Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Sprawa wbrew pozorom nie jest skomplikowana. Do celu możemy dojść dwutorowo.
Pierwsza opcja to kort buduje osoba tak zadufana w sobie, że niczego nie musi czytać, niczego poznawać bo i tak wie wszystko najlepiej, bo jest tenisistą od hohohohohohooo, a może i dłużej.

Druga opcja to wymyślenie go w ramach boisk budowanych za unijne pieniądze.
Należy mieć:
- 2.700.000 do wydania;
- projektanta bez pojęcia o tenisie;
- takiego samego nadzorującego budowę w imieniu powiatu;
- graczy znających motto "przyciaśniaj, przyciaśniaj".

Efekt na filmie. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Hasło o "graniu na wznoszącej" prawie mnie zabiło... :::lghcry:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Następny film będzie hitem, będę tam grał woleje, a może i nie, bo ze skoczni też będę wystawał. Takie Cammel Trophy. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
at-clan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 26 wrz 2008, 20:37
Lokalizacja: Siedlce

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Świetny komentarz PitS. Jakiś dziwny ten "Wasz" Orlik. U mnie w mieście trochę inaczej to wygląda. Kort jest na tartanie (kolor ceglany, białe linie) ale mamy zdecydowanie więcej "wybiegu", ok. 2-3 m.
El Diablo pisze:Hasło o "graniu na wznoszącej" prawie mnie zabiło... :::lghcry:::
Mnie również ten tekst baardzo rozbawił. Czekam na więcej :)
Obrazek Vacuum Pro Mid
Obrazek Tour 10 Mid V-Engine
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

PitS zgłosiłeś to już do CBA, chociaż może tu trzeba by raczej zrobić zgłoszenie do psychiatryka, żeby zamknęli projektanta i zatwierdzającego, w obszernych gabinetach z pięknym dębowym biurkiem, ale bez fotela, gdzie w ramach terapii mieliby rozrysować ten kort trzydzieści razy. A jeszcze lampy do biurka byłyby dwie stojące i ustawione na środku dłuższych boków biurka, żeby mieli jasno. :twisted:
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

at-clan pisze:Świetny komentarz PitS. Jakiś dziwny ten "Wasz" Orlik. U mnie w mieście trochę inaczej to wygląda. Kort jest na tartanie (kolor ceglany, białe linie) ale mamy zdecydowanie więcej "wybiegu", ok. 2-3 m.
El Diablo pisze:Hasło o "graniu na wznoszącej" prawie mnie zabiło... :::lghcry:::
Mnie również ten tekst baardzo rozbawił. Czekam na więcej :)
Żeby jeszcze tam brakowało miejsca! Weszłyby 2 takie "orliki" Przez dwadzieścia lat bytności tu oglądam jak robi się coś by zrobić, byle jak, byle było zrobione i nie mogę pojąć po co coś robić źle?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Widziałem kilka Orlików z kortami, wszystko było w granicy normy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Aż się popłakałem ze śmiechu. Świetne!

Oczywiście sama gadka, z wykonania kortu można płakać, ale raczej nie ze śmiechu. :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Moja córka była tam już pograć z koleżanką. Grały w debla :wink: Jedna latarnia (jak odbiła) to była Safina, a druga Szarapowa. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Monty Python rotfl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Popatrzyłem, poszukałem czy gdzieś ktoś to jeszcze tak fajnie wymyślił i nie znalazłem. Znalazłem dużo przykładów jak powinno być, ale znalazłem też i takie ze sporym poczuciem humoru projektantów.
Jak zmusić serwującego żeby nie serwował ze środka?
Ano tak:
Załączniki
orlik1411081.jpg
orlik1411081.jpg (67.43 KiB) Przejrzano 2343 razy
Orlik2012.jpg
Orlik2012.jpg (49.96 KiB) Przejrzano 2343 razy
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Rety, jak można coś takiego zrobić? Tragedia, ale ... woleje można poćwiczyć :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

PitS pisze:Jak zmusić serwującego żeby nie serwował ze środka?
Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi. rotfl Ja jako kurdupel mógłbym spokojnie zaserwować bez obawy, że zahaczę o kosz, więc... trzeba było tak się nie wywyższać. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Miałem Ciebie od razu wyłączyć, ale nie wiedziałem czy docenisz takie wyróżnienie.

