Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Daroos... :oops: Nie wytykaj tak... ja chłopak ze wsi jestem, staram się :wink:

Nie wiem jak to tam ogólnie jest, u mnie to znaczy mniej więcej "A może się uda..." ;)

Oświeć mnie w takim razie, jak to z tym zwrotem poprawnie, jeśli łaska :oops: Boże, czuję się teraz jak idiota, co powiem coś czego używałem wcześniej, okazuje się, ze to poprawnie brzmi/znaczy inaczej :-| Nie bijcie :!pls!:, uczę się :::abslvt:::


Gary, ja szczerze mówiąc, nie wiem kto ich tam finansuje, jak zdobywają fundusze, ale dla dobra ogółu mogliby sobie darować i oddać je walkę z rakiem, albo coś.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2010, 21:15 przez WarriorsOfAden, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Rafi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:43
Kontakt: Strona WWW

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Nie nóż tylko a nuż.
Obrazek Aerogel 300, M-Fil 200

NTRP 3.0
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Chodzi tylko o literówkę "nóż". A zwrot "A nuż, widelec..." to żart językowy.
chiromancja pisze:Pozwól, że podzielę się swoimi obserwacjami wyników Magdy. Otóż większość z ostatnich pojedynków to były mecze 3 setowe, w tym dużo tie-breaków. Jednak w każdym z nich Magda była górą. To świadczy o jej bardzo mocnej psychice.
Albo o słabej psychice jej przeciwniczek...
chiromancja pisze:P.S.: Będę informował o kolejnych awansach Magdy w rankingu. Za rok, o ile się pomyliłem, wejdę pod stół i będę szczekał. Śmiejcie się pesymiści, ale od Was będę oczekiwał tego samego gdyby się okazało, że jednak miałem rację :D
Czas pokaże... Ja się zgadzam z RatRace'm tj.:
RatRace pisze:Ciężko powiedzieć, która będzie za rok. A to z tej prostej przyczyny, że nie można prognozować w tym przypadku przyszłości na bazie przeszłości. A to dlatego, że w miarę wyższej pozycji w rankingu trzeba grać z coraz lepszymi i aby awansować nadal należy wygrywać. Jej środowisko będzie się zmieniać. Do tej pory grała ze słabszymy od siebie i ciężko określić, gdzie jest jej granica.

Nie twierdzę, że Magda Linette nie awansuje. Twierdzę, że nie można przewidzieć gdzie dojdzie.
Na chwilę obecną gra w turniejach ITF, a od ITF do sukcesów w WTA daleka droga. Nikt nie twierdzi że musi się na nich zatrzymać ale nie można też stwierdzić że za rok czy dwa będzie osiągała dobre wyniki w turniejach WTA.

Poczekajmy spokojnie i bez większych nadziei co by rozczarowania później nie było.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

chiromancja pisze:
Vivid pisze:Pożyjemy zobaczymy, nie wróżę kariery...
Pozwól, że podzielę się swoimi obserwacjami wyników Magdy. Otóż większość z ostatnich pojedynków to były mecze 3 setowe, w tym dużo tie-breaków. Jednak w każdym z nich Magda była górą. To świadczy o jej bardzo mocnej psychice.
Pogadalibyśmy jakby dotarła do powiedzmy pierwszej 50-tki WTA. Ale nie pogadamy bo to nigdy nie nastąpi ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Vi, błagam Cię powiedz mi proszę jaki będzie dla mnie przyszły rok? - Jakieś sukcesy zawodowe? Kolejny milion na koncie? Jak to będzie? :D
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Ja nie będę taki ciekawski jak Daroos i poproszę tylko o wyniki meczów ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
chiromancja
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:09
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt: Strona WWW

