Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

TadX vs. htb

4:6, 6:4, 3:2

Korty Spójnia Dolna
Wczoraj mimo niesprzyjającej pogody nie odpuściliśmy i udało się zagrać. Co prawda z małym poślizgiem i nie starczyło czasu żeby dograć trzeciego seta. Ogólnie pierwsze dwa sety wyglądały bardzo podobnie. W pierwszym z tego co pamiętam odskoczyłem TadX'owi na 3:0 i potem jego pogoń. W drugim secie w zasadzie to samo tylko w druga stronę i jeśli dobrze pamiętam to się pozbierałem przy 4:0 dla TadX'a. Niestety pogoń była nieskuteczna. Mimo ze przy 5:4 i podaniu kolegi miałem było 0:40 nie udało się wyrównać na 5:5 :(. Nie licząc serwisu, który po stronie TadX'a kulał a po mojej w zasadzie nie istniał :( jestem bardzo zadowolony ze spotkania :). Trochę na koniec rozwalił mnie kortowy. Przyszedł i zaczął jakąś rurką tłuc w balon żeby śnieg zrzucić z balonu. Oczywiście zaczął od kortów, na których grali ludzie :(. Jakiś gość za którego plecami zaczął nawalać zwrócił mu uwagę, że może przyjedzie za 5 minut jak skończą. Na to kortowy ze spokojem do niego "Państwo sobie nie przeszkadzają". :::loled:::
Ostatnio zmieniony 1 gru 2010, 13:00 przez htb, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
_____
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: TadX vs. htb

Wynik meczu uważam za sprawiedliwy, podzieliliśmy się setami po równo :). Fajnie było z Tobą pograć i cieszę się, że w ogóle zagrałem w tenisa. Ostatnimi czasy mam masę roboty na uczelni, w ciągu dnia plany się zmieniają, przez co musiałem parę razy odmówić gry.

Jeśli chodzi o sam mecz, to Htb - ze stoickim spokojem grasz przy siatce. Było sporo ładnych akcji, którymi mnie wykańczałeś :). W sumie cały mecz to była pogoń - jeden za drugim i drugi za pierwszym :). Fajnie było pograć i liczę na następny mecz :).

W III secie nie było przypadkiem 3:2? Tak mi się coś kołacze w pamięci. Choć z liczbami ostatnio mam spory kłopot (uczelnia) - przeszło 800 stron tekstu i liczyć ciągle cyferki to można pomieszania dostać ;).

Dziękuję Ci też za podwiezienie mnie do domu :).
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TadX vs. htb

Gratulacje wyrównanego meczyku i dobrze, że tym razem udało Wam się zagrać cały :).
Widzę, że czeka mnie ciężki powrót do gry po nowym roku :/.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TadX vs. htb

TadX pisze:W III secie nie było przypadkiem 3:2
Może i tak, za bardzo nie przywiązuję uwagi do wyniku. Ważne żeby gra była fajna a taka była. Mam nadzieję że uda się jeszcze zagrać w niedalekiej przyszłości :).
basic pisze:Widzę, że czeka mnie ciężki powrót do gry po nowym roku
Ale ty jesteś maruda :). Dość, że patyczak to jeszcze maruda. :::loled:::
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TadX vs. htb

