Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

Ufff, nic nie pisałem bo bałem się tego meczu. Nigdy nie grało nam się dobrze z drużynami z Bałkanów. Udało się.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Piłka ręczna

Dzisiaj to mnie nasi zaskoczyli, zamiast dobrej obrony, niezły atak, ale Daszek podniósł mi ciśnienie. Nic wygrana cieszy. ;-P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

Jak zwykle, to nie byłoby w naszym stylu gdybyśmy spokojnie kończyli mecz. :)
Obrazek
_____
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Piłka ręczna

Tak, nawet PAD ogrzał się sukcesem naszych piłkarzy. :wink:
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Piłka ręczna

Ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie Szwedów z Niemcami. Stawiam na tych pierwszych.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Piłka ręczna

Na razie kosmiczny mecz Polaków, jest 22 minuta wygrywamy z Francją 14-7 !

Edit !
31-25 no i stało się pokonaliśmy mistrzów świata, brawo !! :::gd::: ;-P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

Francja nas zlekceważyła. Kara.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Piłka ręczna

Karol Bielecki ostatnio tyle bramek zdobył z 6 lat temu.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Piłka ręczna

PitS pisze:Francja nas zlekceważyła. Kara.
Francja nas zlekceważyła w pierwszych 15 minutach meczu. Później zabrała się za odrabianie strat. To co się stało w drugiej połowie to wyjątkowa gra w obronie Polski, poparta skutecznym atakiem. Nie pamiętam kiedy ostatnio Francja straciła ponad 30 bramek!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

Każdy kto kiedyś grał w piłkę ręczna wie że po straconej bramce masz piłkę, i tylko Twoja wybitna niefrasobliwość może spowodować szybką redukcję takiej nadwyżki jaką wypracowaliśmy w początku meczu z zaskoczenia. Stad pojawiła się nerwowość ww grze Francuzów bo grając gol za gol i nawet tracąc pojedyncze akcje, oddać tę przewagę byłoby trudno.

A my naprawdę nieźle gramy kontry.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Piłka ręczna

PitS pisze:Każdy kto kiedyś grał w piłkę ręczna wie że po straconej bramce masz piłkę, i tylko Twoja wybitna niefrasobliwość może spowodować szybką redukcję takiej nadwyżki jaką wypracowaliśmy w początku meczu z zaskoczenia. Stad pojawiła się nerwowość ww grze Francuzów bo grając gol za gol i nawet tracąc pojedyncze akcje, oddać tę przewagę byłoby trudno.

A my naprawdę nieźle gramy kontry.
Dwa fakty:
jak szybko może nastąpić redukcja nadwyżki goli widać było w meczu Polski z Mołdawią. (3 bramki w około 90 sekund)
przypomnę że na początku drugiej połowy Francja zredukowała przewagę do dwóch bramek, a zakończyło się na sześciu.

A co do gry "kiedyś" w piłkę ręczną to zdobyłem z drużyną 8 miejsce na Mistrzostwach Polski do lat 16-tu. :)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

No posturę to masz środkowego rozegrania. Mój każdy trener po tym jak zrobiliśmy jakąś przewagę mówił że gramy do pewnego rzutu i nie jesteśmy w stanie przegrać tego meczu, za każdą straconą bramkę odpowiemy zdobytą. Kiedyś w "chaos" grały babki, faceci z rzadka robili po kilka punktów na raz przy wyrównanym poziomie i rzadko tracili. Jedno co mogę oddać Bieglerowi to to że stara się szybko przerywać złe serie. Stąd ja siedziałem spokojny wczoraj. To oni musieli gonić, oni się spieszyli.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Piłka ręczna

keicam pisze:
PitS pisze:Każdy kto kiedyś grał w piłkę ręczna wie że po straconej bramce masz piłkę, i tylko Twoja wybitna niefrasobliwość może spowodować szybką redukcję takiej nadwyżki jaką wypracowaliśmy w początku meczu z zaskoczenia. Stad pojawiła się nerwowość ww grze Francuzów bo grając gol za gol i nawet tracąc pojedyncze akcje, oddać tę przewagę byłoby trudno.

A my naprawdę nieźle gramy kontry.
Dwa fakty:
jak szybko może nastąpić redukcja nadwyżki goli widać było w meczu Polski z Mołdawią. (3 bramki w około 90 sekund)
przypomnę że na początku drugiej połowy Francja zredukowała przewagę do dwóch bramek, a zakończyło się na sześciu.

