Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Centralny i Jedynka na kanałach premium, przyjmijcie do wiadomości i się już nie wkurzajcie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: Polityka tenisowa Polsatu

hokej pisze:Centralny i Jedynka na kanałach premium, przyjmijcie do wiadomości i się już nie wkurzajcie.
Ok to rozumiem, ale po prostu uważam, że z tych pozostałych kortów coś lepszego by się dało wybrać, no chyba, że już żaden inny nie jest telewizyjny.
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polsat zaczyna przeginać. Z racji tego, że na kortach nr 3 i nr 12 dziś zaplanowano również między meczami singla, mecze deblowe, to zastanawiałem się, co zrobi z tym Polsat. Ku mojemu rozczarowaniu z rozpiski na ich stronie internetowej wynika, że podczas gdy na kortach Wimbledonu będzie rozgrywał swój mecz m.in. 15-krotny zwycięzca turniejów WS. Polsat planuje puścić w swoich kanałach mecze pierwszej rundy debla kobiet.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Te nowe kanały też są w części "ich". ;-)
Z punktu widzenia firmy taki ruch ma więcej sensu niż powielanie tego samego na obu antenach jak robił to ESP podczas RG. Układającego ramówkę nie obchodzi jakim pakietem dysponujesz tylko ma rozpisać transmisje na 4-5 kanałach z założeniem że główne korty idą do premium, to to robi.

Uprzedzając - też mi się to nie podoba, tworzenie na siłę nowych kanałów pod konkretne wydarzenia. Ale mówiąc brutalnie - takie życie. W czasie MŚ w siatkówce też na Solorzu psy wieszali, ale biznesowo wyszedł na swoje. A cała grupa jest obecnie liderem oglądalności. To kto ma rację?[*]

[*]ten kto ma kasę
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ale puszczali już przecież nie raz to samo na premium i otwartych i jakoś im się krzywda nie stała.
A jak już się zabierają za pokazywanie debla, to niech mecze Polaków wybiorą!
Ech, jak to dobrze, że Polsat tylko jeden szlem transmituje... Eurosport jednak jest normalny.
Mam tylko nadzieję, że podobnych cyrków nie będzie na Mastersach.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Izzi pisze:Ale puszczali już przecież nie raz to samo na premium i otwartych i jakoś im się krzywda nie stała.
Do czego się odnosisz bo jeśli do powielania meczów ludzi z polskim paszportem to nietrafiony argument. Ktoś kto ma premium nie musi mieć zwykłego Polsatu Sport, a dla Polsatu mecze Polaków są nadrzędne.

Tak jak hokej napisał, żelazne zasady są następujące:
- zasada nadrzędna: jeśli gra ktoś z Polski to trafia to na Polsat Sport;
- centralny i nr 1 na kanałach premium;
- transmisje "na żywo" na kanałach nie-premium ruszają nie wcześniej niż o 14:00.

Przekaz, ponownie tak jak hokej napisał, jest jasny - chcesz oglądać główne areny na żywo? Kup premium bo z wyjątkiem meczów Polaków na innych kanałach tych kortów nie zobaczysz...

Nie ma co wylewać żale i krytykować - to już było.
Wyrażanie zaskoczenia, że nie ma kortu centralnego i jedynki na kanałach nie-premium jest śmieszne. Wiemy od jakiegoś czasu, że tak miało być i tego się realizator trzyma.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Zelota1
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2017, 12:49

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polityka Polsatu: Chcesz oglądać Federera i Nadala, kup kanały Tenis Premium. Na otwartych kanałach Polsatu Sport mecze deblowe kobiet!
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Polityka tenisowa Polsatu

A ja tam nie zamierzam się dać tak dymać takiemu żydowi. Pewien poziom absurdu i przesady w moim odczuciu został przekroczony, bo płacąc grube pieniądze za duże pakiety filmowe, Polszmat chce wydoić jeszcze parę złociszy i robi takie zagrywki? Przecież to jest żenujące! ;) Dobrze, że UEFA ma takie, a nie inne prawo i Solorz może obejść się smakiem, pazerny dziad. ;)

BTW. wystarczy trochę sprytu i można mieć transmisję za friko z lepszym komentarzem i tak samo dobrym obrazem.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ale o co te jęki? Tenis w naszym Kraju uchodzi za elitarny czy wręcz snobistyczny i panuje całkiem uzasadniony osąd, że na kortach to się pojawiają ludzie, którzy raczej najniższej krajowej do domu nie przynoszą. ;) W takim razie czemu się dziwić Solorzowi? A kogo doić jak nie tych co mają? Co, ma doić "biedotę" i "plebs" od piłki kopanej? :P rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Polityka tenisowa Polsatu

A kiedy ostatnio widziałeś na korcie "żyletę"? U fanów kopanej mogliby zorganizować zbiórkę nerek i nieźle się obłowić na handlu organami, a u nas raczej czarno to widzę. ;)

A na serio, to spodziewałem się raczej, że premium będzie dla "koneserów" i pokażą tam spotkania, których normalnie nie pokazują, a na normalnych kanałach będzie po staremu...
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Polityka tenisowa Polsatu

WarriorsOfAden pisze:

