Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

Widać że przenośnia nie trafiła albo kolega jordania udaje że nie wie o co w niej chodziło.
Tak forum powinno być dostępne dla wszystkich. Ale to że ktoś nieprzystosowany do korzystania ze wspólnej przestrzeni założył wątek bo nie umiał/nie chciał poszukać czy tak "wyjątkowy" temat istnieje i założył kolejny na ten sam temat powoduje że oprócz jednego zadowolonego któremu podpasował bo ..... był na początku wyświetlania (??), to stu innych zamiast znaleźć jedną wyczerpującą dyskusję na dany temat musi się przedzierać przez kilka śmieciowych z banałami. Bo cóż tam takiego rzeczowego powstało w tym pierwszym poście, co koledze otworzyło oczy?
Polecam poczytanie analiz i opinii a nie frazesów:
viewtopic.php?f=14&t=3347
viewtopic.php?f=14&t=5841
viewtopic.php?f=14&t=593
viewtopic.php?f=14&t=5275
jordania pisze:Ja dopiero zaczynam naukę gry w tenisa, zaczynam oglądać mecze, śledzić wiadomości itd, i na przykład dla mnie informacja o Jerzym wniosła coś nowego.
Na przykład co? Bo to na którym miejscu akurat jest, jest na oficjalnej stronie ATP. Proroctwo? Teza nie poparta żadna analizą!

To forum ma tylu użytkowników bo jest uporządkowane i nie jest jakimś śmietniskiem 100 wątków na dany temat. Polecam wszystkim nowatorom którzy tu wchodzą po to żeby w drugim poście zaczęli nam meblować mieszkanie żeby trochę najpierw pomieszkali, może jednak to mieszkanie jest dobrze urządzone. W końcu to forum nie jest na talony, a nikt tu nie jest z wyroku.

Można budować dom bez dachu (wtedy nazywa się ogrodzenie :fugly: ) jeśli tak się chce, a nie dlatego że się nie umie go zbudować.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polacy atakują

Proponuję obniżyć poziom ciśnienia w tym wątku. Wszystko jest wyjaśnione i ewentualnie można dyskutować w temacie.
A teraz podnosimy dekielki i robimy psssssssss ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
jordania
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2010, 17:13

Re: Polacy atakują

Tutaj nie chodzi o poszukiwanie informacji, ponieważ ja niczego o Janowiczu nie szukałam. Chodzi o to, że ktoś zamieścił wątek, który się powtórzył.
Ponadto, super cieszę się że turniej użytkowników forum jest coraz bardziej popularny bo bierze w nim udział coraz więcej osób itp. itd.Nikt tutaj nie neguje użyteczności czy popularności tego forum. Skoro tenis-pasja dodał swój post, skoro ten wątek był już poruszony to nie wiem dlaczego moderator dopuścił ten post i zostawił a teraz go sam krytykuje. Nie łatwiej nie dopuszczać takiego postu niż później krytykować na forum?
Na pozostałą wypowiedź nie zamierzam odpowiadać gdyż zwyczajnie jest obraźliwa, ja natomiast wchodzę na fora żeby dyskutować, a to jednak jest sztuka...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

Tak już jest, że moderatorzy nie nocują na forum, zwłaszcza odkąd jego poziom gwarantuje brak takiej potrzeby.

Nawet gdy wątek powstał i były w nim trzy posty, nie widziałem potrzeby usuwania go bo przecież sam umrze, skoro jest jak szklana bańka pusta w środku to się go usunie. Jednak po poście koleżki nastąpiła obrona wątku sugerująca jego wartościowość do czego się odniosłem bo jako użytkownik miałem prawo się odnieść.
Moderatorzy też mają prawo zabrać głos w dyskusji a nie tylko podejmować działania kolorowymi kredkami.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
jordania
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2010, 17:13

Re: Polacy atakują

Nie mam zamiaru polemizować z moderatorami na temat co powinni a co nie, nie moja działka. Wskazuje jedynie, iż taki otwarty atak na użytkownika tenis-pasja i na 'koleżkę', którym nie jestem, ze strony moderatora to nie jest przyjemna ani profesjonalna rzecz.
Myślę, że ta dyskusja mogłaby się ciągnąć bez końca, dlatego przyjmę możliwą odpowiedź na mojego posta po prostu milczeniem w tym temacie.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

Jakiś uraz? Koleżką to kolega nie jest rzeczywiście, bo koleżką jest koleżka, ot taki nick sobie wybrał chłopak. :::loled:::
Nie wszystko należy brać do siebie, nie każdy zawsze może być w centrum uwagi.


EDIT:
No to mamy ambitnego: http://www.sport.pl/tenis/1,64987,88071 ... rwsza.html
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”