Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

htb pisze: Patrząc na twoją grę to niby oaza jest, ale nie do końca. Jak coś zaczyna ci nie iść to jest już d..a blada a ty się jeszcze bardziej nakręcasz. Chcesz jak najszybciej wszystko zrobić i z reguły się wtedy pogrążasz, zamiast uspokoić grę i głowę :) I nie widziałem całego meczu, ale podejrzewam że właśnie dzięki temu przegrałeś. Wyobrażam sobie co się działo jak siadł ci serwis. Pewnie podania leciały jedno za drugim i wszystkie w siatkę. Ehh trzeba jeszcze nad tym popracować :)
Robił sporo podwójnych, ale nie seriami i trzymał nerwy na wodzy, bo był w stanie w trzecim secie nadal grać swoje mimo słabego serwisu. Od 4:1 ciężko grać jak uciekają gemy i wtedy już było widać w mowie ciała (język kontrolował), że się nakręca, wtedy tak jak mówisz zamiast uspokoić to za szybko chciał, od razu serwis, zero zatrzymania się między przejściami, a ja się nie spieszyłem, robiłem sobie przerwy co 2 gemy nie dla odpoczynku, a dla chwili odprężenia i uspokojenia, zbierałem piłeczki przed serwisem, wyrównywałem sobie oddech, dawałem Basic-owi, czas, żeby poczekał na końcowej i miał chwilę porozpamiętywać swoje nieudane piłki i uciekające gemy, a czasu miał dużo skoro nie chciał korzystać z przerw między gemami, nieładnie z mojej strony, ale chyba podziałało, bo psuł mocno :).

Co do gadulstwa to gadałem tylko w przerwach między przejściami, co 2 gemy, sporadycznie skomentowałem pod nosem własne złe zagrania, a takie komentowanie jest dopuszczalne jak nawet oglądam GPWA, czy tenis w TV, nieraz na siebie pokrzykują gracze, żeby się zmotywować, udało się, także z tego elementu mojej gry jestem zadowolony :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Dokładnie sam się nakręca jak mu nie idzie, nawet nie pozwala sobie pomóc :) Co prawda ja nie jestem taki wredny jak ty i daje mu szansę rotfl
Z drugiej strony to mnie to dziwi u niego, bo nie powinien mieć z tym żadnych problemów.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

htb pisze:Dokładnie sam się nakręca jak mu nie idzie, nawet nie pozwala sobie pomóc :) Co prawda ja nie jestem taki wredny jak ty i daje mu szansę rotfl
Ty jesteś gentlemanem, ja jestem jak szakal na łowach ... dopóki nie trafię na kogoś kto mnie ostudzi jak ostatnio Gary i na nic moje próby szlajsowania i niskich zagrań, na mój szlajs dostawałem taki, którego nie mogłem odegrać i skończyło się trójkołowcem :D. Taki ze mnie miszcz ;).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

No właśnie jak widziałem wczoraj jego grę na początku pierwszego seta jak przyjechałem to byłem przekonany że zleje cię totalnie. Zdziwił mnie trochę wynik bo było chyba 3:3. Ale my już myślałem że następnym jego przeciwnikiem będzie Gary na którym się zemści za twoja sromotną porażkę, tzn. urwie mu ze trzy gemy w meczu rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

htb pisze:No właśnie jak widziałem wczoraj jego grę na początku pierwszego seta jak przyjechałem to byłem przekonany że zleje cię totalnie. Zdziwił mnie trochę wynik bo było chyba 3:3. Ale my już myślałem że następnym jego przeciwnikiem będzie Gary na którym się zemści za twoja sromotną porażkę, tzn. urwie mu ze trzy gemy w meczu rotfl
Poćwiczę parę lat i się zrewanżuję Garemu ;). Do 4:2 dla Basic-a zagrał on najlepszy tenis jaki widziałem w jego wykonaniu, śmiem twierdzić, że piłki nie do odebrania dla lepszych ode mnie. Tak ciasnych i silnych fh/bh pod małe karo nie widziałem u niego wcześniej, no i ta pewność uderzeń. Jak ustabilizuje swoją grę i da radę tak grać całego seta, a później mecze to nie będzie mocnych w naszej grupie :). Tylko ten serwis musi ustawić z trenerem, żeby jakoś przebijać, bo bez niego gubi punkty i musi gonić.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze:Tylko ten serwis musi ustawić z trenerem, żeby jakoś przebijać
Z własnego doświadczenia i nie tylko. Niestety z graczem troszkę lepszym od nas nie wystarczy już tylko przebicie, bo on każde takie przebicie od razu zabije i po zawodach :( Dlatego myślę że lepiej mieć dobry drugi serwis na wysokiej skuteczności i korzystać z niego też przy pierwszym podaniu, niż mieć pierwszy silny z niską skutecznością, a drugi w formie szmaty ledwo przelatującej przez siatkę :) A najlepiej obydwa na wysokiej skuteczności i myślę że da się zrobić w końcu do emerytury jeszcze trochę czasu jest :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

