Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

basic pisze: Z tym 40:0 dla Ciebie Basic... to już przegiąłeś w trakcie meczu :) ... tam jeszcze dodałeś: " Basic Twoje ulubione 40:0"... :discon: ale już koniec z tym, już tak się nie dam sprowokować, o nie...
E tam, i tak sam wiesz, że przy 40:0 włącza Ci się syndrom obawy przed wygraną, nawet jakbym nie zażartował to i tak byś o tym myślał :). I tak miałem ochotę jeszcze się podroczyć w trakcie meczu, ale bałem się, że Yonkiem zarobię ;). Przyjąłem, że z kolegami forumowiczami można sobie na drobne żartów pozwolić w trakcie gry, ale chyba to źle wpływa na Was obu, także przy następnej grze stłukę Was bez słowa komentarza :lol: Tylko pytanie w kwestii formalnej, uśmiechać się pod nosem mogę i mówić na głos stan meczu? ;) Bo jak nie liczę to gubię się w punktacji.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Drac pisze: E tam, i tak sam wiesz, że przy 40:0 włącza Ci się syndrom obawy przed wygraną, nawet jakbym nie zażartował to i tak byś o tym myślał :).
E tam, nie wiem o czym mówisz, jaki syndrom, jaka obawa... Ja nic takiego nie pamiętam... :lol:
Drac pisze: I tak miałem ochotę jeszcze się podroczyć w trakcie meczu, ale bałem się, że Yonkiem zarobię ;).
No wiesz, Yonek ma samurajskie tradycje, więc nie warto prowokować, bo te pradawne duchy mogą się obudzić w nim i zamieni się w inną maszynkę w stylu Kill Bill'a rotfl
Drac pisze:Tylko pytanie w kwestii formalnej, uśmiechać się pod nosem mogę i mówić na głos stan meczu? ;) Bo jak nie liczę to gubię się w punktacji.
Jak najbardziej możesz liczyć na głos, bo ja nie będę myślał o wyniku, możesz być takim "skrutinerem" rotfl :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Drac pisze:także przy następnej grze stłukę Was bez słowa komentarza
A nie pisałem ci już, że fory dla ciebie się skończyły. Od następnego meczu będziesz zbierał bęcki, koniec. Załatwię cię moim niezawodnym ........ aaa nie ważne czym :), albo będziesz mógł sobie wybrać taki będę dobry :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

htb pisze:
Drac pisze:także przy następnej grze stłukę Was bez słowa komentarza
A nie pisałem ci już, że fory dla ciebie się skończyły. Od następnego meczu będziesz zbierał bęcki, koniec. Załatwię cię moim niezawodnym ........ aaa nie ważne czym :), albo będziesz mógł sobie wybrać taki będę dobry :)
No właśnie, my mamy taki bogaty repertuar zagrań, właściwie brak słabych punktów ;).

Wczoraj mało co nie przegrałem, z moją "formą" lepiej grać nie będę dlatego pozostaje mi jeszcze psychologicznie Was osłabiać ;).
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

Dla odmiany ja zacznę. Kolejny mecz za nami: 6:3, 6:2 i wzajemna zgoda na zakończenie 20 minutowym poodbijaniem treningowym po zniechęceniu poziomem gry. Tak naprawdę każdy punkt w meczu zdobywa ten z nas, któremu uda się odegrać/przepchnąć jakoś piłkę (wystarczy nawet na środek kortu) , a wtedy druga strona z dużym prawdopodobieństwem psuje z reguły proste piłki niewymuszonymi błędami (braki w technice), standard... a na treningach jest tak pięknie ;).

