Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Obiektyw vs Mouila

6:2, 6:1

To nasze kolejne spotkanie, ale pierwsze na punkty. Mimo wieczornej ulewy, korty udało się doprowadzić do stanu używalności i zagraliśmy na otwartych. Nie było jakoś specjalnie ciepło, ale ja się potwornie zmęczyłam. Czyżby kondycja? :oops:

Umówiliśmy się głównie po to, żebym mogła poodbijać nowym nabytkiem Obiektywa - Yonexem RDiS 200. Torba Radka to przenośna wypożyczalnia rakiet :P ...a więc przy okazji przetestowałam sobie RDiS 300 i się zauroczyłam. Bardzo przyjemna rama, duża dynamika. Jak się rozbuja to naprawdę bomba jak dla mnie. Poważnie zastanawiam się nad jej zakupem. Nie wiem dlaczego, ale mimo tego że obie ramy ważą tyle samo i mają ten sam balans, RDiS 300 wydaję mi się lżejsza.

Co do samego spotkania - głównie skupiłam się na testowaniu rakiet, ale bynajmniej nie jest to wytłumaczenie mojej porażki. Jak zwykle zabrakło u mnie konsekwencji i koncentracji. Pierwsze gemy setów były wyrównane, udało mi się rozegrać parę fajnych akcji...no a potem Obiektyw mi jakoś odjeżdżał. Grał równo no i dobiegał praktycznie do wszystkiego, a mi przytrafiło się parę żenujących zagrań :lol:

Dzięki za spotkanie i użyczenie Yonków, no i liczę na kolejny mecz :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Mouila

Cała przyjemność po mojej stronie ;)

Rzeczywiście 300-tka lepiej Ci leży. Jesteś przy niej bardziej reguarna i wychodzą Ci bardziej soczyste uderzenia. Głównie z końca kortu.

Mouila robi gigantyczne postępy. Ostatni raz graliśmy, chyba ... rok temu (?). Od tej pory widać, że Kasia nie próżnowała :). To, że sprawiła nie lada kłopot na TF kilku kolegom dziwić nie może.

Do zo! :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”