al2na
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2011, 16:08

Re: Caroline Wozniacki

Gary pisze:
al2na pisze:pomimo że jest ciągle za to krytykowana przez ludzi o podłych gustach.
No rzeczywiście, jak ktoś nie lubi kogoś, kto ma wiecznie skwaszoną minę i strzela fochy, a do tego bluzga własnego ojca, to ma podły gust, zdecydowanie. :::gd:::
Nie zauważyłam tego "wiecznie", generalnie podoba mi się zachowanie Agnieszki na korcie, jak już pisałam nie lubię wiecznie uśmiechniętych słodkich idiotek, jak się uważnie przyjrzysz innym tenisistkom, to też nie jedno znajdziesz w ich zachowaniu co mógłbyś obmówić, zapewniam Cię, a jedynym powodem że tego nie robisz jest ich obca narodowość. Również w zachowaniu Wozniacki na korcie dopatrzysz się takich zachowań, tylko przyglądaj się uważnie.

Natomiast "bluzga własnego Ojca", a co Cię obchodzi? To jesteś jej Ojcem, czy spowiednikiem? Nie nadstawiaj ucha! Dla mnie to czepialstwo, małostkowość i świętoszkowatość, nigdy nie uwierzę, że jesteś aż taki święty, abyś miał podstawy do zgorszenia :), a zawodowy sport to emocje i stres, których nie doświadczasz. Natomiast na kortach można zobaczyć i usłyszeć nie takie rzeczy ( bluzga jak szewcowa Ivanovic, a nawet pokazuje język :) ), ale ja nawet nie zwróciłabym na to uwagi, bo nie słucham!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

al2na pisze:Nie zauważyłam tego "wiecznie"...
To korzystając z Twojej rady:
al2na pisze:...tylko przyglądaj się uważnie.
al2na pisze:Natomiast "bluzga własnego Ojca", a co Cię obchodzi? To jesteś jej Ojcem, czy spowiednikiem? Nie nadstawiaj ucha! Dla mnie to czepialstwo, małostkowość i świętoszkowatość...
rotfl Robi to na korcie! Ma się przełączać na inny kanał?

Fanatyzm...
al2na pisze:...a nawet pokazuje język :)
W zupełnie w innym wymiarze, samo zachowanie do którego się unosisz ma charakter żartobliwy, a nie agresywny.

A tak na marginesie, ten temat dotyczy Karoliny Woźniackiej, a nie jak postrzegasz Agnieszkę Radwańską. Kontynuuj w innym temacie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Caroline Wozniacki

No, ale za to nie grozi sędzi (Sędziemu? Sędzinie?) że go (ją?) udusi piłką. :D

* To dla fanów Williamsowej. :D
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

OK. Domyślałem się że temat podryfuje. Tutaj kontynuacji nie będzie.
Temat dotyczy Karoliny Woźniackiej.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Caroline Wozniacki

No właśnie, odnośnie Woźniackiej* , jak przemierzała te polskie miasta poszła jakaś informacja, że niby jakieś centrum tenisowe będzie budowane, czy coś w ten deseń. Prawda to? Wie ktoś może więcej?

*No właśnie... Woźniackiej, czy może Woźniacki? Bo generalnie to ona ma chyba Woźniacki , a Woźniacka to takie... ja wiem, zmienienie końcówki na taką która pochodzi z innego języka...?
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Mazzakollo pisze:No właśnie, odnośnie Woźniackiej* , jak przemierzała te polskie miasta poszła jakaś informacja, że niby jakieś centrum tenisowe będzie budowane, czy coś w ten deseń. Prawda to? Wie ktoś może więcej?
Z tego co pamiętam to chodziło o ośrodek szkolący tenisistów na wózkach na paraolimpiadę. Ale tam był etap listu intencyjnego...
Mazzakollo pisze:*No właśnie... Woźniackiej, czy może Woźniacki? Bo generalnie to ona ma chyba Woźniacki , a Woźniacka to takie... ja wiem, zmienienie końcówki na taką która pochodzi z innego języka...?
Po duńsku Wozniacki. O tym już pisaliśmy. Wspominałem nawet o Amerykanach, którzy chcieli przeprawiać nazwiska na formy łatwiejsze dla nich.

Mój ulubiony przykład znajomego, który mieszka za zachodnią granicą. Nazwisko Kozioł. Ale "ł" nie ma więc Koziol, w ichniejszej mowie to fonetycznie wychodzi "kociol". Jest różnica. Jakie są problemy z nazwiskami np. Rosjanek mieliśmy przerabiane przy okazji Pietrowej oraz Zwonariowej. Ale już o tym rozmawialiśmy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

al2na pisze:Nie nadstawiaj ucha! Dla mnie to czepialstwo, małostkowość i świętoszkowatość, nigdy nie uwierzę, że jesteś aż taki święty, abyś miał podstawy do zgorszenia :), a zawodowy sport to emocje i stres, których nie doświadczasz. Natomiast na kortach można zobaczyć i usłyszeć nie takie rzeczy ( bluzga jak szewcowa Ivanovic, a nawet pokazuje język :) ), ale ja nawet nie zwróciłabym na to uwagi, bo nie słucham!
To my Garego śledzimy, prowokujemy, pytamy żeby się dowiedzieć jak on to robi że 90% meczów wygrywa a koleżanka odkryła taka prostą prawdę na którą myśmy nie wpadli.
On po prostu nie doświadcza zawodniczych/zawodowych emocji. :wink:

PS. W którym klubie grasz aby Gary mógł zweryfikować jakich emocji na korcie Ty doświadczasz, no chyba że Twoje są związane jedynie z pilotem do telewizora i to przywiązanie do takiego sposobu pasjonowania tenisem kazało Ci się tak zwracać do nieznajomego.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Caroline Wozniacki