Pierwszy set: Od 1:1 w gemach przełamanie za przełamaniem do 3:3, później udaje mi się wygrać przy własnym serwisie, przełamuję Pawła i dowożę seta. Drugi set: Paweł mnie przełamuje, robi się 2:0 dla niego, gram fatalnie (opis gry w "Mój tenis"), męczę się sam ze sobą, a Paweł gra dobrze. Dodatkowo puszczają mi nerwy. Wymęczam na 2:1. Pawłowi siada serwis, więcej ode mnie psuje i temu przypisuje wygrane kolejne gemy, ja nic ciekawego nie grałem.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Nie do końca się zgodzę że było źle. Drugi set zgoda. W pierwszym w zasadzie jakoś to szło, większość gemów kończyła się na przewagi i z tym notorycznym psuciem mocno przesadzasz. Moim zdaniem było lepiej niż ostatnio gdy wpadliśmy na genialny pomysł żeby się nagrać. I mam wrażenie że od tamtej pory nic ci się nie podoba w twojej grze. Zgadza się że technika nie była doskonała, spóźnione odprowadzenie rakiety zwłaszcza przy bh, ale moim zdaniem było jednak dużo lepiej niż ostatnio. Drugi set to mój popis. Przełamałem cię w pierwszym gemie, wygrałem swój no i powiedziałem sobie - teraz spokojnie tylko pilnować swojego podania i będzie dobrze. I tak się uspokoiłem że dałem d..y za przeproszeniem w kolejnych 6 gemach. Na pewno mocno pomógł mi mój serwis, o ile to co próbuję robić można nazwać serwisem, bo częściej chyba miałem szanse wygrać przy twoim podaniu niż przy własnym :( Jedno jest pewne, że chyba dochodzę powoli do perfekcji w przegrywaniu z przeciwnikiem nie grając wcale gorzej od niego. Nie wykluczone że następnym będzie rower a ty napiszesz że grałem bardzo dobrze :(
A to co zrobiliśmy bo nie można napisać zagraliśmy po drugim secie to była dopiero masakra, bieda z nędzą :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

htb pisze:Nie do końca się zgodzę że było źle. Drugi set zgoda. W pierwszym w zasadzie jakoś to szło, większość gemów kończyła się na przewagi i z tym notorycznym psuciem mocno przesadzasz. Moim zdaniem było lepiej niż ostatnio gdy wpadliśmy na genialny pomysł żeby się nagrać.
Powinienem mówić tylko za siebie, sorry. Mi się grało paskudnie o czym świadczy przebieg gry, przełamywałaś mnie zasłużenie z gry, a ja odrabiałem przełamania często przez twoje błędy serwisowe, czy inne niewymuszone, sporadycznie z własnej gry. Niezadowolony jestem z psucia prostych, wolnych piłek, które walę w aut albo siatkę bo nie starcza mi techniki. Gram ze znajomym, który regularnie tłucze mnie 6:1, 6:2, góra 6:3 i schodzę z kortu często zadowolony, bo ugrałem kilka gemów, ale musiałem je sobie wypracować i zasłużyłem. My nie gramy w turnieju ale o punkty walczę na maksa nawet jeśli na końcowym wyniku średnio mi zależy w naszej grze, a bardziej chcę grać lepiej i rozwijać się - z takim nastawieniem poszedłem na wczorajszy mecz, a nie potrafiłem przez 2h ustawić choćby jednego elementu jak zamach do bh.
htb pisze: Jedno jest pewne, że chyba dochodzę powoli do perfekcji w przegrywaniu z przeciwnikiem nie grając wcale gorzej od niego. Nie wykluczone że następnym będzie rower a ty napiszesz że grałem bardzo dobrze :(
Jeśli kompletnie siądzie Ci serwis, ale na pewno nie napiszę, że grasz b. dobrze, np. twój bh i serwis są słabe :). Cały czas to powtarzam, nasza gra różni się serwisem, mój słaby i łatwy do returnowania, ale regularniejszy i wchodzi, jeśli ustawi Ci się serwis to nie będzie już łatwych punktów dla mnie jak do tej pory.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Drac pisze:twój bh i serwis są słabe
Pewnie masz rację zwłaszcza z serwisem. Wkurza mnie to że z koszyka idzie nawet nawet. Już nawet z tego zrezygnowałem i co z tego jak w grze na punkty nadal jest padaka :( Co do bh też, ale musisz przyznać, że wczoraj przynajmniej starałem się coś z niego grać z marnym skutkiem niestety, ale próbowałem, ty za to raczej slajsowałeś. Ale najbardziej w twojej grze podobało mi się wczoraj machanie szabelką 20cm nad kortem rotfl No i chyba następnym razem nie pozwolę ci gadać podczas gry, jakoś muszę sobie z tobą poradzić :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

