runo
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2009, 15:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Witam, mam rakietę Fischer GDS 1000, byłem z nią raz na korcie i chciałem ją sprzedać ale nie bardzo mogę znaleźć informacje na jej temat. poniżej zdjęcia tej rakiety:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Podpowiedzcie co to za rakieta, jak będą potrzebne lepsze zdjęcia to porobię, na razie orientacyjne zrobione telefonem.
Pozdrawiam
Robert

Ew. kontakt na gg 865508
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Przeplot 16x20?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
runo
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2009, 15:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Tak, czy to źle? Ja się nie znam ale chcę ją sprzedać bo leży praktycznie nowa w szafie :) Raz z nią byłem na korcie. z tego co na niej pisze: 3:4 3/8; string tension> 25/24 kg 55/53 lbs i z napisów jakie się jeszcze znajdują to AIR Carbon-Titanium. Ile ona jest warta?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Najpierw komunikat!

PROSZĘ SZANOWNYCH FORUMOWICZÓW! FORUM NIE JEST OD WYCENIANIA RAKIET TENISOWYCH! PROSZĘ SIĘ POWSTRZYMAĆ OD TWORZENIA TEMATÓW TYPU: ILE TO JEST WARTE? DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ!


Google to potęga...
W 1998 roku na ISPO Fischer przedstawił rakietę GDS 1000 AirCarbon Ti, która miała być najlżejszą rakietą w tym czasie.
Waga to 210g, sztywność 67, łeb to 120 cali2, przeplot 16x20.

To bardziej ciekawostka niż rakieta. Nie wiem jaki szaleniec chciałby tym grać.
Nigdy nie słyszałem o tej rakiecie. Nie ma rodowodu więc na ewentualnej aukcji będzie jak "no name"*...


* - no name - określenie na produktów wytworzony przez nieznanych producentów.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
runo
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2009, 15:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Nie stworzyłem tematu ile to jest warte tylko co to za rakieta, na googlach nic nie znalazłem na jej temat, a skoro mam do czynienia z ludźmi doświadczonymi w tej dziedzinie to chciałbym wiedzieć, może być na gg, numer podałem wyżej.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

runo pisze:Nie stworzyłem tematu ile to jest warte...
Jest to pierwszy temat tego typu więc profilaktycznie umieszczam notkę. Poza tym zapytałeś...
runo pisze:Ile ona jest warta?
Jak to się mówi... jest warta tyle ile ktoś zechce za nią dać...
runo pisze:...na googlach nic nie znalazłem na jej temat...
Jak napisałem gdyby nie Google nie powiedziałbym co to jest... do tej pory nigdy nie słyszałem o tym szpadlu. Zanotujcie! ED nie rozpoznał rakiety! Apokalipsaaaa! Ratuj się kto może! Koniec świata bliski! :wink:
runo pisze:...może być na gg, numer podałem wyżej.
Wszystko napisałem wyżej. Nie mam nic do dodania.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Dj Buhh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 22 sie 2008, 01:14

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

El Diablo pisze: Poza tym zapytałeś...
runo pisze: Ile ona jest warta?
Wartość nie musi być wyrażana w pieniądzach :) Poza tym pytając "ile coś jest warte", może chodzić czy to coś się do czegoś nadaje.
210g?! Jak tym grać?! Masakra jakaś, jak to rozpędzić żeby uzyskać jakąś siłę uderzenia? Do tego pewnie duże problemy ze stabilnością. Ale można na alledrogo opchnąć, pisząc że idealna dla kobiet, super lekka, nie męczy, duża główka itp. ułatwia grę ;) Jeżeli prawie nowa to ktoś kupi.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Dj Buhh pisze:Poza tym pytając "ile coś jest warte", może chodzić czy to coś się do czegoś nadaje.
Jak wyrwiesz z kontekstu to tak ale przypominam lub zwracam uwagę że zapytanie poprzedziło stwierdzenie że rakieta idzie na sprzedaż.

Forum to nie Allegro czy też zakład wyceny.

Koniec tematu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

El Diablo pisze:To bardziej ciekawostka niż rakieta. Nie wiem jaki szaleniec chciałby tym grać.
Nigdy nie słyszałem o tej rakiecie.
Mój brachol, ale niedługo, do pierwszego przegranego seta, po czym osiągnęła pierwszą prędkość kosmiczną. "Nie ważne jak długo żyjesz, ważne jak burzliwie" :D