PitS pisze:
al2na pisze:Nie nadstawiaj ucha! Dla mnie to czepialstwo, małostkowość i świętoszkowatość, nigdy nie uwierzę, że jesteś aż taki święty, abyś miał podstawy do zgorszenia :), a zawodowy sport to emocje i stres, których nie doświadczasz. Natomiast na kortach można zobaczyć i usłyszeć nie takie rzeczy ( bluzga jak szewcowa Ivanovic, a nawet pokazuje język :) ), ale ja nawet nie zwróciłabym na to uwagi, bo nie słucham!
To my Garego śledzimy, prowokujemy, pytamy żeby się dowiedzieć jak on to robi że 90% meczów wygrywa a koleżanka odkryła taka prostą prawdę na którą myśmy nie wpadli.
On po prostu nie doświadcza zawodniczych/zawodowych emocji. :wink:
Tak, jestem kosmitą bez uczuć. rotfl
PitS pisze:PS. W którym klubie grasz aby Gary mógł zweryfikować jakich emocji na korcie Ty doświadczasz, no chyba że Twoje są związane jedynie z pilotem do telewizora i to przywiązanie do takiego sposobu pasjonowania tenisem kazało Ci się tak zwracać do nieznajomego.
ED mi doniósł, że niestety się nie dowiem. :( Przynajmniej w ciągu najbliższego tygodnia.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Gary pisze: ED mi doniósł, że niestety się nie dowiem. :( Przynajmniej w ciągu najbliższego tygodnia.
Ale się musisz czuć nieswojo, ciułasz te ostrzeżenia i nic. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Caroline Wozniacki

Odbył się turniej pokazowy w Bratysławie. Zaproszono Dunkę i ta dała pokaz swoich umiejętności ... no właśnie nie wiem czego. rotfl


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pozwólcie że krótko to skomentuję:

Obrazek
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Pozwól napalm że się przyłączę.... jak tylko zbiorę szczękę z podłogi. Zawsze rubaszny Leconte wygląda jakby myślał: niech to się wreszcie skończy i ta pyza zejdzie z moich kolan!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Caroline Wozniacki

Dokleić wąsy i prawie jak Mansour Bahrami, tyle że umiejętnościami tenisowymi bardzo od niego odstaje...
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Caroline Wozniacki

Pisałem już, bardzo mi się nie podobają zarówno tenisowe, jak i marketingowe wybory sztabu Karoliny. Tak do 2009 roku robienie z siebie "słodkiej blondi" mogło się nawet podobać. Teraz jednak czas najwyższy pokazać pazur, jeśli chce być jakoś poważana.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Caroline Wozniacki

robpal pisze:"słodkiej blondi"
Bardziej pasuje chyba "słodka idiotka", choć może to i to samo...
Ale czy to sztab kazał jej robić z siebie tę idiotkę na konferencji parodiując Rafę Nadala?
W świecie tenisa są osoby takie jak Djokovic które mogłyby może sobie na to pozwolić, choć na równie debilny by pewnie nie wpadły, a Caroline? Sory... niech lepiej najpierw wygra szlema.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Caroline Wozniacki

sledz136 pisze:Dokleić wąsy i prawie jak Mansour Bahrami, tyle że umiejętnościami tenisowymi bardzo od niego odstaje...
Nie przyrównujmy szamba do perfumerii.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Caroline Wozniacki

PitS pisze:Pozwól napalm że się przyłączę.... jak tylko zbiorę szczękę z podłogi. Zawsze rubaszny Leconte wygląda jakby myślał: niech to się wreszcie skończy i ta pyza zejdzie z moich kolan!
Wiesz co nie wiem, czy to tak do końca, pamiętam jak na jakiejś pokazówce podciągnął sobie spodenki prawie pod brodę, a to zdjęcie kiedy Karolina przystawia rakietę do całkiem zgrabnego zresztą zakończenia pleców, to parodiowanie Novaka, albo samego Henryczka, który sam tego typu "głupoty" w pokazówkach odgrywał.
Więc bez zdjęć co wyczynia Leconte, ciężko się do tego odnieść.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Caroline Wozniacki

I między innymi dlatego wolę Agę niż Woźniacką. Nie wiem, ale zdaje mi się, że Agnieszka w porównaniu do tego nosorożca (pomyłka - hipopotama) wygląda i zachowuje się w bardziej poważny sposób, zwłaszcza teraz, gdy ograniczyła do minimum fochy na korcie.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Caroline Wozniacki

WarriorsOfAden pisze:Nie wiem, ale zdaje mi się, że Agnieszka w porównaniu do tego nosorożca (pomyłka - hipopotama) wygląda i zachowuje się w bardziej poważny sposób, zwłaszcza teraz, gdy ograniczyła do minimum fochy na korcie.
Właśnie, właśnie, nie mieszaj w to Sereny rotfl.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Caroline Wozniacki

Ładnie "panowie" prosty nieskomplikowany sposób wyrażając różne opinie pokazaliście swój stosunek do sportu kobiecego lub bardziej podejście do kobiet. Proszę jedynie się nie oburzać, lecz gdyby była "piękną" każdy by się śmiał i mówił "ooooo..", a tak wykazujecie wciąż swoją dezaprobatę.

Jeżeli pozwolicie, nie wygrała szlema? Jak napisał, jeden z "panów" i bez tego zapisuje się w historii, czego tak wiele bardziej poukładanych panienek pewnie nigdy nie dokona.
Nie umniejszajmy jej za to jaki przyjęła styl na grę, na siebie, na wygrywanie, ona naprawdę wiele dokonała póki co.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Caroline Wozniacki

Szczególnie porównując ją do np. takiej Graff...
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”