A co do gry "kiedyś" w piłkę ręczną to zdobyłem z drużyną 8 miejsce na Mistrzostwach Polski do lat 16-tu :)
Mecz od początku ułożył nam się idealnie, na płaską obronę Francuzów odpowiedzieliśmy doskonałymi rzutami z drugiej linii ( Bielecki )plus nasze kontry i po 20 minutach mieliśmy 7 bramek do przodu. To było kluczowe bo ..... uwierzyliśmy, że można z nimi wygrać. Było wszystko, rzuty z drugiej linii, harówka w obronie, kontry, Krajewski zagrał mecz życia, irytowały tylko niepotrzebne straty piłek po złych podaniach. :/ Szmal klasa światowa w tym meczu. Tak trzymać. :::gd::: ;-P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Piłka ręczna

boro pisze: Mecz od początku ułożył nam się idealnie, na płaską obronę Francuzów odpowiedzieliśmy doskonałymi rzutami z drugiej linii ( Bielecki )plus nasze kontry i po 20 minutach mieliśmy 7 bramek do przodu. To było kluczowe bo ..... uwierzyliśmy, że można z nimi wygrać. Było wszystko, rzuty z drugiej linii, harówka w obronie, kontry, Krajewski zagrał mecz życia, irytowały tylko niepotrzebne straty piłek po złych podaniach. :/ Szmal klasa światowa w tym meczu. Tak trzymać. :::gd::: ;-P
Dużo racji. Początek pokazał że Francja jest do ugryzienia i było łatwiej. Z drugiej strony gdybyśmy nie weszli w to spotkanie z odpowiednim nastawieniem i nie spróbowali... Wynik byłby pewnie odwrotny.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Piłka ręczna

boro pisze: Mecz od początku ułożył nam się idealnie, na płaską obronę Francuzów odpowiedzieliśmy doskonałymi rzutami z drugiej linii ( Bielecki )plus nasze kontry i po 20 minutach mieliśmy 7 bramek do przodu. To było kluczowe bo ..... uwierzyliśmy, że można z nimi wygrać. Było wszystko, rzuty z drugiej linii, harówka w obronie, kontry, Krajewski zagrał mecz życia, irytowały tylko niepotrzebne straty piłek po złych podaniach. :/ Szmal klasa światowa w tym meczu. Tak trzymać. :::gd::: ;-P
Dużo racji. Początek pokazał że Francja jest do ugryzienia i było łatwiej. Z drugiej strony gdybyśmy nie weszli w to spotkanie z odpowiednim nastawieniem i nie spróbowali... Wynik byłby pewnie odwrotny.[/quote]
PitS pisze:No posturę to masz środkowego rozegrania.
Prawa połówka (lewa ręka). Na tym poziomie przeciwnika trzeba grać na pełnym ryzyku. Błędy są nieuchronne. Taktyka punkt za punkt przy korzystnym wyniku była słuszna ale wymagała podejmowania trudnych decyzji. Mnie dziwi np w naszej drużynie niechęć do szybkiego rozegrania piłki po straconej bramce. Oczywiście nie w kontekście ostatniego meczu kiedy to trzeba było zwalniać tempo.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2016, 11:37 przez keicam, łącznie zmieniany 1 raz.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Piłka ręczna

boro pisze: Mecz od początku ułożył nam się idealnie, na płaską obronę Francuzów odpowiedzieliśmy doskonałymi rzutami z drugiej linii ( Bielecki )plus nasze kontry i po 20 minutach mieliśmy 7 bramek do przodu. To było kluczowe bo ..... uwierzyliśmy, że można z nimi wygrać. Było wszystko, rzuty z drugiej linii, harówka w obronie, kontry, Krajewski zagrał mecz życia, irytowały tylko niepotrzebne straty piłek po złych podaniach. :/ Szmal klasa światowa w tym meczu. Tak trzymać. :::gd::: ;-P
Dużo racji. Początek pokazał że Francja jest do ugryzienia i było łatwiej. Z drugiej strony gdybyśmy nie weszli w to spotkanie z odpowiednim nastawieniem i nie spróbowali... Wynik byłby pewnie odwrotny.[/quote]
PitS pisze:No posturę to masz środkowego rozegrania.
Prawa połówka (lewa ręka). Na tym poziomie przeciwnika trzeba grać na pełnym ryzyku. Błędy są nieuchronne. Taktyka punkt za punkt przy korzystnym wyniku była słuszna ale wymagała podejmowania trudnych decyzji. Mnie dziwi np w naszej drużynie niechęć do szybkiego rozegrania piłki po straconej bramce. Oczywiście nie w kontekście ostatniego meczu kiedy to trzeba było zwalniać tempo.[/quote]
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

Moim okiem to było przede wszystkim więcej rzutów z drugiej linii a tego brakowało w poprzednich dwóch spotkaniach.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

Brakowało bo przeciwnik na to nie pozwalał. Za to my pozwalaliśmy sobie tak rzucać. W tym meczu było odwrotnie.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

No i jest terminarz. Gramy w sobotę z Norwegią, w poniedziałek z Białorusią i na koniec w środę z Chorwacją.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

keicam pisze:
Prawa połówka (lewa ręka). Na tym poziomie przeciwnika trzeba grać na pełnym ryzyku. Błędy są nieuchronne. Taktyka punkt za punkt przy korzystnym wyniku była słuszna ale wymagała podejmowania trudnych decyzji. Mnie dziwi np w naszej drużynie niechęć do szybkiego rozegrania piłki po straconej bramce. Oczywiście nie w kontekście ostatniego meczu kiedy to trzeba było zwalniać tempo.
Czyli moja pozycja, ale ja przy Tobie jestem jak chuchro więc zajmę skrzydło jak będziemy grać. :::yay:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Inne sporty”