BTW. wystarczy trochę sprytu i można mieć transmisję za friko z lepszym komentarzem i tak samo dobrym obrazem.
Podzielisz się tym sprytem z innymi, mniej sprytnymi?
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

tkpp pisze:
WarriorsOfAden pisze:

BTW. wystarczy trochę sprytu i można mieć transmisję za friko z lepszym komentarzem i tak samo dobrym obrazem.
Podzielisz się tym sprytem z innymi, mniej sprytnymi?
Domyślam się, że chodzi o zainstalowanie darmowego "Hola VPN" na przeglądarce i oglądanie poprzez stronę BBC iPlayer. Chyba, że chcesz wyłożyć więcej i kupić jakieś płatne VPN na tydzień, ale Polsat od drugiego tygodnia prawdopodobnie wjedzie z głównymi kortami na kanałach sportowych, więc chyba się nie opłaca.

Aha, co do Holi... Jest darmowa i nie widzę żadnych reklam... KLIK, uważaj...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

To nie jest takie łatwe i bezpieczne ;)
Lepiej np. tu: http://www.sportingvideo.org/20170626/v ... 24461.html
Tyle że tu jakość jest delikatnie mówiąc słaba i nie ma gwarancji że nie przerwie się w dowolnym momencie. ;)
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid pisze:Ale o co te jęki? Tenis w naszym Kraju uchodzi za elitarny czy wręcz snobistyczny i panuje całkiem uzasadniony osąd, że na kortach to się pojawiają ludzie, którzy raczej najniższej krajowej do domu nie przynoszą. ;) W takim razie czemu się dziwić Solorzowi? A kogo doić jak nie tych co mają? Co, ma doić "biedotę" i "plebs" od piłki kopanej? :P rotfl
Tylko trochę sobie Solorz to źle wykombinował, bo niektórzy kasy nie mają, żeby grać, to chociaż chcieli pooglądać. A teraz to nawet ani tego, ani tego! rotfl
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Podawałem już w wątku turniejowym. Jeśli ktoś chce oglądać na bbc player, to wystarczy zainstalować ten program https://www.smartdnsproxy.com/pl/?afid=16202b724566. Później trzeba zmienić ustawienia proxy. W jaki sposób to zrobić można przeczytać tutaj http://support.smartdnsproxy.com/custom ... -dns-proxy
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ktoś w temacie Wimbledonu pisał, że w drugim tygodniu wraca "jedynka" i "centralny" na otwarte kanału Polsatu, z dyskusji waszej wynika, że nie ma mowy? Czyli ćwiartki, półfinały i finał tylko w kanałach Premium? Jeśli tak to nieźle, z drugiej strony nie jestem abonentem cyfrowego Polszmatu i nie zamierzam, jestem w multimedi i nie mam opcji wykupienia pakietu premium. Pytanie, czy abonenci cyfrowego polszmatu mają dostęp do kanałów premium dostępny z automatu czy są robieni w konia, albo mają dostęp do niego od któregoś z droższych pakietów?

Tak czy owak, było logiczne, że będzie kombinowane, przecież nie powstaje takie coś bez powodów. Mają oni na całe szczęście jedynie Wimbledon, więc czort z nimi, gdyby mieli wszystkie Szlemy to bym wykupił ten pakiet. Jeśli o Mastersy chodzi to raczej tego numeru nie zrobią, bo transmisje premium mają działać tylko około szlemowo.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Joao pisze:Podawałem już w wątku turniejowym. Jeśli ktoś chce oglądać na bbc player, to wystarczy zainstalować ten program https://www.smartdnsproxy.com/pl/?afid=16202b724566. Później trzeba zmienić ustawienia proxy. W jaki sposób to zrobić można przeczytać tutaj http://support.smartdnsproxy.com/custom ... -dns-proxy
Widzę, że jest tam 14-dniowy trial - płaciłeś czy jedziesz na tym? I czy nie ma "skutków ubocznych"?
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Polityka tenisowa Polsatu

TomPL pisze:
Joao pisze:Podawałem już w wątku turniejowym. Jeśli ktoś chce oglądać na bbc player, to wystarczy zainstalować ten program https://www.smartdnsproxy.com/pl/?afid=16202b724566. Później trzeba zmienić ustawienia proxy. W jaki sposób to zrobić można przeczytać tutaj http://support.smartdnsproxy.com/custom ... -dns-proxy
Widzę, że jest tam 14-dniowy trial - płaciłeś czy jedziesz na tym? I czy nie ma "skutków ubocznych"?
Akurat z trial wstrzelić się można było na Wimbledon. Nic nie płaciłem, nr karty też nie trzeba podawać. Jedynym skutkiem ubocznym jest zmniejszenie prędkości internetu o jakieś 10-20 %, ale może to nie od tego programu.

E: Mecze z kortów głównych dzisiaj na kanałach premium :( . Może chociaż finał pokażą.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Dzięki. Może popołudniu spróbuję :)
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Żałosne to jest, reklamują się jako kanał pokazujący Wimbledon po czym nawet w drugim tygodniu gier wszystko na kanałach premium. W rzyci to wszystko mam, ode mnie złamanego grosza nie dostaną, czas odpalić streamy ;)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”