Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Kolejne spotkanie z Piotrem. Nowe X-One i centralny kort MKT, Piotrek go polubił :)
Piłki zanim się rozbiją są trochę twarde a i czasu nie było, szybko zaczynaliśmy.
Piotrek ruszył ostro do przodu a ja nie mogłem się połapać z grą, o serwisie nie wspomnę.
W rezultacie szybkie 1-4 dla Piotra czyli tradycja. Potem też już tradycja i kolejne 6 gemów moich. 6-4 1-0 :)
Ja już złapałem rytm a i piłki się rozbiły po tych 5 pierwszych gemach. Piotrek złapał gema na 1-1 ale potem już 3-1, 4-2 i 5-2 choć przy 4-2 dla mnie długo walczyliśmy.
Piotrek nie stracił rezonu i zgarnął kolejne 2 gemy przy 5-2 doprowadzając do 5-4. Trzeba było przypilnować gem i udało się wygrać 6-4.
Piotrek miał swoje szanse w pierwszym secie ale przepadło, czasem to kwestia 2-3 głupio przegranych piłek.
Na koniec dowalił mi w tie-breaku do 10-ciu :)

Piotrek sam zauważył, że o wiele lepiej gra Mu się w tenisa z kimś kto uderza piłkę a nie prezentuje styl artystyczno - lotniczy (rzeźbiarz-baloniarz). Wtedy ma z czego sam grać a nie walczy z jakąś nieprzewidywalną martwicą.
Co to jest za tenis w ogóle?! To nie jest tenis ...
Do zobaczenia! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Dzisiaj nawet nie mam do siebie pretensji za wynik, bo to 4:1 to bardziej po błędach Vivida niż wygrane. Później trzymał już piłkę i wystarczyło, ja nie robiłem koszmarnych błędów jak to mam w zwyczaju czasem tylko brakowało jeszcze jednej piłki w gemie do szczęścia :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Tak, to była kwestia dosłownie kilku po frajersku przegranych piłek, taka podpałka i potem mały aut albo siata. Często tak masz i tu warto tego zacząć pilnować.
Podejść i spokojnie zagrać. W ostateczności mniejsze straty psychologiczne jak gość dojdzie i Cię skasuje niż jak zepsujesz wystawę sam.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Spotakliśmy się dziś na singlu. Była propozycja by grać na otwartym korcie ale jednak weszliśmy pod balon bo kort był wilgotny i ubity, szkoda nóg.
Zagraliśmy 2 godzinki by zmieścić mecz albo przynajmniej dwa sety :).

Piotrek na rozgrzewce starał mi się dotrzymywać tempa. Nie balonował, nie grał farfocli. Zobaczył, że daje radę grać płaską agresywną piłką i trzymać ją w korcie przez 5-7 uderzeń. Jemu to się przyda na grę z rzeźbiarzami. Tak też przystąpił do gry.

Nie oszczędzałem Go dziś, nabiegał się sporo a jak tłukłem w piłkę bez przebaczenia. Każda krótka to atak. Piotuś dawał sobie całkiem nieźle radę.
W pierwszym Mu odskoczyłem na początku i ostatecznie 6:3 dla mnie.
W drugim 1:2 dla Piotrka i się zdekoncentrowałem. Nie było klasycznego luziku ale biorąc pod uwagę, że grałem mocno i przy liniach to brakowało koncentracji.
Piotrek wyszedł na 1:4 i miał nawet szansę na 1:5. Skończyło się na 2-4 a w końcu na 6:4 dla mnie.
Ciekawe jak Piotrek będzie odpoczywał :).

Jak zwykle Piotrek zaliczył całą kolekcję linii z mojej strony :).
Za to ani razu nie zaświniłem po necie :P.
No i mnie też kilka razy zdrowo przegonił po korcie :).

Dobrze mi się dziś grało. Koledzy dzwonili, jutro debelek :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

PROTEST!!! W drugim przegrałem 5:7 i to tylko przez to, że Vivid zapomniał, że umowa była na tie-breaka w drugim i się wyrwał :wink:. Walczyłem dzielnie dziś nie tylko biegałem, kilka razy przegoniłem Vivida po korcie byłem w szoku, że biegał z jednej strony na drugą, zwykle ma awersję do sprintu i odbija, to co ma w zasięgu trzech kroków :::lghcry:::. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie zagrał kilku piłek jak początkujący np. kilka gumisiowych podskoków przed uderzeniem, albo wspinanie się na paluszki zamiast ugiąć kolanka. Generalnie było ok, pograliśmy solidnie, ja miałem tydzień przerwy po debelku w lidze. Dla moich pleców to dobrze, więcej czasu na regenerację.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

A ja byłem święcie przekonany że 6:4 ...
Ale może i masz rację, skorygowane :).
Faktycznie nawet się dziś kilka razy wykazałem zauważalną aktywnością ruchową rotfl.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Zagraliśmy jak się okazuje nasz pierwszy mecz singlowy w 2011 roku :D.

