc po umowach sponsorskich, całkiem niezły - medialny wizerunek. A teraz co, że "Głupia blondi", "słodka idiotka", "pustostan umysłowy" ... :::stop_no_gd:::
Jak to ludzie potrafią być ślepi. :D Mnie po prostu do siebie którymś występem z rzędu zraziła. Choć przyznać muszę, że jej kariera od strony marketingowej jest prowadzona profesjonalnie.
Może ludzie takie tanie dowcipy lubią i to jest jakaś strategia ale właśnie mnie ona wykluczyła z grona ew. odbiorców. Zawsze jak to mawia moja córka byłem sztywniak.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Caroline Wozniacki

Trzeba mieć po prostu predyspozycje do takich żartów, ona ich nie ma i wygląda wtedy (podczas robienia owych żartów) jak słodka, pusta, żenująca i mało śmieszna blondyneczka. Z tego co wiem to Djokovic i chyba nawet A-Rod robili coś podobnego, tam nikt nie gwizdał i wyglądało to w miarę zabawnie, miało ręce i nogi.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Caroline Wozniacki

No tak, idiotka, żeby parodiować Williams powinna włożyć conajmniej koc, a nie ręcznik...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: Caroline Wozniacki

Jej gra wygląda jak wygląda, więc czymś trzeba zabłysnąć i przypomnieć światu o swoim istnieniu, po wyleceniu z hukiem z 1. miejsca :].
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Caroline Wozniacki

Matioszu pisze:Jej gra wygląda jak wygląda, więc czymś trzeba zabłysnąć i przypomnieć światu o swoim istnieniu, po wyleceniu z hukiem z 1. miejsca :].
Huku nie słyszałem ;).

Eeeee ... przesadzacie. Ot, dziewczę się wygłupia.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: Caroline Wozniacki

Obiektyw pisze:
Matioszu pisze:Jej gra wygląda jak wygląda, więc czymś trzeba zabłysnąć i przypomnieć światu o swoim istnieniu, po wyleceniu z hukiem z 1. miejsca :].
Huku nie słyszałem ;).

Eeeee ... przesadzacie. Ot, dziewczę się wygłupia.

Mi to nie przeszkadza specjalnie. Uważam, że talentu kabaretowego nie posiada, więc wychodzi to dosyć nijako. Dopóki jednak osoba parodiowana nie ma nic przeciwko (a w tym wypadku tak było), to Caroline może sobie robić co jej się podoba. Inna sprawa, że nie wiem czy robi to bo taka jest, czy właśnie po to, żeby czymś zwrócić na siebie uwagę. Gra dość mizerna - to trzeba się pokazać. Tak to przynajmniej odbieram.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Caroline Wozniacki

Młoda jest, nie imprezuje, bo nie ma kiedy to się wydurnia na korcie. Jak mi nie idzie gra, to naśladuję Rafę i przeciwnik od razu psuje rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Caroline Wozniacki

Zastanawia mnie tylko czy Amerykanie mają mózgi. Na jednym z blogów ktoś napisał, że to zachowanie było rasistowskie (nie wiem niby dlaczego). Post kończą słowa "głupia biała dziewczyna" ... (przeczytane w sport.pl jakby co).
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Komentarz był na pewno.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Caroline Wozniacki

Jeśli chodzi o samą zainteresowaną to Serena W. nie żywi urazy, nie poczuła się potraktowana po rasistowsku: http://www.tennis.com/news/2012/12/sere ... NSMyHe0OSo

To powinno zamknąć gęby wzburzonym dziennikarzom, redaktorom, publicystom i innym teledebilom. W Ameryce, dziwnym kraju, są wybory czarnoskórych miss, panie o białej karnacji nie mają oczywista wstępu. Gdy chciano zrobić "miss białych" to nagle okazało się, że to rasistowskie. Dziwne, że nikt nie wzburzał się wtedy. To tylko gwoli dygresji dla porównania. Co fajne, nasz kraj powoli też zmierza w tym kierunku. Nikogo nie dziwi (dziwi normalnych ludzi, którzy są w coraz bardziej wycofanej opozycji) zdjęcie Waśniewskiej (czy jak jej tam) w bikini na koniu, ludziska kupują gazetę, która ma z tego tytułu znaczny przychód i jest gites dla wszystkich. Ludzie se obejrzą babeczkę na koniu, a gazeta zgarnie większą kasę.

Inna rzecz to samo wykonanie żartu Carolajny. Imitacje Novaka były pionierskie (chyba...?), był to jakiś pomysł na przełamanie nudy. W zasadzie to było też tak, że Novak nie dawał wtedy powodu do polemiki (Woźniacka w zasadzie też nie dała, ale akurat wkroczyła na grząski grunt, z czego nie zdawała sobie chyba sprawy), ot nawiązywał do swoistych zachowań, gestów, nawet i tików graczy. Ok, raz imitował Nalbandiana, pokazując wydęty brzuch, ale wtedy nawet on sam powiedział, że David go zabije za to. Carolina poszła w żarty z budowy ciała, a to chyba jest zbyt dużo.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Caroline Wozniacki

Nie wiem co powyższy komentarz ma wspólnego z występem Woźniackiej i reakcją S. Williams. Niektórzy czarnoskórzy są po prostu przewrażliwieni i każdy żart w stosunku do siebie będą uznawać za przejaw rasizmu. Na szczęście nie dotyczy to Sereny Williams i myślę dużego odsetka ludzi o innym kolorze skóry. Powiązanie tej sytuacji ze zdjęciem jakiejś Waśniewskiej jest dla mnie niezrozumiałe.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Caroline Wozniacki