htb pisze:Co do bh też, ale musisz przyznać, że wczoraj przynajmniej starałem się coś z niego grać z marnym skutkiem niestety, ale próbowałem, ty za to raczej slajsowałeś.
Przy odbiorze serwisu na bh-ową stronę tylko slajsem odgrywam, do 1hbh nawet nie podchodzę skoro w grze mi nie idzie, a co dopiero przy szybszym serwisie. W grze slajsa używałem jak było niewygodnie albo kompletnie spóźniony byłem, ale masę piłek zepsułem próbując bh, przecież sam Ci pokazywałem co rusz, że znów za krótki zamach i spóźnione złożenie się bo piłki nie miałem z czego przebić i kończyła albo na rakiecie/obok mnie albo nie dolatywała do siatki, ale slajsa i tak było dużo.
htb pisze:No i chyba następnym razem nie pozwolę ci gadać podczas gry, jakoś muszę sobie z tobą poradzić :)
Ja bym pozwolił, przez to gadanie i nerwy psułem tylko bardziej ;), zwłaszcza w pierwszym secie i na początku drugiego komentowałem każde swoje uderzenie.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Drac pisze:Ja bym pozwolił, przez to gadanie i nerwy psułem tylko bardziej ;),
Może tobie też to przeszkadzać, bo się nakręcasz jak oaza spokoju :) Ale weź po uwagę też to, że np. innych może to do ........ doprowadzać :) Nie piszę o sobie, czy basic'u tylko ogólnie. Mi prawdę mówiąc nie wiem czy przeszkadza czy nie, może przeszkadza ale nie jestem świadomy, dlatego chcę przetestować. W pierwszym naszym meczu jak jeszcze nie znaliśmy się, mniej gadałeś i lepiej mi szło .... do czasu :) Więc może coś w tym jest. Ogólnie zaczynam się zastanawiać czy jednak nie jestem taką ukrytą oazą spokoju. Niby mnie to nie rusza że tracę punkty, ale jednak się spinam. Ogólnie jednak jestem spokojnym człowiekiem którego ciężko wyprowadzić z równowagi. Gorzej jak już do tego dojdzie to wtedy ręka, noga, mózg na ścianie. Na szczęście moje i innych chyba ze dwa albo trzy razy w życiu zdarzyła mi się taka sytuacja :) Ale ogólnie po naszych "meczykach" powoli klaruje mi się co powinienem poćwiczyć na treningu, zobaczymy jakie będą efekty. No i musimy chyba jednak zorganizować jakieś piwo tak jak wczoraj proponowałeś bo jeszcze chwila i droga z kortu do samochodu zajmie nam tylko co gra na korcie :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

