Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PawełN vs WarriorsOfAden

El Diablo pisze:Biorąc jeszcze pod uwagę warunki...
Wiesz, w sumie to nam się i tak udało. Bo nie padało, a czuć było w pewnym momencie, że jest parno i duszno. Chmura przeszła bokiem, za to z przystanku do domu musiałem się śpieszyć, bo nie chciałem zmoknąć :wink:

Jutro o tej samej porze znowu pogramy, może nie będzie tak wiało :)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
PawełN
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 25 lip 2010, 11:17

Re: PawełN vs WarriorsOfAden

Szczerze mówiąc dzisiejsza gra mi się kompletnie nie podobała. Wciąż za dużo głupich błędów z forehandu, serwis mało dynamiczny, w drugim secie brak koncentracji i jeszcze ten facet na balkonie :). WOA widocznie wzmocnił dziś serwis dzięki czemu mogłem grać siłą przeciwnika co bardzo mi odpowiada. Przeklęty wiatr zaczął wiać w momencie kiedy rozpoczęliśmy grę na punkty, wcześniej było spokojnie.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PawełN vs WarriorsOfAden

Spotkanie #5


PawełN - WarriorsOfAden 6:2, 6:2



Informacje dodatkowe
Miejsce: Klub Krater
Nawierzchnia: Mączka
Piłki: Dunlop Roland Garros Smash


Szczerze mówiąc miałem wątpliwości czy uda nam się dziś zagrać. Było chłodno, zapowiadało się na deszcz. Na początku dość sztywno się grało, ale w trakcie się rozkręciliśmy. W drugim secie więcej walki było, serwisem pierwszym i drugim sporo ryzykowałem bo przy drugim serwisie w pierwszym secie bylem karcony returnami. Ten element musi iść do poprawki. W pierwszym secie wyszedłem na samym początku na 2-0, później było gorzej, brak koncentracji daje się we znaki. Ogólnie to grało mi się dużo fajniej niż ostatnio. W lato muszę ćwiczyć serwis i BH to jest podstawa.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”