Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Po obejrzeniu dziś Bellucciego nie chcę już go więcej oglądać. Już się chciałem ogłosić jego fanem, ale po tym co zobaczyłem to mi przeszło. Szkoda czasu.

Jak ma przegrać, to lepiej z kimś kto prezentuje w miarę równą formę (albo z Kubotem :) )
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Novak Djokovic

El Diablo pisze: Zauważ że w świecie komentatorów raczej unika się kontrowersyjnych wypowiedzi i ostrych ocen. Ot bezpieczna polityka. To tylko u nas Wojciech F. ma dziwne wizje...
Odnośnie Wojciecha F., we wczorajszym wywiadzie dla GW powiedział, że Djoko jest Faworytem RG ;-P
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Wasz Novak na widelcu!
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Novak Djokovic

Andy chyba nie było głodny :D
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Novak Djokovic

Jeśli się nie mylę, to Djoker ma teraz 39 zwycięstw z rzędy. Do rekordu zostało mu 7. Wystarczy więc, że dojdzie do finału RG, dobrze myślę? A to raczej jest pewne. Swoją drogą, ciekawe czy nie wygra w tym sezonie wszystkich turniejów WS.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

WarriorsOfAden pisze:Swoją drogą, ciekawe czy nie wygra w tym sezonie wszystkich turniejów WS.
rotfl

To Ci dopiero. Koniec z tym wygrywaniem, nudno się robi.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Traw3k pisze:
WarriorsOfAden pisze:Swoją drogą, ciekawe czy nie wygra w tym sezonie wszystkich turniejów WS.
rotfl

To Ci dopiero. Koniec z tym wygrywaniem, nudno się robi.
Miesiąc temu jak czytałem o nudach na mączce bo Nadal wygra wszystko rotfl ale fortuna robi sobie z nas jaja!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Ja się nie zwykłem spoufalać z graczami, ale Djokovicowi kibicuję od 2007 roku i czekałem na jego eksplozję formy, bo cenię go za profesjonalizm, a jednocześnie luz i dystans do tej całej napompowanej otoczki tenisa jako jakiejś śmiertelnie poważnej sprawy.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Pewnie posiadacze Babolata APD będą niedługo powoli wymieniać swoje rakiety na Head Speed :).
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Novak Djokovic

Maj jest, a zgłaszają go już do turnieju w listopadzie! rotfl

A tak na poważnie - Novak został pierwszym zawodnikiem, który zakwalifikował się do kończącego sezon ATP World Tour Finals, brawo! :)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Novak Djokovic

Dzisiaj wyczytałem, że Djoko od stycznia br. zarobił już 4,7 mln "zielonych", czyli więcej niż niektórzy tenisiści z Top20 od początku kariery :D
Jego wygrane w czterech turniejach Masters (IW, Miami, Madryt i Rzym), to wyrównanie rekordów Nadala i Federera, którzy też w jednym roku zwyciężali czterokrotnie w tej rangi turniejach, tylko że Djoko jest dopiero na półmetku sezonu :)
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Szyn3k
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 280
Rejestracja: 27 sty 2011, 15:58
Lokalizacja: Koszalin/Gdańsk

Re: Novak Djokovic

W radiu Chilli Zet powiedzieli właśnie, że Novak Djokovic wygrał od początku sezonu 73 mecze :)
Obrazek
Wilson Six.One Team BLX
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Novak Djokovic

Szyn3k pisze:W radiu Chilli Zet powiedzieli właśnie, że Novak Djokovic wygrał od początku sezonu 73 mecze :)
Tam mogli tak powiedzieć z uwagi na wiecznie chillout'ową atmosferę, która tam panuje ;)
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Szyn3k pisze:W radiu Chilli Zet powiedzieli właśnie, że Novak Djokovic wygrał od początku sezonu 73 mecze :)
Chill bro... :::peace:::
(Wyluzuj bracie...)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

"Strasznie Państwa przepraszam, ale przed chwileczką dostałem wiadomość, ze szpitala żona urodziła syna, chłopak, więc chciałem żonie – kwiaty, a maleństwu na przywitanie tego świata jakiś bilet na dobrą wróżbę ... Pozwolą Państwo ?!!"

Tak jakoś mi się skojarzyło z tymi 73 meczami od początku sezonu :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Analiza to to nie jest. To tylko krótki esej :) Ale cenne uwagi ma. No i to zwycięstwo w Pucharze Davisa na pewno ma tu duże znaczenie, bo i Troicki jest w tym sezonie innym graczem.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Novak Djokovic

To prawda, Troicki gra już tam beznadziejnie, że bardziej się nie da. Nie wygrał z absolutnie nikim ciekawym ;)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Novak Djokovic

Novak w chwili obecnej jest najlepszy dla mnie. Oby tak dalej. Choć tak z drugiej strony ciągłe wygrywanie też nie jest takie ekstra, mamy dopiero połowę sezonu (dobrze liczę na oko?), siły ciągle są zużywane. Ciekawość jak będzie dalej...
ginny
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 8 maja 2011, 21:41

Re: Novak Djokovic

Novak obchodzi dziś 24 urodziny, więc z tej okazji życzmy mu wszystkiego najlepszego :D

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”