No i znów udało nam się zagrać. Miejsce klepisko na Spójni :(.
Zawsze bardzo fajnie mi się gra z tym kolegą i szkoda że mamy możliwość tak rzadko krzyżować rakiety, ale do rzeczy.
Wynik 6:3, 7:5, 4:4
Pierwszy set zaczął się bardzo dobrze dla mnie, nie pamiętam czy w pierwszym czy w trzecim gemie, ale udało mi się przełamać TadX'a i zrobiło się 2:1 dla mnie. przez jakiś czas udawało się utrzymać to przełamanie, niestety w końcówce sprawy nie potoczyły się pomyślnie dla mnie i skończyło się na 6:3 w plecy.
W drugim secie mimo wyrównanej walki udało mi się odjechać na 5:1 i pomyślałem sobie że kolejnego spotkania nie uda nam się znów rozstrzygnąć,a dodatkowo chyba pomyślałem że chyba przy takim wyniku i moim serwisie samo się już wygra, no i wygrało się 7:5 ale dla TadX'a :(. Już chyba kolejny taki przypadek że przy wysokim prowadzeniu zaczynam chyba grać zbyt asekuracyjnie i kończy się to źle :(. Ale ostatnie 2-3 gemy w tym secie trzeba przyznać że była zacięta walka punkt za punkt i w zasadzie mogło się różnie potoczyć, ale zabrakło szczęścia.
Trzeci set wyglądał dość dziwnie :) Ja zmieniłem rakietę na bardziej wymagającą i z mojego punktu widzenia kilka gemów wyglądało tak, że TadX chciał mi dać te gemy wygrać, a ja za wszelką cenę nie chciałem :), no i skończyło się na 4:4 i trzeba było pozamiatać po sobie :).
Podsumowując jak dla mnie spotkanie bardzo udane i mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości uda się znów zagrać :).
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TadX vs. htb

No proszę, czyli bardzo wyrównany meczyk, ale za drugiego seta, to powinieneś niezłe baty zarobić :birch: . Jak tak mogłeś zrobić ? :rdcard: :D .
Dobrze, że ja nie byłem w takiej sytuacji bo chyba oznaczałoby to, że zaczął się właśnie sezon letni skoro balon jest składany rotfl .

A jak Twój serwis Htb?

TadX czy Ty aby nie za dużo wygrywasz w ostatnim czasie? Czas w końcu to zmienić, może w przyszłym tygodniu się uda zagrać w ciągu dnia :twisted: .

A czwartek wieczór jest zarezerwowany na reaktywację potyczek z Htb :).

EDIT:
htb pisze:Trzeci set wyglądał dość dziwnie :). Ja zmieniłem rakietę na bardziej wymagającą
To w końcu którą grałeś?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TadX vs. htb

basic pisze:... ale za drugiego seta, to powinieneś niezłe baty zarobić ...
Nic mi nie mów. Mój odwieczny problem chyba, próbuję to za bardzo na spokojnie skończyć, zamiast grać dalej swoje i efekty sa takie jak widać :(.
basic pisze:A jak Twój serwis Htb?
Z to jest kurna dziwnie :( Im lepszy przeciwnik tym lepszy serwis :D.
basic pisze:A czwartek wieczór jest zarezerwowany na reaktywację potyczek z Htb
No zobaczymy co z tego wyjdzie.
basic pisze:To w końcu którą grałeś?
Od jakiegoś czasu wróciłem do Radka, bo jednak trochę lepiej idzie serwis :).
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: TadX vs. htb

htb pisze:
basic pisze:A jak Twój serwis Htb?
Z to jest kurna dziwnie :(. Im lepszy przeciwnik tym lepszy serwis :D.
To bardzo dobry symptom :D. Oby tak dalej :).
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: TadX vs. htb

Fajnie i w miłej atmosferze mi się z Tobą grało, Htb, dzięki :).

W II secie było już u mnie gorąco, bo set wymykał się coraz szybciej z rąk. Faktycznie - w końcówce zacząłeś bardziej ostrożnie grać, ale wciąż nie było mi łatwo. No i te kilka gemów, które graliśmy chyba z 10 minut każdy :). Poza tym, strzeliłeś parę razy tak z 1HBH, że tylko wzrokiem odprowadzałem. Bardzo ładne uderzenia. Nie boisz się przypierniczyć ;).

Miałeś też ogromny pociąg do siatki, dawno z tak grającym graczem nie grałem :) Ładnie też mijałeś.

Czekam na następny meczyk :).
basic pisze:TadX czy Ty aby nie za dużo wygrywasz w ostatnim czasie? Czas w końcu to zmienić, może w przyszłym tygodniu się uda zagrać w ciągu dnia. :twisted: .
Chętnie z Tobą zagram, ale nie wiem jak z czasem u mnie będzie... :(

Dziękuję też za podwiezienie :).

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”