Awatar użytkownika
bartusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 5 sie 2009, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

bartusia vs Mike11

bartusia vs Mike11 3:1:0

23.08.2009 g.10:00-12:00
Korty Spartan, ul. Spiska
Nawierzchnia: ceglana
Piłki Head ATP

6:2, 4:6, 6:0

Słoneczko, wiaterek, idealna temperatura do gry.
Rozgrzewka na małe (w naszym przypadku to rzadkość, ale zaczynamy szanować nasze stare kości), wolej, serwis i zaczynamy!

Set I.
Losowanie wygrywa Mike11. I jak zwykle zaczynamy od przełamania. Obaj wzmocniliśmy return i serwis nie jest naszym atutem. 1:0. Szybkie 1:1, 2:1. Mike11 ma problem z chwytem rakiety przy mocno rotowanych piłkach. Ja zmniejszyłem siłę i skupiam się na precyzji. Wygrywam swoje podanie 3:1. 4:1. Znów przełamanie tym razem Mike11 na 4:2. 5:2. Częściej jestem przy siatce a Mike11 mijając passing shotem wywala w out. 6:2. Przerwa. Zmiana stron.

Set II.
Mike11 zagrywa. 0:1. Przełamanie 0:2. Poprawia swoim serwisem 0:3. Mam lekką zadyszkę. Wracam do gry. 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4. Straty odrobione. Mike11 wygrywa swój serwis. Same błędy z mojej strony. I do zera przełamując mnie kończy seta 4:6.

Set III.
Mike11 znów zagrywa i to był chyba decydujący gem. Trwał 15 minut. Przewaga za przewagę. Wytrzymałem. 1:0. No i poszło. Trzymałem piłkę w korcie. Kilka wolejów. I było 6:0.

Później małe pogaduchy, uzupełnienie elektrolitów. To na dzisiaj tyle!
Ostatnio zmieniony 7 lut 2010, 23:19 przez bartusia, łącznie zmieniany 4 razy.
bartusia, NTRP: ~4.5
______________
Obrazek
______________
Babolat PureDrive Cortex 2008
Awatar użytkownika
bartusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 5 sie 2009, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: bartusia vs Mike11

30.08.2009 g.20:30-22:10
Korty Stadion Olimpijski, ul. Paderewskiego
Nawierzchnia: ceglana
Piłki Head ATP

6:1, 6:7 (3), 6:2

Zmądrzeliśmy i rozgrzewamy się już w miarę porządnie.
Korty dla nas nowe, ale bardzo fajne, dobrze przygotowane, równe... na liniach trochę piłka skakała...

Po rozgrzewce myślałem, że mnie Mike11 pozamiata backhandem... silne, płaskie piłki pod nogi, duża skuteczność...

Set I.
Losowanie wygrywa Mike11 (chyba przestaniemy losować!! szkoda czasu :)). Tym razem ostro i wygrywa swój serwis. O dziwo przy serwisie nikt nie zwalniał ręki. 1:1. Ja skoncentrowany grałem ostre piłki. 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1. Kilka skrótów, lobów. Wszystko wpadało. Za to Mike11 stracił swój backhand. Kilka ładnych minięć z obu stron. Ale tak się to kończy jak bez przygotowania się idzie (nie mylić z podbięgnięciem i akcentem z zatrzymaniem :)) do siatki! Przerwa. Zmiana stron. Mike11 coś brak kondycji... kości bolą, masaże, rozciągania...

Set II.
Zagrywam. 0:1. 0:2, 0:3. I to jest mój problem. Wychodzę na mecz pełne skupienie. Gram dobrze. Wygrywam seta... i z totalna dekoncentracja... Wiem, że muszę, ale nie mogę się poskładać. Kilka słów... mobilizujących :twisted:. Przełamanie 1:3, 2:3. Na zmianę zaczynamy 40:0, 40:15 i nie potrafimy dobić przeciwnika. 2:4. 3:4, 4:4. Wracam do gry. Mam serwis i co... *&^%$#@%^&*^%$ 4:5. Jak tak można!!! Proste błędy. Oddaję inicjatywę. Mike11 idzie do siatki. Zaczyna mnie ganiać. Serwuje i 5:5. Musimy się kiedyś nagrać dla potomnych - będzie niezły melodramat :) Znów przełamanie. 5:6. Przewaga Mike11 i ma piłkę setową w górze... Wolej i....!!! OUT!!! :) 6:6. Tie break. Gładko 3:7. Zablokowałem rękę przy serwisie... dlaczego? A bo ja wiem!

