Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Mouila vs Gary

Mouila 0-8 Gary

0/6 2/6 0/6
1/6 1/6 1/6
0/6 2/6
0/6 1/6 1/6
0/6 1/6
2/9
0/6 3/6
0/6 0/6 1/5

Czekałem aż przeciwniczka założy ten temat, ale się nie doczekałem, to sam się pochwalę. :wink: Oczywiście jestem dumny z przeczołgania babiszona po korcie, w końcu po dniu kobiet trzeba szybko przywrócić stan faktyczny, ale przyznam szczerze, że wynik nie oddaje w pełni gry i umiejętności. Kasia jest bowiem kolejną osobą, która spina się przy grze na punkty i gra sporo gorzej niż na rozgrzewce. Gdyby utrzymała taką celność uderzeń w czasie meczu, to bym się mocno sfrustrował, w pierwszych dwóch gemach przez moją głowę przechodziła myśl: "Baba gania mnie po korcie, czas umierać." :P Potem Kasia przestała tak często trafiać, choć nadal grała ofensywny tenis i pokazała wiele fajnych zagrań, a do tego ja włączyłem swoją perfidię i chamstwo i grałem tak, żeby jej "umilić" życie. Jak że lubię, gdy przeciwnik gra mocno, to miałem spory wachlarz możliwości, bardziej nie lubię lekkich szmat.

Meczyk fajny, solidnie pobiegaliśmy, poćwiczyłem niektóre elementy gry (latałem do siatki), dzięki.
PS. Tak mocno nastawiałem się, że przegonię Mouilę po korcie, że ubzdurałem sobie, że gramy o 10 i godzinę czekałem na kortach. :P
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 15:54 przez Gary, łącznie zmieniany 7 razy.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mouila vs Gary

Normalnie "Koniec świata pani Popiołkowa" rotfl
Ale widzę że jak ktoś będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności to jak w dym może walić do Garego on nigdy nie odmówi :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Mouila vs Gary

htb pisze:Ale widzę że jak ktoś będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności to jak w dym może walić do Garego on nigdy nie odmówi :)
Ja polecam Htb, spróbuj ;). A Gary mógłby dodać tu spotkanie i wynik choćby z meczu z Akademikiem, bo chyba spotkali się forumowicze jakoś w challengerze, czy innym turnieju :P.

Gary prostaku, kobietę tak potraktować :P. Najpierw się zalecał w wątku z naszego meczu, a teraz ciągnie za warkocze (czyt. zbił na korcie) ;D. Ale i tak widzę progres, mi oddał gema, kobiecie już dwa, jednak ma jakieś ludzkie odruchy ;).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mouila vs Gary

Drac pisze:Ja polecam Htb, spróbuj
Bardzo chętnie, tylko trochę serwis muszę poprawić i pójdę cię pomścić rotfl
Drac pisze:Ale i tak widzę progres, mi oddał gema, kobiecie już dwa, jednak ma jakieś ludzkie odruchy ;).
Ja tam bym nie liczył na ludzkie odruchy z jego strony :) On nie z tych co je mają :D A nie pomyślałeś o tym że była najzwyczajniej w świecie lepsza od ciebie i dlatego dwa ugrała :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Mouila vs Gary

htb pisze:Bardzo chętnie, tylko trochę serwis muszę poprawić i pójdę cię pomścić rotfl
Daj spokój, bez serwisu szybciej pójdzie :D.
htb pisze: A nie pomyślałeś o tym że była najzwyczajniej w świecie lepsza od ciebie i dlatego dwa ugrała :)
Podłość ludzka nie zna granic...nie może mi taki chociaż krzty z męskiej szowinistycznej godności zostawić :P. Ale jak Ty mnie tak... ja jeszcze z Basic-iem nie przegrywam, bo wtedy to już bym od razu zawiesił rakietę na kołku i przerzucił się na grę w bingo :P.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mouila vs Gary

Drac pisze:ja jeszcze z Basic-iem nie przegrywam
Ale już skończyły się te czasy dla ciebie. Nie będę ci pisał jaki wynik będzie przy następnym waszym spotkaniu :) A poza tym my gramy rekreacyjnie, nie patrzymy na wynik przynajmniej ja :) Nie to co niektórzy, że nawet nogi połamią, oczywiście swoje byle tylko wygrać rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Mouila vs Gary

htb pisze: A poza tym my gramy rekreacyjnie
A ze mnie to zawodowiec :D, niemniej lubię pobiegać na punkty, bo jest więcej fun-u i okazuje się ile jest się wartym, jak widać po ostatnim moim meczu z Garym ;), chociaż jak mówisz, żeby nie patrzeć na wynik to jestem na tak :D.
htb pisze:Nie to co niektórzy, że nawet nogi połamią, oczywiście swoje byle tylko wygrać rotfl
Nie złamałem, a skręciłem i to w ostatnim minutach jak już było po meczu :P.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mouila vs Gary