Też zrozumiałem ten temat jako: do czego się nadaje ? Do rzeczy wielkich nie ! Ale do przyjemnego niemęczącego odbijania tak.
Co do jednego Diabeł ma natomiast absolutną rację, tak jak nie możemy podpowiedzieć komuś kup to, bo musielibyśmy widzieć jak gra, tak nie powiemy ile (kwotowo) to jest warte bo musiałaby leżeć przed nami.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
runo
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2009, 15:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Na Allegro licytujesz towar za cenę którą zaproponujesz lub za jaką przedmiot jest wystawiony w opcji kup teraz. W moich wypowiedziach nie proszę nikogo o licytowanie, tylko o wyrażenie swojej opinii. A to moim zdaniem dwie różne sprawy. Zauważam również tendencję do próby gnojenia nowych użytkowników (nie tylko na tym forum) przez bardzo doświadczonych forumowiczów, nie wiem czym to jest spowodowane, przecież jakbym wiedział ile jest warta to bym się was nie pytał, a niektórym pomoc nowym sprawia wielki problem. A chyba nie o to chodzi w forach? Chyba są to miejsca w których można wyrazić swoją opinię, poglądy i dowiedzieć się czegoś na nurtujące nas tematy
Pozdrawiam

REGFOR2 - Zanim zaczniemy krytykować kogoś do kogo przyszliśmy w gości, należy zapoznać się zasadami jakie u gospodarza panują. A u nas zdania zaczynamy z dużej litery. / PitS
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Masz racje można zapytać. Odpowiem wprost, Dostarcz mi tą rakietę (Kielce ul. Sandomierska 105 więcej na PM) ja ją obejrzę dokładnie i odpowiem Ci ile jest warta. Boję się tylko że wycena może nie przekroczyć ceny przesyłek jeśli nie jest nieużywana.
Wróżyć ze zdjęć nie potrafię. Jak widać nie tylko ja.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Runo to nie jest "gnojenie" tylko forumowy odpowiednik wojskowej fali :) A poważnie to tak jak już PitS powiedział ze zdjęć ciężko powiedzieć jaka jest wartość przedmiotu, bo łatwo jest ukryć wady (robiłem fotki mojego Rox'a kilka lat temu w dużej rozdzielczości i nie było widać czegoś co na żywo jest widoczne bez problemu gołym okiem). Poza tym wartość zależy od gracza, jeśli by mi pasowała wziąłbym za X zł, a jeśli nie to może za darmo i przerobił na podbierak na ryby.
Prezes fanklubu Staśka :D
runo
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2009, 15:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Rakieta jest nowa nie ma na niej ani ryski była na korcie przez 15 minut, i nie dotknęła niczego poza pokrowcem fischera:)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

I piłki .... dotknęła? No przy głowie 120 cali to raczej musiała !
OK. Więc teraz największy wkład w jej sprzedaż możesz mieć sam. Jak z nią trafisz do grupy docelowej (kobiety - o słabej technice - bez ambicji na rozwój w kierunku gry na punkty) i przekonasz ją że coś jest warta, osiągniesz może 120zł ? Jak ci się nie uda, może pójdzie za 60zł.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

Dj Buhh pisze:210g?! Jak tym grać?!
Odpowiadam w miarę szczegółowo na pytanie:
1. Można grać w trzepanie dywanów,
2. Można grać w badmintona (wyczytałem gdzieś ostatnio o pseudo-dyscyplinie polegającej właśnie na grze lotką do badmintona rakietą tenisową),
3. Jedyna możliwa alternatywa dla anorektyczek,
4. Można dziecku dać do piaskownicy (żeby awanturników porozstawiać),
...
...
...
możliwości co nie miara :twisted:
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer GDS 1000? Co to za rakieta ?

runo pisze:Na Allegro licytujesz towar za cenę którą zaproponujesz lub za jaką przedmiot jest wystawiony w opcji kup teraz.
Licytację można zacząć od 1zł i bez ceny minimalnej.
runo pisze:Zauważam również tendencję do próby gnojenia nowych użytkowników (nie tylko na tym forum) przez bardzo doświadczonych forumowiczów...
Wskaż mi cytat! Najwyraźniej jesteś przewrażliwiony albo nigdy nie doświadczyłeś jak to ująłeś "gnojenia".
runo pisze:...a niektórym pomoc nowym sprawia wielki problem.
Również wskaż mi taką osobę na tym forum. Jak chodzi Ci o mnie to masz niezłą wyobraźnię bo:
1) Podałem parametry...
2) Napisałem co o tej rakiecie sądzę...
PitS pisze:Jak z nią trafisz do grupy docelowej (kobiety - o słabej technice - bez ambicji na rozwój w kierunku gry na punkty) i przekonasz ją że coś jest warta, osiągniesz może 120zł ?
Wątpię... nowa czy nie pamiętaj że nie ma już folii na rączce, a przy takich baśniach jakie się czyta na Allegro ludzie są z reguły bardziej sceptyczni.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Pozostałe”