sharon
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 2 cze 2009, 20:41
Lokalizacja: Piła

O urodzie tenisistów

Postanowiłam również założyć wątek na temat panów skoro panie już zostały "ocenione'' :wink: . W moim rankingu biorę pod uwagę nie tylko aparycję ale także zachowanie na korcie. Mój ranking jest taki:
1 Arnaud Clement (za wygląd i za gustowne opaski)
2 Roger Federer
3 Rafael Nadal
4 Novak Djokovic
5 Tommy Haas

I to chyba na tyle :) a jeśli chodzi o graczy już nie grających to zdecydowanie dałabym na pierwszym miejscu Andre Agassiego i Patricka Raftera :) .
Może jakieś Panie wypowiedzą się na ten temat, Panowie też może mają w tej kwestii coś do dodania od siebie :) .

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asi
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: O urodzie tenisistów

Skoro to wątek dla pań, to się wypowiem. Numer jeden, niezmiennie Roger.
Później Verdasco, Mathieu, Lleyton i chwilami Marat. James był całkiem sympatyczny jak był dzieckiem, albo jak miał długie włosy ;) Aż wrzucę zdjęcie małego Dzemika, bo je po prostu wielbię:

Obrazek
I love this game. It means the world to me, so it hurts when you lose. 15./61
mmadelaine
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 7 cze 2009, 18:13

Re: O urodzie tenisistów

Dla mnie numer jeden! Niedościgniony Roger Federer. Nie jest może typowym przystojniakiem, ale swoim urokiem i pasją... sprawia, że nie mogę mu się oprzeć (haha :lol: )
Obrazek
MIRKA- szczęściara! :twisted:
Za godnych uwagi uważam również: Verdasco, Blake, Roddick, Tipsarević (ma jednak słabość do mało twarzowych okularów) Nadal może się podobać- jak dla mnie przerysowany...
Del Potro- do pięknych nie należy moim zdaniem. Nie lubię takiego typu urody!
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: O urodzie tenisistów

Szczerze mówiąc nie przepadam za sylwetką tenisistów ( moim ideałem jest raczej postura pływaka ), ale jak już muuuszę wybierać, to na pewno w czołówce znajdzie się:
- Federer ( może i urodą specjalnie nie grzeszy, ale ma to "coś" w sobie, świetnie się porusza i ubiera )
- Safin ( jak można tego furiata nie wymienić? :) )
- Roddick
- Blake ( choć ma taki....kaczy kuper :) ale to chyba spowodowane jakąś wadą kręgosłupa z tego co słyszałam )
- Verdasco ( tylko bez twarzy, bo wygląda jak gumiś :lol: )
- Haas.
To by było chyba na tyle...
Na samym końcu mojej ekskluzywnej listy znajdują się: Stepanek, Murray, Del Potro...i długo by tu wymieniać :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O urodzie tenisistów

Dobra Panowie, pogadaliśmy tu trochę i starczy, temat pozamiatany.
To jest wątek dla naszych forumowych Pań. Możemy wejść i poczytać ale nie dopisujemy się bo jednak nasza przewaga liczebna jest przytłaczająca i Ich wypowiedzi umykają w morzu naszych. Dajmy Im swobodę do dyskusji i przejrzystość wątku./Vivid
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayene-
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 13 paź 2008, 14:28

Re: O urodzie tenisistów

Kolejność przypadkowa :wink: ... Gasquet, Gonzalez, Nadal, Verdasco, Roddick, Blake, Haas, Robredo, Djokovic.
Obrazek
Mmmmm... ale ciacho. :fugly:
Obrazek

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”