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

wyczesany pisze:Ja nie będę taki ciekawski jak Daroos i poproszę tylko o wyniki meczów ;)
Forumowiczu! Lubię Cię za to! (Hej złośliwcy bez podtekstów proszę!) Odpowiada mi ten typ humoru. Dam Ci wygrać.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Daroos, w Twojej sprawie dzwonili już ze Skrzydlewskiej, to co ja Ci tu będę ... rotfl
Wyczes, wyniki? Ty nie przegrasz, Ty zwyczajnie przep....sz ;) :P

No, starczy, kula zaparowała :twisted:

A wracając do zawodniczki, tak jak napisałem, będzie Top50 WTA można pogadać. Takich "talentów" to jest na świecie na pęczki, a miejsca w czołówce światowej ograniczone, to tylko 50 czy nawet 100 pozycji.
Nie ma szans na stabilny pobyt w Top 50 przez minimum nawet 2 sezony.
Nie ma co się tu licytować i gdybać, ja mam czas, on pokaże :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Tak jak napisał Vivid. W WTA takich zawodniczek jest na pęczki. Jak na polskie warunki to faktycznie można się zainteresować, ale na jakiekolwiek podpałki jest jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie.
mtenis team
chiromancja
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:09
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt: Strona WWW

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Zgodnie z obietnicą informuję: Magda przesunęła się na 192 pozycję w rankingu WTA. Zobaczymy jak sobie będzie dalej radzić bo maju czeka ją matura. Chociaż z tego co pamiętam matura specjalnie nie przeszkodziła w osiąganiu niezłych wyników Agnieszce Radwańskiej.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

1 runda byle 50-tysięcznika i wypad? No prawdziwy "talent" rotfl rotfl rotfl
Idzie na mistrzynię jak nic ... rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Vivid pisze:1 runda byle 50-tysięcznika i wypad?
Pocieszmy się tym, że przynajmniej nawiązała walkę (4:6, 6:2, 6:7[12]) ze sklasyfikowaną o 20 pozycji wyżej zawodniczką ;)
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Tia, wybitny wyczyn ...
Nie wiem co by tu za to przyznać? Nobla, Oscara, Nike ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Nic nie przyznawać ;) Trzymać kciuki, żeby jej dalej dobrze (albo jeszcze lepiej) szło.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Smyk pisze:Nic nie przyznawać ;) Trzymać kciuki, żeby jej dalej dobrze (albo jeszcze lepiej) szło.
Vivid się starzeje tak długo to on już nie da rady utrzymać. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Dj Buhh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 22 sie 2008, 01:14

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Ale mecz był wyrównany, więc to o niczym nie przesądza. Ja cały czas myślę, że ona wysoko zajdzie, chociaż samo bycie w TOP 200 to już jest wyczyn.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Dj Buhh pisze:Ale mecz był wyrównany, więc to o niczym nie przesądza. Ja cały czas myślę, że ona wysoko zajdzie, chociaż samo bycie w TOP 200 to już jest wyczyn.
Taaak zwłaszcza u babeczek. Mój znajomy kiedyś w "dobrym nastroju" rzekł że gdyby nie ten zarost, mógłby zagrać z babeczkami i TOP50 gwarantowane po pół roku solidnego treningu. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Nie wiem co u Magdy, natomiast Jerzy Janowicz wygrał futuresa na Białorusi (27 pkt.) i wchodzi do drugiej setki. Miło :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
chiromancja
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:09
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt: Strona WWW

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Magda jest aktualnie na 187 miejscu w rankingu WTA. Mało gra w turniejach bo uczy się do matury. Na razie Janowicz jest na 207 miejscu. Zatem albo odpadły mu punkty sprzed roku albo za wygranego futuresa punkty będą mu zaliczone w kolejnym rankingu w poniedziałek. Takie opóźnione zaliczanie ma miejsce u kobiet grających w turniejach ITF, u panów raczej nie, ale nie jestem pewny.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Magda Linette - nowa gwiazda polskiego tenisa?

Madzia właśnie przegrała 3:6, 4:6 z Andreą Hlavackovą w pierwszej rundzie ITF50 w Ismaning :(
Carpe diem, quam minimum credula postero ...

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”