Awatar użytkownika
jakubp
Bywalec
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 18 mar 2008, 14:58
Lokalizacja: G.M.
Kontakt: Strona WWW

Wilson Satellite III i inne...

Mam pytanie, czy ktoś grał w Wilsonach Satellite III? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za opinie na ich temat. Generalnie planuję kupić 2. pary butów do tenisa (tańsze i droższe) i zastanawiam się nad dwoma wariantami:
- Adidas Barricade VI + jakieś buty w stylu (w cenie :D ) ww Wilsonów lub Nike Air Court MO III, czy Adidas Ambition STR IV M;
- Buty w cenie ok. 250zł x2 (jakieś "najeczki").

Oczywiście możliwe inne opcje, byle tak do 600zł (dwie pary nowych Barek niestety nie wchodzą w grę :( ). Buty będą grane głównie na mączce, ale nie będę się ograniczał do jednej nawierzchni.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Obuwie

Satellite III w porównaniu do Wilsonów Trance są trochę sztywne i na ziemię bym ich nie kupił, na kortach twardych sprawdzają się dosyć dobrze.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
jakubp
Bywalec
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 18 mar 2008, 14:58
Lokalizacja: G.M.
Kontakt: Strona WWW

Re: Obuwie

Mam pytanie, która wersja jest nowsza,
ta:
http://www.Allegro.pl/item998471981_but ... rafis.html
Czy ta:
http://www.Allegro.pl/item1011941433_bu ... _prom.html

Teraz już sam nie wiem, które buty wziąć. Bo te Barricade'y to jednak drogie strasznie są. Macie do polecenia dobre i tanie buty (wiem, że te 2 słowa raczej się nie łączą :wink: )?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obuwie

!JaQb! pisze:Mam pytanie, która wersja jest nowsza...
To nieistotne bo to dwie różne wersje. Jedna na mączkę, a druga na hard.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jakubp
Bywalec
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 18 mar 2008, 14:58
Lokalizacja: G.M.
Kontakt: Strona WWW

Re: Obuwie

Znowu ja (zabieram się do tych butów, jak jakaś baba - bez obrazy :D ). Mam pytanie, czy słyszeliście o butach K-Swiss Defier MiSoul Tech? Bo SC przecenił je na bodajże 370zł, a wyglądają dość ciekawie.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obuwie

Weź Jomy. Wypuścili nowe Rolandy. Cena jest bajeczna: http://www.Allegro.pl/item1011366634_bu ... oz_43.html
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wilson Satellite III i inne...

Trochę grubawa ta jodła Obiektyw, mam obiekcje co do trakcji.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Satellite III i inne...

Zgodzę się z Vividem... wczoraj rzuciłem okiem i pierwsza rzecz jaka mi się nasunęła to właśnie "gęstość" garbów w tej jodle. Gdyby cała podeszwa miała jodłę jaka jest na żółtej gumie to mogłoby wystarczyć ale też mi się nie podoba. Gdybyś zamienił jodłę na czarnym na inny typ podeszwy to masz po prostu model na hard.

Chociaż zawsze może to być kwestia preferencji... nie każdy potrzebuje klasycznej jodły na clay ale wtedy ten inny wzorek ma dużo "utworów" (wypustek, dzyndzlów czy jak to tam można nazwać) i to daje trakcję. A w tym modelu podeszwa miejscami równie dobrze mogła by być płaska jak na halę...

Ja mam opory co do nieortodoksyjnych jodełek jeśli chodzi o clay, nie mówiąc już o innych wzorkach...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson Satellite III i inne...

Też się nad tym zastanawiałem jak je oglądałem wczoraj. Jak może wyglądać w nich start do piłki? Może to jakiś inny rodzaj gumy?

Tym niemniej, przy tej cenie jak podniszczę swoje pantofle, to chyba je kupię. Najwyżej zedrę na ścianie.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Wilson Satellite III i inne...

El Diablo pisze: ... nie każdy potrzebuje klasycznej jodły na clay ale wtedy ten inny wzorek ma dużo "utworów" (wypustek, dzyndzlów czy jak to tam można nazwać) i to daje trakcję.
Najbardziej przemawia do mnie określenie "dzyndzlów" :D.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
jakubp
Bywalec
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 18 mar 2008, 14:58
Lokalizacja: G.M.
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Satellite III i inne...

Czy hasło "uniwersalna podeszwa" w tych butach: http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... -2010.html to ściema, czy jakaś innowacyjna technologia. Chodzi mi o to, czy na clay'u nie będzie w nich tańca z kijami na lodzie.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Satellite III i inne...

Nie ma czegoś takiego jak "uniwersalna" podeszwa w rozumieniu takim że sprawdza się dobrze na każdej nawierzchni bez wyjątku.

Niemniej jednak zwrot "ściema" jest niesprawiedliwy gdyż pojęcie "uniwersalnej" podeszwy jest szeroko stosowane.

P.S.:
!JaQb! pisze:Mam pytanie, czy słyszeliście o butach K-Swiss Defier MiSoul Tech? Bo SC przecenił je na bodajże 370zł, a wyglądają dość ciekawie.
K-Swiss Defier RS są cenionym modelem, a jest to prekursor MiSoul'ów. Nie wiem czy czegoś nie zmieniono w nowych Defier'ach ale stare cieszyły się pozytywnymi opiniami.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Buty”