Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcia w ramie, czy to groźne?

Mi też się przydarzyło, że rakieta pękła podczas gry lecz mam obawy, że winą mogę obarczyć pana który mi zmieniał w niej naciąg (fakt był to leciwy już Slazenger).
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
Awatar użytkownika
Rafi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:43
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcia w ramie, czy to groźne?

Czas odświeżyć trochę ten temat. Zamierzam kupić rakietę i na jednym zdjęciu zauważyłem kilku centymetrowe pęknięcie lakieru w górnej części główki. Mam pytanie czy takie rzeczy mogą zdarzyć się samoczynnie czy jest to efekt nieposzanowania sprzętu przez właściciela. Zastanawia też mnie fakt jak do takiego czegoś mogło dojść, czy mogą być inne czynniki niż rzucanie rakietą. Można czymś takim w ogóle grać czy jest to poważna sprawa, która w przyszłości doprowadzi do zniszczenia rakiety.

Obrazek
Obrazek Aerogel 300, M-Fil 200

NTRP 3.0
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcia w ramie, czy to groźne?

Rafi pisze:Mam pytanie czy takie rzeczy mogą zdarzyć się samoczynnie czy jest to efekt nieposzanowania sprzętu przez właściciela.
Samoczynnie nic się nie dzieje ale odpryski i pęknięcia w lakierze nie muszą być spowodowane nadużyciem sprzętu.

Niektóre ramy mają taką jakość lakieru że byle co powoduje odprysk itp.
Rafi pisze:Zastanawia też mnie fakt jak do takiego czegoś mogło dojść, czy mogą być inne czynniki niż rzucanie rakietą.
Mogą ale wróżką nie jestem, a nie chce mi się wymieniać wszystkich możliwości.
Rafi pisze:Można czymś takim w ogóle grać czy jest to poważna sprawa, która w przyszłości doprowadzi do zniszczenia rakiety.
Odprysk lakieru nie wpływa na jakość gry.

P.S.: Popadasz w paranoję. Czy wiesz jak wygląda nadużywana rama? Wierz mi że jest dużo więcej zniszczeń niż LEDWO widoczne zdjęcie pęknięcia wzdłuż lakieru. Ty się patrz na łeb i okolice 12 godziny, jeśli zderzak jest w miarę czysty to rama na 99% nie była nadużywana.

P.S.2: Właśnie zajarzyłem... jeśli to jest AG 300 tego o kim myślę to ten Pan nie nadużywa sprzętu.

P.S.3: Mała aktualizacja... to NIE JEST, uwaga NIE JEST rama tego o kim myślałem! Miłego dnia! :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Rafi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:43
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcia w ramie, czy to groźne?

Ta rama wisi na Allegro, cena zachęcająca bo tylko 189zł i chciałem się upewnić że to nic poważnego. Jednak sprawa już nieaktualna bo szukam tego lżejszego modelu z przeplotem 16x19, a to jest ten 16x18. Dzięki za wyjaśnienia.
El Diablo pisze:P.S.2: Właśnie zajarzyłem... jeśli to jest AG 300 tego o kim myślę to ten Pan nie nadużywa sprzętu.
Dobrze wiedzieć :wink: , chyba się na nią zdecyduję, tylko chce jeszcze fotki obejrzeć tak na wszelki wypadek. (:]
Obrazek Aerogel 300, M-Fil 200

NTRP 3.0
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcia w ramie, czy to groźne?

Rafi pisze:
El Diablo pisze:P.S.2: Właśnie zajarzyłem... jeśli to jest AG 300 tego o kim myślę to ten Pan nie nadużywa sprzętu.
Dobrze wiedzieć :wink: , chyba się na nią zdecyduję, tylko chce jeszcze fotki obejrzeć tak na wszelki wypadek. (:]
Ekhem :P
El Diablo pisze:P.S.3: Mała aktualizacja... to NIE JEST, uwaga NIE JEST rama tego o kim myślałem! Miłego dnia! :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Pozostałe”