McGyver pisze:Nie wiem co powyższy komentarz ma wspólnego z występem Woźniackiej i reakcją S. Williams. Niektórzy czarnoskórzy są po prostu przewrażliwieni i każdy żart w stosunku do siebie będą uznawać za przejaw rasizmu. Na szczęście nie dotyczy to Sereny Williams i myślę dużego odsetka ludzi o innym kolorze skóry. Powiązanie tej sytuacji ze zdjęciem jakiejś Waśniewskiej jest dla mnie niezrozumiałe.
Chodziło mi o pewną prawidłowość w tym, jak obecnie media wychodzą do ludzi i jak ich traktują - czyli jak idiotów. Co ciekawe, ludziom (nie wszystkim, co prawda) to odpowiada i łykają głupoty serwowane im na co dzień. Oprócz tego dochodzi "polityczna poprawność", która przyjęła formę patologii. Skrytykujesz działania Izraela w Palestynie - jesteś antysemitą. Pośmiejesz się z czarnoskórej tenisistki (nawet nie nawiązując do koloru skóry - przecież Caroline nie wysmarowała się pastą do butów) - jesteś rasistą. Ludzie sami sobie nakładają klapki na oczy. Jest to szerszy temat, gdzie wiele rzeczy jest ze sobą powiązanych, można by dyskutować.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Caroline Wozniacki

Carolinek coś słabo zaczyna nowy sezon, w Brisbane odpada w pierwszej rundzie z z Ksenią Pervak, natomiast w Sydney po gładkim ograni Uli Radwańskiej przychodzi porażka ze Svetą Kuznetsovą.

Zastanawiam się co dzieje się z Wozniacki, może dziewczyna już po prostu woli z życia korzystać i podboje wielkich szlemów ją aż tak bardzo nie interesują? Tatuś chyba musi włosy z głowy sobie wyrywać. ;D Nie powiem jednak, że ta sytuacja zbytnio mnie martwi, w moim przekonaniu im gwiazdeczka szybciej odpada tym lepiej. Zachowując jednak obiektywizm muszę stwierdzić, że 1-2 rudna to zdecydowanie za mało, stać ja na zacznie więcej i jestem ciekaw czy to złe miłego czy ona po prostu popada w przeciętność.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Caroline Wozniacki

No to Caro przestaje być twarzą kolekcji Stelli McCartney. Konsekwencje spadku formy, pomysłu na własną (z Rory'm) kolekcję, czy po prostu skończył się kontrakt?

Z drugiej strony jakoś mi "waleczny wdzięk" Andrei nie pasuje do fatałaszków z falbankami od Stelli...
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Eeee... Smyku, akurat artykuł do którego dałeś sznurek podaje, że ciuchy od McCartney przestaną być promowane tylko przez jedną zawodniczkę. Nie ma ani słowa o tym, że Woźniacki przestaje być twarzą tej marki. To źródło podaje za to, że do "reprezentacji" dochodzą Robson oraz Petkovic. Kuriozalny wybór...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Caroline Wozniacki

Fakt, może trochę za dużo podtekstu włożyłem w "after Wozniacki's three-year exclusivity with Stella".* ;)


* - "po 3 letniej umowie na wyłączność Woźniacki ze Stellą."
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Caroline Wozniacki

Smyk pisze:Fakt, może trochę za dużo podtekstu włożyłem w "after Wozniacki's three-year exclusivity with Stella." ;)
Co nie zmienia faktu, że powinien być to jakiś mniejszy, lub większy, impuls dla Woźniackiej do tego, by się może z deczka ogarnąć. Wybrać karierę bardziej sportową, lub może bardziej celebrycką (jak ja nienawidzę tego słowa), ewentualnie kabaretową.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Pokusa zarobić ale się nie narobić jest spora... ale tak jak ktoś kiedyś napisał, zawodniczki jednak przez dużą część roku są izolowane od rówieśników (poza wspólnymi treningami jeśli takowe są - patrz akademie).

Dziewczyna jest młoda, trochę na korcie zarobiła, złapała chłopaka w którego wg plotek Nike* ma zainwestować. Może faktycznie brakować jej motywacji...
Z drugiej strony nie wiem na co liczy. Ma "miłą twarz" ale modelką to ona nie jest. Widać iż utrzymanie wagi i kondycji nie przychodzi jej łatwo. W dodatku gra tak jak gra... czyli każdy rok jest dla niej cenny bo długo tak nie pogra.



* - Podobno Nike kładzie nacisk w sezonie 2013 na golf, dlatego tak "posypały się kontrakty" z zawodnikami i zawodniczkami. Donald, wiecznie niespełniona nadzieja USA, Young ma teraz kontrakt z Lotto, Julia Goerges z FILA, Berdych też już nie gra w Nike chociaż w jego przypadku ciężko stwierdzić czy miał kontrakt czy nie - w telegraficznym skrócie grywał w ich ciuchach bez kontraktu, podobnie jak grał Headami również bez takowego. Ale są i inne "ofiary" przesunięcia środków, Coco Vandeweghe, Goffin... oraz, plotka, że w 2014 nie przedłużą kontraktu z Del Potro.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Caroline Wozniacki

Z jednej strony nie dziwię się Adidasowi, że zareagował na fakt, że twarz jego ekskluzywnej kolekcji promuje własną/inną markę. Z drugiej strony, nie wierzę, że sztab Caro jest aż tak durny i nie wziął takiej konsekwencji pod uwagę, decydując się na promowanie własnej marki. No cóż, pewnie o wszystkim zadecydowała jak zwykle "suma pod kreską". Jakie Caro ma obecnie priorytety - tego nie wiemy. Pewnie doi kasę jak się da (ja też bym tak robił :P ) póki pozwala na to jej status. Jak blask statusu przyblaknie, trzeba będzie ostrzej popracować na sportowe sukcesy, żeby znowu zabłysnąć.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”