Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Dzięki, wygrać z Vividem, to trochę człowieka nobilituje. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
qdlatek
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs. Piotr69

PIOTR69 pisze:Dzięki, wygrać z Vividem, to trochę człowieka nobilituje. :wink:
Ale tylko troszeczkę :)
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Vivid vs. Piotr69

Vivid, musisz chyba jakiegoś bodyguarda zatrudnić, bo jeszcze trochę, to będą się z Tobą umawiać na grę, wieczorem "zmiękczać" "bejsbolem" i na drugi dzień świętować sukces (PIOTR69, to nie do Ciebie), żeby rangę sobie na forum podnieść. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Spokojnie, trzeba się częściej dać prać i już nie będzie takiego parcia :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Co Ty masochistą jesteś, że lubisz jak Cię biją i okładają rotfl
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Pejcze i te inne gadżety są drogie to trzeba być sprytnym i ciąć koszty :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Kolejne spotkanie za nami. Skończyło się 6:4 6:1 6:2 dla mnie.

Set I
0-2, czyli start w moim stylu. Potem odrabiam i jedziemy po gemie. Przy 4-4 przełamanie i spokojne wygranie na czysto swojego podania. Set się zamyka.

Set II
Piotrek zmienia rakietę na 100-tkę. No i zaczyna wywalać. 3:0 dla mnie. Oczywiście luzik i gubię po frajersku gema wystawiając Piotrkowi dwa proste woleje, które powinienem zabić.
Potem kolejne 3 gemy moje. Piotrek dzielnie się bronił. Obronił 6 meczboli z tego 3 pod kolor z 0-40. I tak po secie :)

Set III (to już taki dodatkowo)
Piotrek wraca do 01-ki. Zaczynam rozkojarzony i gubię 2 gemy. Jest 0-2. Potem "pozbierałem" kolejne 6 gemów.
Spotkanie kończę piękną kombinacją - drajw forhend po linii uplasowany w linię i poprawka forhendowym liftem po krosie również w linię. Nie ma jak mieć zeza rotfl

A to ja i mój Wróg :) (fotka z komórki i w słońcu więc jest OK :) )
Obrazek
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Kort taki sobie, bo mało na nim grałem może z 10 razy, miałem urwanie głowy z turniejami no i 1,5 miesiąca remont mieszkania wtedy grałem w Ozorkowie. Słońce i liście urozmaicają nam życie, ale ogólnie fajne miejsce do grania. No i z Vividem zawsze gra daje dreszczyk emocji.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Pierwsze wyjście Piotrka pod balon. Wreszcie pogra uczciwie sezon zimowy. To może latem coś ugra :P
Nie było źle. Wziąłem piłki mocno już obite więc było wolniej i wygodniej. Chciałem pograć na luzie ale Piotrek jak zwykle - wojowniczy żółwik ninja i dawaj gramy :)
Pierwszy set gem za gem do 2-2, potem przełamanko i 4-2 dla mnie, dwa breaki i 5-3, potem 5-4 i zamykam seta 6-4.
Set drugi już gem za gem, jakieś przełamania i kończę asem na 6:4.
Miałem z Piotrkiem trochę kłopotu bo ostatnio grałem mocno z kilkoma kumplami, piłki lądowały pod końcową i przyzwyczaiłem się operować w związku z tym jakieś 1.5m za końcową. Piotrek gra trochę wolniej i krócej więc ileś razy się nadziałem bo mnie taką krótką poczęstował. A czasem i zasponsorował skróta i było po balu, za daleko byłem :)
Generalnie Piotrek jednak złapał dobrze rytm balona więc będzie się spokojnie grało.
Dziś miał sporo kłopotu z returnem mojego pierwszego podania i to Go stopowało.

Z innych wieści - pochwalił mi się że zaczął tydzień od wejścia smoka. Postawił w poniedziałek sześć pał (Piotrek jest nauczycielem). No to sobie pozycję ustalił na początku roku szkolnego :)
Pochwalił się że pierwszą klasówkę zrobił dopiero teraz w październiku... O_O
Skandal! Powinni tego zabronić! :)
Przy okazji - ciekawe jaki jutro pogrom będzie? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Nie będzie jutro pogromu, w planie są klasy tzw." ambitniejsze " zresztą nie wyżywam się na dzieciakach więcej radości dają mi piątki i sukcesy w różnych konkursach. Dzisiejszy wieczór był udany w 2 secie wyrobiłem 400% normy, bo nie było tradycyjnie do jednego tylko do czterech. Trochę zimnej głowy i mogłem osiągnąć lepszy wynik. Trafiałem w kort i w piłkę więc nie było co się wgrywać w balon tylko do przodu na Vivida :::yay:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Vivid vs. Piotr69