No dobrze, te dwa ceglaste zbudowano specjalnie dla Garego. O kosz nie zawadzi rakietą a jego usytuowanie uniemożliwi jakiekolwiek wyrzucanie piłki na siebie. Konstrukcja ta uczy od małego :] że serwować należy w przód, począwszy od wyrzutu.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

O co Wam chodzi? To jest kort do grania :P
No chyba że szkoła hiszpańska i 4m za kortem. Normalnie jak gramy to góra czasem ten metr za kortem. Tu ten kosz absorbuje uwagę ale dałoby się grać, tak dla "sportu".
Po zimie idealny zanim korty ruszą. Na rozruch :)
Jeżeli idzie o serwis to już w ogóle nie ma problemu. Przecież ten kosz wisi za linią końcową a piłkę wrzucamy lekko w kort. Tu zupełnie nie rozumiem.
Można zgłaszać obiekt na gospdarza kolejnego Szlema rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Ano chodzi mi mniej więcej o coś takiego, nie wygłupiam się bynajmniej z uwagi na swoją wrodzoną jowialność, a jedynie dlatego że za kupę forsy jest coś z czego na moim filmiku korzystać tak jak się powinno, się niestety nie da.
A tu się da:
Obrazek
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Bo to jest tak, jak za robotę biorą się ludzie, którzy nie mają z daną dyscypliną nic wspólnego lub tacy, którym nie zależy - byle zrobić a oni niech się męczą, w końcu zrobiliśmy kort, nie? To kpina jak i wiele innych rzeczy w naszym przenajświętszym kraju. Dziwna sprawa, że jak zrobią drogę to za krótki okres czasu pęka i robią się dziury (vide S8, po której co weekend robię 600 km). W chwili obecnej to boję się jechać więcej niż 90 km/h, bo trzeba robić slalom lub nawet zjeżdżać na pobocze (chwała Bogom, że takowe chociaż jest). Już nie wspomnę, gdy pada deszcz lub śnieg i inne fajne zjawiska atmosferyczne - dodatkowa atrakcja przy omijaniu dziur. Chociaż to nawet dziurą nie można nazwać, tylko wyrwą, bo jak jest dziura na pół pasa i głęboka na 15 cm to można z tego akwarium zrobić. Sorki, OT mi się zrobił ;) Wracając bardziej do tematu - czasem wydaje mi się, że ludziom po prostu się nie chce. Robią, byle było i już.

Tak dla humoru:
W moim Zawierciu do gościa, który ma jako jedyny korty ceglane, podszedł pewien Pan i się pyta, ile by kosztowały te korty, bo może by kupił. Korty nie na sprzedaż, więc ten temat się skończył, ale... Pan zauważył wózek do robienia linii (teraz są stałe) no i rzucił tekstem:
- Ooo... ja to bym tak nie robił!
- A czemu? - Spytał właściciel.
- Panie, ile to roboty!
- No tak, ale inaczej się nie da a linie muszą być...
- Ja bym to inaczej zrobił.
- A jak?
- Wykopałbym rowki i w nie nasypał tego białego proszku.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

TadX pisze:Tak dla humoru:
W moim Zawierciu do gościa, który ma jako jedyny korty ceglane, podszedł pewien Pan i się pyta, ile by kosztowały te korty, bo może by kupił. Korty nie na sprzedaż, więc ten temat się skończył, ale... Pan zauważył wózek do robienia linii (teraz są stałe) no i rzucił tekstem:
- Ooo... ja to bym tak nie robił!
- A czemu? - Spytał właściciel.
- Panie, ile to roboty!
- No tak, ale inaczej się nie da a linie muszą być...
- Ja bym to inaczej zrobił.
- A jak?
- Wykopałbym rowki i w nie nasypał tego białego proszku.
Żeby było śmiesznie, gdzieś się tak robi, ale nie pamiętam gdzie (na którym turnieju). Tylko tam poziom jest wyrównany (linii i reszty nawierzchni).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Może nie tak ale specyficznie wykonane są linie na RG. Tam nawierzchnię wylewa się na mokro (dosłownie z betoniarki), w tym elementy linii nanoszone są przez zabarwienie jej wgłąb malowaniem. Zauważyliście że nie ma plastikowych linii a jednak nikt nie lata z wózkiem?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jak wykonać kort nie nadający się do gry?

Tak na RG są malowane, także pan dobrze wymyślił ale gorzej pewnie by było z wykonaniem :)
A co do roboty to macie rację. Trzeba albo sprawdzić wymiary placu gry nie samego "boiska" albo zapytać choćby kogoś kto uprawia daną dyscyplinę, nawet rekreacyjnie.
Za robotę się biorą ludzie co gry w tenisa na oczy nie widzieli i myślą że się gra jak w piłkę, w boisku.
W Ustce jest taki "kort", dookoła krawężnik i płot w odległości może 20cm od linii (tak bocznych jak i końcowych...).
W sumie idealny kort do:
1. Nauki s&v...
2. Nauki gry agresywnej, na wznoszącej w korcie.
rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Humor kortowy”