Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP/WTA Miami 2009

I3 pisze:bacik ja ten po lewo Vi ten po prawo :mrgreen:
A to podobno tylko kobiety mylą strony .... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP/WTA Miami 2009

Za nieco ponad tydzień Monte Carlo, ale tam podobno Rafcia nie zobaczymy.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP/WTA Miami 2009

Jak kogoś ma nie być w Monte Carlo, to raczej Federera...
#NKrising
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP/WTA Miami 2009

Mi tam o uszy coś się obiło, że Rafcio odpuszcza MC..., a może to nie o Niego chodziło...
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP/WTA Miami 2009

Ok to jednak chodziło o Feda.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Miami 2009

Wypowiedzi Federera świadczą o rozsypce... parafrazując: "Dobrze że sezon na hardzie się skończył. Teraz rozpoczynam nowy rozdział na mączce..."

To nie jego nawierzchnia... frustracja i dołek osiągnęły chyba kulminację...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP/WTA Miami 2009

Jak pisałem wcześniej obawiam się, że Novak wygra. Jak wytrzyma kondycyjnie to ma spore szanse, bo Murray w formie wielkiej nie jest a przyspieszenie piłki jest mu zupełnie obce... Miał to w ogóle na treningu kiedyś? :lol: I naturalnie jestem za przyszłym numerem 1 ze Szkocji :wink:.
El Diablo pisze:To nie jego nawierzchnia...
Nawierzchnia byłaby jego, tylko problemem tutaj jest Nadal. Co jak co ale niemożliwe byłoby, żeby nie wygrał RG gdyby Nadal urodził się te 3 lata później, chociaż hipotetycznie rok by wystarczył.
Vivid pisze:
I3 pisze:bacik ja ten po lewo Vi ten po prawo :mrgreen:
A to podobno tylko kobiety mylą strony .... :P
Śmiej się, śmiej. Kto się śmieje ten się śmieje... :)
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Juan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 3 wrz 2008, 17:46
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Re: ATP/WTA Miami 2009

Piotrek85 pisze:Co takiego w tym sezonie pokazał Djoko? Pewnie to narzekanie czemu on ma grać w pełnym słońcu jak chce grać w sesji wieczornej (przykład z AO) i poddawanie się bez walki (mecz z Roddick-iem). Nie neguję tego, że miał, ma lub będzie miał kiedyś problemy fizyczne bo to zdarzyć może się każdemu, co nie zmienia mojego zdania na temat braku klasy i profesjonalizmu nr. 3 ATP.
Moim zdaniem mecz padnie łupem Djoko (chociaż wydaje mi się, że Murray ma lepszą technikę) , który, nawet jeśli gra dość słabo i mimo swych problemów zdrowotnych, potrafi w tych kluczowych punktach przeciągnąć szalę zwycięstwa na swoją stronę. :)
Nawiasem mówiąc, nazywanie czyjegoś kreczu objawem braku klasy jest moim zdaniem co najmniej niegrzeczne. :? Kim jesteśmy, by oceniać, czy ktoś skreczował, bo "wiedział, że przegra"(podkreślenie PitS - brak cytatu), czy naprawdę nie jest w stanie dalej grać? :([
To tak dla przemyślenia dla tych, którym łatwo przychodzi ocenianie innych. <)
Edit. Ten cudzysłów nie miał na celu przywołać niczyjej wypowiedzi, bo autor posta, który przyszło mi komentować nie napisał, dlaczego właściwie wg niego Djokovic skreczował.
Trochę to niefortunnie wyszło :oops:
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2009, 15:12 przez Juan, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek AG 300
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Miami 2009

A widzisz, teraz to nawet mógłbym cię w tej dyskusji poprzeć. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: ATP/WTA Miami 2009

jaccol55 pisze:
bodysek pisze:O 19.00 jutro.
Finał zaczyna się jutro o 18.30.
Jednak jest o 19.00. Coś im się odmieniło. :o
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP/WTA Miami 2009

Pierwszy set szybko dla Szkota. W drugim (gdy się włączyłem) - chyba ze wzgledów zdrowotnych - Novak zaczął częstsze wyprawy do siatki, a Andy mniej regularny i póki co jest 5:2 dla Serba. To tylko jedno przełamanie więc jeszcze zabawa może się skończyć w dwóch dla AM.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
Piotrek85
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 13 maja 2008, 20:38
Lokalizacja: Myszków

Re: ATP/WTA Miami 2009

Do Juan. Pisałem, że nie neguje jego problemów zdrowotnych ale to dziwne i zastanawiające, że w meczu z fedkiem teraz w Miami problemy się pojawiły (niech mnie ktoś poprawi jeżeli źle pamiętam) w pierwszym secie nota bene w przegranym przez Djoko. W następnych już problemów nie zgłaszał. Jeżeli dobrze widziałem to teraz w finale po przegranym pierwszym secie (6:2) wezwał lekarza. Dziwne?!

To moje zdanie! Dla mnie jest to co najmniej zastanawiające.

A tak w ogóle to Djoko z Murrayem teraz wygrywa (set 2 jak narazie 5:3)
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Miami 2009

Uuuuuuu, chyba organizm puszcza. :D

Edit: No to po meczu.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Piotrek85
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 13 maja 2008, 20:38
Lokalizacja: Myszków

Re: ATP/WTA Miami 2009

PitS pisze:Uuuuuuu, chyba organizm puszcza. :D

Edit: No to po meczu.
Jak po meczu? Dalej Murray wygrywa 1:0 w setach a teraz doszedł do Djoko który co prawda jeszcze wygrywa 5:4 ale podanie jest w rękach Szkota. Jak go Djoko nie przełamie może być jeszcze ciekawie :D

Edit.
5:5
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2009, 20:46 przez Piotrek85, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Miami 2009

Chyba siłą woli, przełamie, bo jedzie na rezerwie. Ciekawe ile paliwa ma jeszcze Szkot ?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP/WTA Miami 2009

Ej tam, można już powoli odtrąbić zwycięstwo Murray'a. Jest po 5, ale nawet jeśli jakimś cudem wygra seta Novak to w trzecim i tak będzie bryndza.
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2009, 20:49 przez kross, łącznie zmieniany 2 razy.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
Piotrek85
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 13 maja 2008, 20:38
Lokalizacja: Myszków

Re: ATP/WTA Miami 2009

PitS pisze:Chyba siłą woli, przełamie, bo jedzie na rezerwie. Ciekawe ile paliwa ma jeszcze Szkot ?
Szkot ma 2 baki, jeden już rezerwa (benzynka), drugi pełny gazu lpg bo taniej :D
Edit.
No i 6:5 dla Szkota.

Murray wygrywa turniej 6:2, 7:5.

A nie mówiłem :D
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2009, 20:53 przez Piotrek85, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Miami 2009

kross pisze:Ej tam, można już powoli odtrąbić zwycięstwo Murray'a. Jest po 5, ale nawet jeśli jakimś cudem wygra seta Novak to w trzecim i tak będzie bryndza.
Ja już trąbiłem 10 minut temu, jeszcze ktoś ma wątpliwości ?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP/WTA Miami 2009

Bardzo podoba mi się zachowanie Djokovic'a po przegranej, potrafi się facet zachować :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP/WTA Miami 2009

Mecz akurat skończył się przed wejściem na antenę PSE. Ci co nie ogladali mogą sobie darować... te finałowe atrakcje z Miami.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”