PIOTR69 pisze:zresztą nie wyżywam się na dzieciakach więcej radości dają mi piątki i sukcesy w różnych konkursach.
E tam, nie umiesz się bawić. :wink: Po każdej porażce tenisowej powinieneś brać kilku delikwentów do odpowiedzi, albo robić kartkówkę. :P Jak się uczniowie zorientują za co są pytani, to podpiłują Vividowi naciąg i nie będziesz przegrywał. :lol: Trudniej mieliby uczniowie mojej koleżanki - fanki Barcy. Ona bierze do odpowiedzi (dyslektyków - na moją prośbę, nie lubię tych, co zasłaniają się zaświadczeniami) wtedy, gdy Barca nie wygra, a temu tak łatwo przeciwdziałać nie mogą, jak Twoi uczniowie wygranym Vivida. :P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Gary, ja mam papiery dyslektyczne i z nich korzystałem, stąpasz po cieniutkim lodzie! :)
Inna sprawa że Ty jesteś lekki to może się nie załamie... :P

A Piotrek to się cieszy z sukcesów całkiem interesownie. A myślisz że kto zgarania "suweniry", uczniowie?! Naiwniak ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Vivid vs. Piotr69

Vivid pisze:Gary, ja mam papiery dyslektyczne i z nich korzystałem, stąpasz po cieniutkim lodzie! :)
Wiem, pisałeś gdzieś o tym kiedyś. Myślisz, że czemu ten nawias się znalazł w poprzednim poście? :P Przypadkiem? Naiwniak... :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Nie odkręcaj kota ogonem. "Miro" Drzewieckiego się naoglądałeś? Co to będzie, jak on "Miro" to Ty "Garo"? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Vivid vs. Piotr69

Gary pisze:Trudniej mieliby uczniowie mojej koleżanki - fanki Barcy. Ona bierze do odpowiedzi (dyslektyków - na moją prośbę, nie lubię tych, co zasłaniają się zaświadczeniami) wtedy, gdy Barca nie wygra, a temu tak łatwo przeciwdziałać nie mogą, jak Twoi uczniowie wygranym Vivida. :P
Na szczęście dla wszystkich (kibiców Barcy i uczniów) nie ma możliwości tego robić za często ;)
out of business
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Zapomniałem zupełnie, Piotrek ma jeszcze jedną przypadłość - strasznie gada podczas gry. Do siebie, do przeciwnika, o grze. Mnie to nie przeszkadza, sugeruje mi bym zrobił debla serwisowego to dostaje petardę i jest cisza ... na 1 minutę :)
Normalnie gęga jak Gato na forum :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Vivid vs. Piotr69

Vivid pisze:Normalnie gęga jak Gato na forum :P
Czyli jest niemową? rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Wczoraj chyba wypiłem za dużo Coli i gadałem więcej niż zwykle( nic innego, bo prowadziłem :wink: ). Ale zauważyłem, że ostatnio nawet na turnieju załączył mi się komentarz. Na spotkaniach towarzyskich, to dla rozluźnienia atmosfery a w turniejach staram się hamować chyba, że przeciwnik też jest gadułą. :::silencium::: Debelki w naszym wykonaniu, to już zupełny luzik i czasem teksty lecą takie, że tylko boki zrywać.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

I znów Go sprałem ... rotfl

Dziś wyszedłem na kort z innym nastawieniem. Nie myślałem o przysłowiowej d...e maryni tylko skupiłem się na piłce i grze. Tak żeby zobaczyć ile utrzymam koncentrację.
Stosunek mam luźny do gry na punkty więc zawsze gram mając to delikatnie mówiąc gdzieś. Tym razem chciałem sprawdzić czy jeszcze jako tako utrzymam "głowę" na korcie.
Nawet się udało. Dość powoli wchodzę w grę i zasadniczo muszę gonić w pierwszym secie, do tego jeszcze braki koncentracji.
Teraz też musiałem złapać temperaturę ale koncentracja pozwoliła na pilnowanie wyniku.
Tylko serwis nie siedział co trochę Piotrkowi pomogło. Poza tym solidna seria linii w moim wykonaniu, tradycja :)

Set 1
Na wejściu posłałem Piotrkowi kilka bomb żeby wiedział, że zabawy nie będzie i krótkie piłki będą zabijane.
Szybkie 2:0 dla mnie, potem 2:1, 5:1, gem dla Piotra i zamykamy seta 6:2.

Set 2
Tu już bez historii, 6:0 i po meczu.

Zagraliśmy jeszcze secika. Tu już w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku :) oczywiście załączył się mój luzik. Szybko zrobiło się 0:3. Ale zacząłem Piotrka gonić.
W efekcie 2:3 i potem 4:4. Czas się kończył to zagraliśmy sobie tie-breaka.
Kilka głupich piłek i Piotrek wygrał chyba 7:3.

Do następnego :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Widziałem, że szybciej wziąłeś się do roboty, wystartowałeś nawet do mojego skrótu zagranego w pierwszej piłce. Duży plus u mnie, to to, że nie rozpamiętywałem 0.6 tylko wziąłem się do gry, ostatnio było inaczej, cały czas mi siedział w głowie wynik z pierwszego seta. Generalnie jest ok, a będzie świetnie jak zacznę wygrywać :::yay:::. Co do kręgosłupa, to może być problem, bo parę razy się przeciągnąłem.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”