Drac pisze:Gary prostaku, kobietę tak potraktować :P. Najpierw się zalecał w wątku z naszego meczu, a teraz ciągnie za warkocze (czyt. zbił na korcie) ;D. Ale i tak widzę progres, mi oddał gema, kobiecie już dwa, jednak ma jakieś ludzkie odruchy ;).
Ja zauważyłem że ciągnął za warkocze i teraz też ciągnie. Tak czy inaczej przymilał się i przymila, tyle że inaczej. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mouila vs Gary

htb pisze:
Drac pisze:Ale i tak widzę progres, mi oddał gema, kobiecie już dwa, jednak ma jakieś ludzkie odruchy ;).
Ja tam bym nie liczył na ludzkie odruchy z jego strony :) On nie z tych co je mają :D A nie pomyślałeś o tym że była najzwyczajniej w świecie lepsza od ciebie i dlatego dwa ugrała :)
No ja też o tym pomyslałem, że po prostu jest lepsza :) Dlat. ja nie umawiałem się z Mouilą na mecz, trochę lipnie byłoby później po meczu napisać, że kobieta skopała mi tyłek i przegoniła po korcie rotfl
PitS pisze:
Drac pisze:Gary prostaku, kobietę tak potraktować :P. Najpierw się zalecał w wątku z naszego meczu, a teraz ciągnie za warkocze (czyt. zbił na korcie) ;D. Ale i tak widzę progres, mi oddał gema, kobiecie już dwa, jednak ma jakieś ludzkie odruchy ;).
Ja zauważyłem ze ciągnął za warkocze i teraz też ciągnie. Tak czy inaczej przymilał się i przymila tyle ze inaczej.
Czyli jak to było mówione w podstawówce? Kto się lubi, ten się czubi... Oj Gary myślałem, że Ty już bardziej ogarnięty jesteś rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mouila vs Gary

htb pisze:
Drac pisze:Ale i tak widzę progres, mi oddał gema, kobiecie już dwa, jednak ma jakieś ludzkie odruchy ;).
Ja tam bym nie liczył na ludzkie odruchy z jego strony :) On nie z tych co je mają :D A nie pomyślałeś o tym że była najzwyczajniej w świecie lepsza od ciebie i dlatego dwa ugrała :)
Mimo męskiego szowinizmu i solidarności z płcią lepszą muszę obiektywnie przyznać, że htb trafił w dziesiątkę. :wink: Gdybym miał obstawiać wynik meczu Mouila vs Drac, to byłoby to coś w okolicach 6/2 6/3, choć ten pojedynek mógłby być śmieszny, bo oboje mają problem z grą na punkty. Dracowi sypie się technika, a Mouili celność.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Mouila vs Gary

basic pisze:
PitS pisze:
Drac pisze:Gary prostaku, kobietę tak potraktować :P. Najpierw się zalecał w wątku z naszego meczu, a teraz ciągnie za warkocze (czyt. zbił na korcie) ;D. Ale i tak widzę progres, mi oddał gema, kobiecie już dwa, jednak ma jakieś ludzkie odruchy ;).
Ja zauważyłem ze ciągnął za warkocze i teraz też ciągnie. Tak czy inaczej przymilał się i przymila tyle ze inaczej.
Czyli jak to było mówione w podstawówce? Kto się lubi, ten się czubi... Oj Gary myślałem, że Ty już bardziej ogarnięty jesteś rotfl
Ale jaka efektywność, obił mnie mnie przed oczyma (czy oczami?) dziewczyny, później poprzekomarzał się z nią i od razu się z nim spotkała, żeby zagrać ;). Teraz ją ograł bez litości, tenisowy brutal, dziewczyny takich lubią co by nie mówiły, zobaczymy co to będzie dalej ... co się robiło po ciąganiu za warkocze?;) Stary jestem i nie pamiętam :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mouila vs Gary

Gary pisze:Gdybym miał obstawiać wynik meczu Mouila vs Drac, to byłoby to coś w okolicach 6/2 6/3
Myślisz że urwałby 5 gemów ? :) Chociaż możliwe, bo mógłby zaskoczyć/zauroczyć przeciwniczkę swoim tajnym miotełkowym zagraniem a wtedy to kto wie, może i seta by urwał rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Mouila vs Gary

