Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kącik Gracza...

Gary pisze:
pi50 pisze:I czy trzeba ją kupować?
Nie, można ukraść. :]
Oj tam, zaraz kraść. Mnie zawsze uczono, że jak ktoś się dzieli to niekulturalnie jest nie skorzystać ;-P.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
dicappo
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2013, 20:18

gry tenisowe na androida i windows phone.

Czy są jakieś darmowe gry na androida. Chodzi mi nie o takie, że potem trzeba coś dokupować za realne pieniądze.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kącik Gracza...

TennisMath.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
dicappo
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2013, 20:18

Re: Kącik Gracza...

Dzięki. Tam jest błąd powinno być, że nie trzeba nic kupować za realne pieniądze.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kącik Gracza...

Tak nawiasem ...

Dowiedziałem się raz przez przypadek jaka firma z branży IT robi w Finlandii największe pieniądze. Do niedawna była to Nokia oczywiście, ale teraz jest to Supercell ?! Kolesie, którzy robią 2 DARMOWE gry (teraz chyba 3) i są absolutnym nr 1 jeśli chodzi o dochody! Druga jest EA z ponad 70tką gier :)

No i będąc w szpitalu znudzony zainstalowałem sobie jedną z tych dwóch gierek ciekawy na czym trzepią takie pieniądze ... no i sobie gram do dziś :D faktycznie mega wciąga.

Z drugiej strony już wiem że moje dziecko będzie miało filtr i zablokowane płatności na smartphonie, bo takie bry bazują głównie na 8-12 latkach.

Nieoficjalny przychód firmy to jakieś 2 do 5 mln dolarów dziennie !!????
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Kącik Gracza...

To na czym trzepią kasę, skoro darmowe? Z reklam aż tyle?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kącik Gracza...

Elf pisze:To na czym trzepią kasę, skoro darmowe? Z reklam aż tyle?
Nie no gra jest darmowa, w sensie darmowa do ściągnięcia i darmowa do korzystania, ALE
jeśli chcesz przyspieszyć pewne rzeczy, mieć coś lepszego szybciej i nie czekać to można zapłacić "kryształkami", a te już kupuje się za prawdziwe pieniądze. :D

To są tzw. mikropłatności, ale pomnożone przez mln dzieciaków na całym świecie dają niewyobrażalnie absurdalne dochody.
dicappo
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2013, 20:18

Re: Kącik Gracza...

A jak się ta gra nazywa?
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kącik Gracza...

dicappo pisze:A jak się ta gra nazywa?
Clash of clans, druga to hay farm, albo jakoś tak, drugiej nie instalowałem. Teraz wypuścili trzecią i nazwy nie pamiętam, choć sprawdzałem z ciekawości.
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Kącik Gracza...

Mikropłatności to standard obecnie w grach szczególnie MMO. Najbardziej popularny tryb obecnie to F2P (free to play), ale paradoksalnie firmy najwięcej zarabiają na tych grach, bo zwykle trzeba zapłacić za rożne pierdoły i ludzie to kupują. Sporo czasu kiedyś poświęciłem, ale zarzuciłem temat bo rodzinka się pojawiła i zaczęło brakować czasu na rajdowanie. :) Poznałem masę fajnych ludzi i niezła kupa śmiechu była przy tym. Organizowało się zjazdy gildyjne i różne takie. :wink: Do dziś trzymam kontakt z ludźmi i czasem wbiję na TS żeby pogadać z ludźmi co słychać przy piwku.
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Kącik Gracza...

Złotą łopatę poproszę później.


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1-vXEERW2f8[/youtube]
Jutro rusza ESL One w Kolonii, nie ukrywam, że ostatnio świat e-sportu, a w zasadzie CSa 'jara' mnie dużo mocniej niż herosi współczesnego tenisa, może na naszym forum ktoś też czuje klimat? ;)
#NKrising
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Kącik Gracza...

No, ja dla przykładu na tyle się nie interesuję CS-em, że i tak wiem, że najlepsza akcja 2014 roku była autorstwa naszego chłopaka - Snaxa w finale EMS w Katowicach. :D
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Kącik Gracza...

Artlight pisze:No, ja dla przykładu na tyle się nie interesuję CS-em, że i tak wiem, że najlepsza akcja 2014 roku była autorstwa naszego chłopaka - Snaxa w finale EMS w Katowicach. :D
:::gd::: :::gd:::
Genialna zagrywka. Cały Janusz, mniej aima, więcej myślenia.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9WV1-AklbEQ[/youtube]
#NKrising

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”