Muszę Piotrkowi oddać, że dziś pierwszy raz udało Mu się wybić mnie z uderzenia. Miałem sporo kłopotu z Nim. Trochę atakował, trochę rzeźbił, wchodził mi na siatkę, grał skróty, mieszał grą.
Zagrał chyba więcej winnerów ode mnie i częściej był przy siatce (skutecznie).
Okrasił to jednak sporą ilością autów. Do tego jak na Niego to miał sporo podwójnych błędów serwisowych. Ale faktycznie mnie pogonił :).
Wynik to 6:3 6:4.
W pierwszym długo graliśmy przy 4:3 dla mnie i niestety dla Piotrka gem był mój. W ogóle set dziwny po pierwszy gem Piotrka wygrałem do zera i po 4 gemach było 3:1 dla mnie a z reguły jest odwrotnie bo ja potrzebuję 3-4 gemy na dotarcie się :).
Dziwnie się czułem z takim wynikiem :P.
Drugi set mógł skończyć się wcześniej bo przy 4:3 dla mnie Piotrek już zaliczył mi gema a było 40:40 ... No ale ja nie Bobas ;) sprostowałem. Chyba nawet Piotrek w końcu wygrał ten gem.

Podsumowując - skoro ograłem Piotra69 to i Federera mogę pogonić! rotfl
Serwis po 2,5-paki, return po 1,5-paki i Szwajcarska Krówka nawet nie zamuczy rotfl rotfl.
Ale czy ogram Federera? Nie! Czemu? .... Bo mi się jak zwykle nie chce. :P rotfl rotfl

Miałem ostatnio testowane Slazengery Wimbledon Ultra Vis. Graliśmy raz z Olą i wczoraj nimi ostro potrzepaliśmy z kumplem. Popatrzyłem na nie dziś i cóż, trafiły do koszyka kumpla.
2 gry zaliczone, czyli taki wynik jak Wilsony USO, ale te piłki są lepsze jeżeli idzie o komfort gry.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Jestem zawiedziony, bo w drugim secie nie było tradycyjnego 1:6, zaniżasz poziom.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Takie zimowe rozleniwienie :P.
Dobrze że nie przegrałem tego drugiego seta :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Patrzę i co widzę? O_O W zeszłym roku tylko jeden mecz rozegraliśmy? ... :(

No to w 2012 już wyrównaliśmy statystykę, to jest wydajność, 100% po 3 miesiącach rotfl.

Z racji wieczornej bibki z kumplami dziś mogłem tylko zagrać rano. Piotrek był tak miły, że wstał na 8.00 i spotkaliśmy się na MKT. Jak to z Piotrkiem bywa - zaraz musi grać mecz :).
W sumie po 2 rozegranych gemach odechciało mi się grać ... :P
Trwały i trwały, masakra, poganialiśmy się solidnie. W końcu oba wygrałem i chyba tylko dlatego jakoś nadal miałem ochotę do gry. Piotrek to upierdliwy przeciwnik. Ganiał mnie niemiłosiernie dziś skrótami, fakt, nie byłem dłużny, sam mam biegać?! :P
W sumie ja się zabrałem za grę a i Piotrek nie był w formie, przegrałem po gemie na każdy set (Vivid-Piotr69 6:1 6:1).
Potem Piotrek doklepał mi w 2 tie-breakach, kurde, a w pierwszych z nich miałem takie bezpieczne 5-1 O_O.

Piotruś testował też nowy naciąg, ale tu się sam wypowie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Rozegraliśmy cały meczyk, drugi w tym roku. Pogoda rano nie nastrajała optymistycznie ale się wypogodziło. Warunki w sumie idealne - zero wiatru, zero słońca, jakieś 19-20 stopni.
O ile pogoda nam sprzyjała to nasze ciała już nie.
Przyjechaliśmy obaj z Piotrkiem jacyś tacy "połamani". Ja nie czułem własnej ręki a nogi miałem jak z kamienia.
Spotkanie wygrałem ja ale jak Piotrek słusznie zauważył, bo jestem młodszy. Faktycznie dziś chyba to było jakimś istotnym czynnikiem. Do tego mam nad Piotrkiem jeszcze jedną przewagę - granie na doślizgach. Przy dochodzeniu do skrótów czy defensywie z tyłu kortu to umiejętność nieoceniona.

