Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

PP Art of War - budżetowy Prestige?

To taka użyteczna ciekawostka dla dobrze grających ludzi, których mocno ogranicza budżet domowy.

Otóż jak wiemy Pro's Pro oferuje jedne z najlepszych rakiet budżetowych. To co w podobnych cenach oferują tacy producenci jak Wilson, Head czy Prince nie jest godne uwagi.

Kiedy początkujący ma mały budżet to nie ma takiego problemu ponieważ rakiety PP oferowane chociażby w Protenisie są skierowane do słabiej grających (grubsze ramy, większe łby), dla lepiej grających właściwie widziałem tylko ZX 500 i Synergy ale to dalej nie taki stricte kijek zawodniczy. Natrafiłem jednak na model Art of War który do złudzenia przypomina Head'owskiego Prestige'a MP:
http://www.arfaian.com/default.asp?ArtNr=2944
PP AoW.gif
PP AoW.gif (29.26 KiB) Przejrzano 940 razy
Parametry (bez naciągu):
Łeb: 98 cali2 / 632 cm
Masa: 320g
Balans: 310 mm
Długość: 685 mm
Przeplot: 18x20
Rama: 21 mm

Obecnie rama kosztuje ~36 EUR (przy zawyżonym kursie 4,3zł to jakieś 155zł), a to niezła cena za klona Prestige'a. Wiadomo nie będzie to to samo ale taka rama za tak małe pieniądze to na pewno opcja dla kolegów o mniejszym budżecie.

P.S.: Mała uwaga. Pamiętajmy że rakiety PP są tanie nie tylko ze względu na "brak marki" ale również jakości wykonania oraz używanych materiałów (bez przesadyzmu, budżetówki wielkich koncernów również nie porażają w tej kwestii).
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Spayki
Bywalec
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 29 lip 2009, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: PP Art of War - budżetowy Prestige?

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię: nazwy rakiet tego producenta. Art of War, Final Weapon, Ultimate Vendetta - trzeba przyznać, porusza wyobraźnię.

Jakże banalnie brzmi przy tym kolejny Prestige, ProStaff czy Pure Drive ;)
Obrazek Head YouTek Radical MP
andy79
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: PP Art of War - budżetowy Prestige?

Z dwóch opcji radzę polować na okazję, kupiłem nowego Prestige'a LM za 220 zł.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: PP Art of War - budżetowy Prestige?

andy79 pisze:Z dwóch opcji radzę polować na okazję, kupiłem nowego Prestige'a LM za 220 zł.
Problem pojawia się gdy potrzebujesz więcej niż 1 sztukę.

Poza tym "okazja" na portalach aukcyjnych może być wtopą, a nie okazją... użytkownicy pamiętają "okazyjne Head MG Extreme'y"...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: PP Art of War - budżetowy Prestige?

Okazyjnie można też w ... łeb dostać :)
A tak poważnie, pewnie że okazje bywają. Tylko problem jest gdy chcemy kilka rakiet. Trudno potem dopasować.
Swego czasu odbijalem kilkoma ramami Pro`s Pro. Udany sprzęt i wtedy nawet ludzie zamieniali Wilsony Hammery na ich odpowiedniki PsP. Ale podkreślam, było to ponad 10 lat temu. To szmat czasu i wiele się mogło zmienić.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pozostałe”