Set III.
Mike11 znów zagrywa. 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0. I znowu schody! Nie potrafię dobić przeciwnika. Mike11 wyluzował i trafił kilka ładnych backhandów. Ja zbyt asekurancko. 5:1, 5:2. Udało się 6:2.

Udane spotkanie. Zagraliśmy mocno. Kilka długich wymian... kilka jazd "bez głowy".

We wtorek debelek!
bartusia, NTRP: ~4.5
______________
Obrazek
______________
Babolat PureDrive Cortex 2008
Awatar użytkownika
bartusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 5 sie 2009, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: bartusia vs Mike11

13.09.2009 g.20:30-22:10
Korty Stadion Olimpijski, ul. Paderewskiego
Nawierzchnia: ceglana
Piłki Head ATP

7:6 (4), 6:3

Dzisiaj na korcie spotkało się dwóch nie w pełni sprawnych zawodników :)
Mike11 kuśtyka, a ja miałem mały krwawy wodospad z nosa.

Ładne ofensywane uderzenie z obu stron. Podobała mi się dzisiaj nasza gra.

Set I.
Kilka przełamań z obu stron. Słaby ale w miarę pewny serwis z mojej strony.

Set II.
Mocniejszy serwis i kilka ładnych kątowych uderzeń backhandem.
bartusia, NTRP: ~4.5
______________
Obrazek
______________
Babolat PureDrive Cortex 2008
Awatar użytkownika
bartusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 5 sie 2009, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: bartusia vs Mike11

08.02.2010 g.20:30-22:10
Korty Stadion Olimpijski, ul. Paderewskiego
Nawierzchnia: ceglana
Piłki Head ATP

6:3, 6:7 (2)

Na korcie cieplutko, ale z dachu kapało i mieliśmy małe kałuże na korcie :(

Set I.
Do stanu 3:3 każdy wygrał swoje. W miarę szybkie gemy. 1 czy 2 skończyły się na przewagi. Kolejne 3 gemy padły już moim łupem. 2 przełamania i poprawka swoim serwisem. Strasznie dużo niewymuszonych błędów i niewykorzystanych sytuacji.

Set II.
3:0 dla mnie i już witał się z gąską... ;) Mike11 w lekkiej "niedyspozycji". Stękał i jęczał na boisku ale jakoś biegał... No i wybiegał. 3:3, 4:3, 4:4, 5:4... i znów wypuściłem zwycięstwo z ręki... Nie potrafię dobić przeciwnika. Podniósł się. od 4:4 same przełamania. 6:6. Tie break to "poderwanie się" z mojej strony. Chciałem wszytko skończyć... no i skończyłem z 2 punktami :). Na trzeciego się Mike11 nie zdecydował. Rozstrzygnięcie niedługo...!!
bartusia, NTRP: ~4.5
______________
Obrazek
______________
Babolat PureDrive Cortex 2008
Mike11
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2009, 23:21

Re: bartusia vs Mike11

W drugim secie klika ładnych wymian zagraliśmy. Było też kilka ładnych zagrań kończących z obu stron.W grach między sobą jednak w dalszym ciągu popełniamy dużo niewymuszonych błędów. Jak przeglądam wpisy o naszych meczach to w każdym "stękam". Może trzeba zmienić nick na Sharapowa :)
NTRP ~ 4-->4.5
Wilson [K] SIX ONE TEAM
helixwroclaw2005
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 28 cze 2009, 12:28
Lokalizacja: Wrocław Krzyki jeszcze

Re: bartusia vs Mike11

Mike11 przy Waszych NTRP jakoś blado na korcie wyglądam :D
bartusia może na walentynki jakiś debelek :::???:::
Pozdrawiam
Rocznik 1966 najlepszy
Ex: Braniewo, Jaromin, Krynica, Poznań, Gołdap, Kraków, Wola Batorska, Wrocław, ...

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”