Gary pisze: Mimo męskiego szowinizmu i solidarności z płcią lepszą muszę obiektywnie przyznać, że htb trafił w dziesiątkę. :wink: Gdybym miał obstawiać wynik meczu Mouila vs Drac, to byłoby to coś w okolicach 6/2 6/3, choć ten pojedynek mógłby być śmieszny, bo oboje mają problem z grą na punkty. Dracowi sypie się technika, a Mouili celność.
6:2, 6:3 to dla mnie komplement, z koleżanką, której grę tak skomplementowałeś :) odkąd ograł mnie kumpel, który jest niedzielnym graczem w przenośni i dosłownie to wiem, że mogę przegrać z każdym, nawet początkującym, a co dopiero kimś kto ma z Tobą dwukrotnie lepszy wynik od tego co ja ugrałem :D. A pod koniec sezonu letniego postaram się zrobić lepszy wynik przy okazji naszej gry weryfikującej moje "postępy" :).
htb pisze:
Gary pisze:Gdybym miał obstawiać wynik meczu Mouila vs Drac, to byłoby to coś w okolicach 6/2 6/3
Myślisz że urwałby 5 gemów ? :) Chociaż możliwe, bo mógłby zaskoczyć/zauroczyć przeciwniczkę swoim tajnym miotełkowym zagraniem a wtedy to kto wie, może i seta by urwał rotfl
To zagranie ma na celu dezorientację przeciwnika, inna sprawa, że sam również jestem często skonsternowany ;), ale tak to jest jak się planuje uderzyć fh, w trakcie ruchu zmienia się zamysł na slajsa (ale takiego z ruchem w bok ;) ), to coś też wygląda trochę jak drop shot w bok, ale póki co niech będzie znane jako zagranie na miotełkę dopóki nie przyjmie się w tenisie zawodowym :D.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mouila vs Gary

htb pisze:
Gary pisze:Gdybym miał obstawiać wynik meczu Mouila vs Drac, to byłoby to coś w okolicach 6/2 6/3
Myślisz że urwałby 5 gemów ? :) Chociaż możliwe, bo mógłby zaskoczyć/zauroczyć przeciwniczkę swoim tajnym miotełkowym zagraniem a wtedy to kto wie, może i seta by urwał rotfl
Myślę, że by urwał. Mouila ledwo wystaje ponad siatkę (to znaczy wystaje na środku, a już tam, gdzie jest ona wyższa - nie za bardzo). rotfl Dlatego też wystarczy grać balony pod sufit i liczyć, że piłka ją przeskoczy. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mouila vs Gary

Gary pisze:Myślę, że by urwał. Mouila ledwo wystaje ponad siatkę
No to wszystko jasne czemu taki wynik i czemu takie duże szanse dajesz Dracowi :) Czyli szansa ma dziewczyna tylko w okresie balonowym ,bo wtedy was trochę sufit będzie ograniczał :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mouila vs Gary

Gary, jak mogłeś Buraku tak Mouilę potraktować?!?! Dwa gemy oddałeś?!?! Ty Patałachu skończony!!! Za karę powinienieś rok ze ścianki nie wychodzić. Wstyd!! Jestem zniesmaczony! ;)

A tak serio to całkiem fajnie. Pewnie też przyjdzie mi założyć wątek Oleczka25-Vivid. Czasem gramy seta jak nam ostanie 5-10 minut zostanie :)
Ola chce żeby z Nią się zbytnio nie cackać to ma, ja i tak gram delikatnie bo widziałem co z Nią jej kolega Sebastian robi jak grają. Myślałem że to ja czasem przeginam ale Ona faktycznie lepiej gra jak się Ją goni mocną piłką. Także ostanio już trochę śrubkę zaczynam przykręcać :)

Myślę Gary (FUJARO!! Dwa gemy?!?! :P), że lepiej by było gdybyście z Mouilą zagrali najpierw ze dwa razy bez punktów, takie zapoznanie z przeciwnikiem. Potem myślę że Jej lepiej by się grało na punkty.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mouila vs Gary

Vivid pisze:Myślę Gary (FUJARO!! Dwa gemy?!?! :P), że lepiej by było gdybyście z Mouilą zagrali najpier ze dwa razy bez punktów, takie zapoznanie z przeciwnikiem. Potem myślę że Jej lepiej by się grało na punkty.
Zagraliśmy długą, 45-minutową rozgrzewkę i to Kasia zaproponowała grę na punkty, to co miałem zrobić? Przeczołgałem po korcie. A te 2 gemy to wina tego, że miałem przygotowany dla Mouili worek na głowę i zapomniałem wziąć z samochodu i cały czas myślałem, czy się nie wrócić rotfl , stąd dekoncentracja na początku drugiego seta (było 1/1 i 2/2). :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mouila vs Gary

Zadam niedyskretne pytanie - która to okazała się Mouila? ... ;)

Kasię chętnie widzimy na TF-ie, w końcu jakieś nasze Panie też by się przydały.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mouila vs Gary

Vivid pisze:Zadam niedyskretne pytanie - która to okazała się Mouila? ... ;)
Ta mniej trag... ładniejsza. :P Gdyby było inaczej, to cofnąłbym się po ten worek. rotfl A swoją drogą... Kasia powiedziała, że worek ma mieć otwór na oczy. Nie sądzisz, że przez ten Dzień Kobiet babom się w głowach poprzewracało? rotfl Co za wymagania. :wink:
Vivid pisze:Kasię chętnie widzimy na TF-ie, w końcu jakieś nasze Panie też by się przydały.
No tak, ktoś musi pilnować żarcia. :P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mouila vs Gary

Gary pisze:Kasia powiedziała, że worek ma mieć otwór na oczy.
Na oczy!? Bez sensu. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”