Awatar użytkownika
Qbkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2008, 15:44

Z kim chcielibyśmy zagrać?

Dzień dobry!
Tak oglądając sobie dzisiejszy półfinał Federera z Ljubicicem wpadłem na niniejszy temat. Otóż, z kim byście chcieli zagrać mecz? (Może być każdy zawodnik w historii tenisa!) i dlaczego akurat z nim? Myślicie, że potrafilibyście ukraść jeden bądź więcej gemów? ;)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

Qbkens pisze:Dzień dobry!
Tak oglądając sobie dzisiejszy półfinał Federera z Ljubicicem wpadłem na niniejszy temat. Otóż, z kim byście chcieli zagrać mecz? (Może być każdy zawodnik w historii tenisa!) i dlaczego akurat z nim? Myślicie, że potrafilibyście ukraść jeden bądź więcej gemów? ;)
Może by była szansa jakby grał lewą ręką.
Olbrzymim sukcesem by było ugrać w meczu więcej jak dwie piłki (bardzo optymistyczne podejście).
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

Ja chciałbym zagrać mecz mając po drugiej stronie siatki... siebie.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Qbkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2008, 15:44

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

ppeter pisze:Może by była szansa jakby grał lewą ręką.
Olbrzymim sukcesem by było ugrać w meczu więcej jak dwie piłki (bardzo optymistyczne podejście).
Ale z kim?
wyczesany pisze:Ja chciałbym zagrać mecz mając po drugiej stronie siatki... siebie.
Zaskakująca odpowiedź, też chętnie zagrałbym przeciwko sobie, lepiej wtedy ocenić swój poziom ;)
A tak poza tym?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

Tak, też zdecydowanie chciałbym zagrać ze sobą samym i to w różnych okresach mojej drogi tenisowej.
Gra z zawodowcami, nawet najlepszymi, mnie nie interesuje. Wiem jak to wygląda od strony kortu i mnie to nie pasjonuje. Poza tym gdyby zagrali meczowo to nikt z nas piłki by nie powąchał. Tu nie chodzi o szybkość zagrań tylko o regularność na i tak za szybkim dla nas tempie.
Nie widzę niczego ciekawego w zadyszce po kilku gemach i chodzeniu z jednej strony na drugą.
Co innego iść na obiad z jakąś legendą tenisa i mieć możliwość pogadania o tenisie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

Z Safinem, zagrać a potem napić. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

PitS pisze:Z Safinem, zagrać a potem napić. rotfl
W jednym i drugim przypadku każdy z nas odpadłby w przedbiegach, Safin nawet by się rozgrzać nie zdążył rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

Nie martw się, to Rosjanin, sam nie będzie pił. Jak upadniesz to cię podniesie naleje i przytrzyma żebyś wypił. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

PitS pisze:Nie martw się, to Rosjanin, sam nie będzie pił. Jak upadniesz to cię podniesie naleje i przytrzyma żebyś wypił. rotfl
Albo załatwi specjalną kroplówkę ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

PitS pisze:Nie martw się, to Rosjanin, sam nie będzie pił. Jak upadniesz to cię podniesie naleje i przytrzyma żebyś wypił. rotfl
No właśnie i tego się obawiam :) . Kilkukrotnie już widziałem jak rosyjscy sportowcy piją po turnieju albo i na treningu :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

Ja marzę zagrać z Fedem :) ponieważ to mój ideał gry (na pewno nie psychiki). Bał bym się o mój nadgarstek po serwisie Roda :D
Obrazek
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

FEDEER pisze:Bałbym się o mój nadgarstek po serwisie Roda :D
Ja o swój bym się nie bał z jednego prostego względu - jakbym zareagował, to piłka byłaby już z 10m za mną ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

Ja to bym się bał o mój brzuch, jakby grzmotnął na ciało, a ja bym nie zdążył się "usunąć z drogi" :D
Jak słusznie zauważył wyczes - serwis Roda to możesz co najwyżej odprowadzić wzrokiem, a i to niekoniecznie :D
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

Jasne zgadza się, a może trafiło by na rakietę z zablokowanyn nadgarstkiem :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

basic pisze:
PitS pisze:Nie martw się, to Rosjanin, sam nie będzie pił. Jak upadniesz to cię podniesie naleje i przytrzyma żebyś wypił. rotfl
No właśnie i tego się obawiam :) . Kilkukrotnie już widziałem jak rosyjscy sportowcy piją po turnieju albo i na treningu :)
Ja tam byłem na praktyce produkcyjnej, to były ciężkie 3 tygodnie. Nikt z grupy 8 osobowej się nie ostał cały po pierwszym występie. A mieliśmy się czym bronić bo to były czasy Vistuli i Cristala (jesli ktoś ten "kryształek" pamięta) rotfl


Chciałbym jeszcze zagrać z Santoro.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z kim chcielibyśmy zagrać?

PitS pisze:Ja tam byłem na praktyce produkcyjnej, to były ciężkie 3 tygodnie. Nikt z grupy 8 osobowej się nie ostał cały po pierwszym występie. A mieliśmy się czym bronić bo to były czasy Vistuli i Cristala (jesli ktoś ten "kryształek" pamięta) rotfl
Ja kiedyś widziałem jak jeden Rosjanin jeszcze przed treningiem wyjął 0,5l czystej, dwa łyczki na rozgrzewkę :) Później dopiero zaczął rozgrzewkę ćwiczeniową i trening... i co jakiś czas brał łyczka, dwa... no i tak przez ok. 2 godzinki treningu zeszło mu prawie całą butelkę wypić :) ... po czym następny dzień i gościu znowu 0,5l z torby wyjmował na dzień dobry rotfl .
A z tego co mówił, to wszystko dla lepszego rozluźnienia mięśni... i czucia balansu :D

Inną opcją był swego czasu pobyt W hotelu Gołębiewski w Mikołajkach :) . Po turnieju wieczorkiem w barze na dole jesteśmy ze znajomymi... patrzymy a gówniarz 12-13lat (w tej kat. wiekowej startował na turnieju, wtedy v-ce mistrz świata) siedzi z trenerami, a właściwie rozłożony z nogami na drugim krześle... pali faję... i czystą bez popitki łoi... O_O rotfl
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”