htb pisze:
Drac pisze:Tylko ten serwis musi ustawić z trenerem, żeby jakoś przebijać
Z własnego doświadczenia i nie tylko.
Tak, ale od czegoś trzeba zacząć i lepiej byle jaki ale przechodzący niż masa podwójnych. A Gary pokazał mi co znaczy byle jaki serwis, czy za krótka piłka zagrana w środek kortu, także masz rację.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Inna sprawa że potem to trzeba przenieść na mecz. Ja dałem sobie spokój z tłuczeniem z koszyka, bo wydawało mi się że już jako tako jest :( Ale się okazuje że jeszcze nie i chyba jeszcze trzeba będzie postrzelać póki się sezon balonowy nie skończył to można wieczorkiem spokojnie na korcie poserwować. Jak zwiną balony to pewnie o północy będzie dopiero szansa dorwać wolny kort :( No i po ostatniej komedii to tak naprawdę nie wiem co jest w moim serwisie dobre z technicznego punktu widzenia :niewiem: wyrzut za niski, pętla do d...., chyba tylko ustawienie w miarę przyzwoite :([
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

htb pisze: No i po ostatniej komedii to tak naprawdę nie wiem co jest w moim serwisie dobre z technicznego punktu widzenia :niewiem: wyrzut za niski, pętla do d...., chyba tylko ustawienie w miarę przyzwoite :([
Serwis amatorski nie musi być ładny, chociaż to co w tenisie wygląda ładnie z reguły jest też efektywne :). Co do serwisu, to jeśli będziesz miał kiedyś okazję zobaczyć jak serwuje nasz Wielki Brat JCz to dopiero zawijasy-wywijasy :D, ale skuteczny i bezbłędny.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze:jeśli będziesz miał kiedyś okazję zobaczyć jak serwuje nasz Wielki Brat JCz
Nie wykluczone że widziałem. Bo mam wrażenie że on dość często grywa w poniedziałki wieczorem na spójni, akurat jak mam trening. Ale mogę się mylić, poza tym nie rozglądam się za bardzo bo po co się dołować :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Nic nie pisałem od rana, bo musiałem być na spotkaniu. No ładnie tu sobie Panowie nabijają się ze z lania mnie. O Wy łobuzy, no nic muszę to przecierpieć jakoś i później do przodu.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Uffff, żyje. już zaczynałem się martwić :) Masz rację nie ma się co martwić, aby do następnego lania rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

htb pisze:Masz rację nie ma się co martwić, aby do następnego lania rotfl
Masz rację, przy najbliższej okazji zleje Ciebie i od razu będzie lepiej rotfl , tylko co dalej :?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

basic pisze:
htb pisze:Masz rację nie ma się co martwić, aby do następnego lania rotfl
Masz rację, przy najbliższej okazji zleje Ciebie i od razu będzie lepiej rotfl , tylko co dalej :?
Dalej... TadX, Gary, JCz, a później wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy ;).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze:
basic pisze:
htb pisze:Masz rację nie ma się co martwić, aby do następnego lania rotfl
Masz rację, przy najbliższej okazji zleje Ciebie i od razu będzie lepiej rotfl , tylko co dalej :?
Dalej... TadX, Gary, JCz, a później wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy ;).
Taaa, a później mecz z Tobą i ponownie bęcki... i historia zatoczy koło rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

basic pisze:Taaa, a później mecz z Tobą i ponownie bęcki... i historia zatoczy koło rotfl
I tego się trzymajmy :D, liczę na to, że niektórym graczom nie leżą słabsi rywale i jeszcze uda mi się przez jakiś czas zaleźć Ci za skórę :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

basic pisze:Taaa, a później mecz z Tobą i ponownie bęcki... i historia zatoczy koło
Ty może już z nim nie graj, bo na następny mecz to o kulach przyjdzie i dopiero wtedy będzie wstyd, obciach i nie wiadomo co jeszcze jak cie zleje rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Oj Paweł grabisz sobie :wink: . Albo te wszystkie kostki i kolana Drac'a, to taka ściema dla nas, żebyśmy Go łagodniej traktowali i teraz wykorzystuje nasz humanitaryzm :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

basic pisze:Albo te wszystkie kostki i kolana Drac'a, to taka ściema
No pewnie że ściema, myślałem że już na to wpadłeś. Kolano skoczka to może mieć nasz Adam Małysz a nie Drac rotfl
On nawet trenera na treningu wkręca na ten numer, żeby mu łatwiejsze piłki nagrywał a potem się dziwi, że na meczu mu nie idzie :) Jedynie Gary na razie nie dał się wkręcić i pokazał mu miejsce w szeregu :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Ech, no to faktycznie muszę zresetować swoją pamięć o tych skoczkach i zagrać jak bez skoczka :)
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”