htb pisze:Ale weź po uwagę też to, że np. innych może to do ........ doprowadzać :)
Mówiłem już Tobie i Basic-owi, że jeśli to przeszkadza to mówcie :), a wiem, że przeszkadza - od czasu jak znajomy mi to powiedział i z nim gadam od tamtego czasu tylko w przerwach między gemami. Oczywiście sam do siebie ochrzaniając własne uderzenia nie zamierzam i nie potrafiłbym zaprzestać :). Poza tym to mi dobrze zrobi, bardziej się skupię na grze, przez to gadanie tracę nerwy.
htb pisze: Ale ogólnie po naszych "meczykach" powoli klaruje mi się co powinienem poćwiczyć na treningu, zobaczymy jakie będą efekty.
No to fajnie, że są plusy tych spotkań, a nie tylko frustracja :).
htb pisze: No i musimy chyba jednak zorganizować jakieś piwo tak jak wczoraj proponowałeś bo jeszcze chwila i droga z kortu do samochodu zajmie nam tylko co gra na korcie :)
No rotfl. Ja proponuję debla, a po nim gdzieś usiąść, szkoda, że to nie lato, bo np. na Deskach na górze, nad recepcją jest jakaś knajpa gdzie można coś zjeść i wypić, miejsca do siedzenia są też na zewnątrz pod parasolem, z widokiem na korty, fajnie mogłoby być :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Drac pisze:Mówiłem już Tobie i Basic-owi, że jeśli to przeszkadza to mówcie
Chyba wiesz, że my jesteśmy bardzo kulturalni i tylko przez grzeczność nie zwracamy ci uwagi. No ale musisz się liczyć z tym że kiedyś usłyszysz grzeczną prośbę w stylu - k.... zamknij r.... rotfl
Drac pisze:No to fajnie, że są plusy tych spotkań, a nie tylko frustracja :).
Pewnie że fajnie, tylko szkoda że na razie to z tego potem wychodzą minusy w grze :(
Drac pisze:Ja proponuję debla, a po nim gdzieś usiąść,
Tylko do tego to jeszcze jednego takiego cienkiego bolka jak my musimy znaleźć. Powiem ci, że coraz bardziej myślę o mojej lepszej połówce, tylko patrząc na naszą grę to coraz bardziej zaczynam się obawiać, że jeśli nie każe jej serwować to zleje nas wszystkich po kolei i dopiero będzie obciach :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Drac pisze: Mówiłem już Tobie i Basic-owi, że jeśli to przeszkadza to mówcie :), a wiem, że przeszkadza - od czasu jak znajomy mi to powiedział i z nim gadam od tamtego czasu tylko w przerwach między gemami.
Dobrze, jestem za tym, tylko między gemami, będę mógł wtedy koncentrować się na swojej oazie spokoju rotfl

Widzę, że panowie już całą logistyką wiosenno-letnich meczów się zajmują :lol:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

htb pisze:
Drac pisze:Ja proponuję debla, a po nim gdzieś usiąść,
Tylko do tego to jeszcze jednego takiego cienkiego bolka jak my musimy znaleźć.
Znajdzie się, pierwszy lepszy z ulicy się nada ;). Może twojego trenera weźmiemy, sam mówisz, że ostatnio kiepsko mu idzie ;).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Jeśli chodzi o debla, to Spayki jest chętny... tylko poziom to ma raczej sporo wyższy od naszego... ale jest chętny... :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Darc pisze:Może twojego trenera weźmiemy, sam mówisz, że ostatnio kiepsko mu idzie ;).
No właśnie on ostatnio widząc naszą wspaniałą grę stwierdził do mojej małżonki że w debla by nas zlali bez najmniejszych problemów :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

basic pisze:Jeśli chodzi o debla, to Spayki jest chętny... tylko poziom to ma raczej sporo wyższy od naszego... ale jest chętny..
Odważny jest, ja bym się bał że się dostosuje do tego gorszego poziomu, bo nam raczej nie grozi że się wzniesiemy na jego poziom :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

htb pisze: No właśnie on ostatnio widząc naszą wspaniałą grę stwierdził do mojej małżonki że w debla by nas zlali bez najmniejszych problemów :(
To zagrajmy, zobaczy jak to jest w grze, a nie przy odbijaniu z koszyka z uczniem ;).
basic pisze:Jeśli chodzi o debla, to Spayki jest chętny... tylko poziom to ma raczej sporo wyższy od naszego... ale jest chętny... :)
Nam nie potrzeba chętnego tylko świadomego na jaki poziom gry się pisze ;). Któryś z nas "orłów" by się umówił z kolegą na singla i sprawdził na własnej skórze, czy jest sens brać do gry kogoś dużo lepszego, żeby się nudził.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drac vs. htb

Drac pisze:To zagrajmy, zobaczy jak to jest w grze, a nie przy odbijaniu z koszyka z uczniem ;).
Myślę że z takimi orłami jak my to on sam by sobie poradził grając prawą ręką :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Drac vs. htb

Htb, zapomnieliśmy dodać, że poodbijaliśmy na rozgrzewce chwil kilka APD :). Mi b. dobrze grało się nim fh z końcowej, ale 1hbh już mi nie leżał. Następna moja rakieta na pewno będzie lżejsza niż obecne 320 jakim gram.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”