Pierwszy set szedł nam całkiem równo. Niby wyszedłem na 5:3 i 30:0 ale wtedy odwaliłem koszmarny numer. Zachciało mi się serwis-wolej. Generalnie często tak robię w takich sytuacjach bo wolejem gram dobrze a presja na przeciwniku jest, to są w sumie tanie i proste punkty.
No i nawet się przyłożyłem do serwisu, Piotrek zagrał pasywny return ale ja zamiast pobiec do tej siatki to raczej podreptałem ...
W efekcie musiałem zagrać miękki wolej i dostałem loba, nie chciało mi się wracać poza tym i tak był za dokładny. Trochę mnie to wkurzyło.
Potem przy 6:5 i znów 30:0 wygoniłem Piotrka i zamiast dobić piłkę to posłałem jakiegoś kretyńskiego topspina z 1,5 metra za kort ...
Ale ostatecznie 7:5 dla mnie. W drugim Piotrek bardziej opadł z sił i skończyło się 6:2.
Ostatnio więcej grałem więc jakaś przerwa do wtorku się przyda, miałem grać jutro ale spasowałem.

Może kolejny mecz zagramy w dobrej formie wyjściowej? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Dziś Vivid najechał Aleksandrów. Mieliśmy grać o 8 rano, ale jeszcze w "nocy" Vivid przesłał sms-a, że odpuszczamy, bo w nocy lało a i teraz pogoda niepewna. OK, poszedłem po zakupy, siadam do śniadania a tu sms, że się przejaśnia. Ok- luzik gramy. Vivid pierwsze gemy ma zawsze niepewne, więc co ugram na początku to moje :wink:. Prowadziłem 4:1, ale jak zwykle Vivid zaczął się zbierać i zrobiło się 4:4. Ogarnąłem się i wyszedłem na 5:4, potem 5:5, 6:5 i gdy już szykowałem się na tie-breaka, bo Grzesiek miał 40:0, jakimś zbiegiem okoliczności wygrałem gema i seta :::yay:::. W drugim też prowadziłem 4:1 i bałem się powtórki z rozrywki więc zmobilizowałem się i stało się 6:1. Wynik idzie w świat 7:5, 6:1. Raczej przebijałem niż prowadziłem grę, ale łokieć cały czas nie daje mi spokoju.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

No to drugi raz w historii naszych spotkań poniosłem porażkę, zupełnie zasłużenie.
Piotrek zagrał dobre spotkanie a mnie coś ten tenis pourlopowy nie wyszedł.
Pierwsze spotkanie jakie z Piotrem przegrałem też było po urlopie ...
Czyli jest nauczka, nie grać z Nim po urlopie :)
Nie, tak poważnie to nie miało znaczenia. Piotrek zagrał swoje, pilnował gry i opłaciło się.
Gratuluję serdecznie :).
Ale się nie przyzwyczajaj Świnko! :twisted:

W sumie przy tym 40-0 przy własnym podaniu gdy było 5:6 to zacząłem pajacować, luzik mi się włączył, i chyba nawet przegrałem 5 pod kolor, przewag nie było, a może? Tak to bywa, i poszło.

Muszę tu jeszcze pochwalić obiekt. Piotrek i koledzy trochę zainwestowali i popracowali nad kortem. Sezon się kończy a kort jest wyśmienity! Praktycznie taki jak na MKT, brawo i szacun! :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Chyba muszę grać z kontuzjami, bo wtedy gram co mogę a tak ponosi mnie fantazja i chciałbym grać więcej niż potrafię. Tak serio, to gdybyś nie oddał mi kilku dziwnych piłek, to wynik mógł być w druga stronę. Zrobiłem to co powinna zrobić ostatnio młoda Radwańska z Sereną, wykorzystałem słabszą dyspozycję przeciwnika. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

PIOTR69 pisze:Tak serio, to gdybyś nie oddał mi kilku dziwnych piłek
A co to by był za Vivid gdyby nie było luzika i pajacowania? ... :::jezor:::
Każdy z nas zawsze coś musi wyrzeźbić, taki urok gry amatorskiej :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs. Piotr69

Ten Avatar to cały Ty. Jesteś bardziej podobny do siebie niż ja na swoim :wink:.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Vivid vs. Piotr69

PIOTR69 pisze:Ten Avatar to cały Ty. Jesteś bardziej podobny do siebie niż ja na swoim :wink:

:::gd::: rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Vivid vs. Piotr69

PIOTR69 pisze:Ten Avatar to cały Ty. Jesteś bardziej podobny do siebie niż ja na swoim :wink:.
To samo pomyślałem, prawda że mu się udał?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs. Piotr69

Przecież wszyscy wiedzą że Vidzio jest zajebiaszczy :).
Tylko Lubelak pewnie nie wie, ale się "kota" wyedukuje ... (:]

A awatar? Wiecie jak jest, TF idzie a Kasia (Mouila) lubi moje pingwinie emploi* ... :D ;)


* - wcielenie
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”