trujcio
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2024, 18:38

WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

Witam wszystkich forumowiczów.
Chciałbym się pierwszy raz wybrać na mecze WTA/ATP do Rzymy.
Mam takie techniczne pytanie w jednym dniu na sesję wieczorną planowane są mecze na Campo Centrale :
na przykład "Quarterfinal Singles ATP - Semifinal Singles WTA" => jak to czytać dwa mecze na jednym obiekcie jedne męski drugi żeński?
I czy wiadomo kto gra zawsze pierwszy? Kobiety?
Proszę o pomoc doświadczonych forumowiczów.
Z góry dziękuję.
Kris_BSK
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 paź 2014, 23:39

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

cześć. Po pierwsze świetny wybór! Odwiedziłem w 2019 roku i byłem oczarowany. Cały obiekt to coś pięknego- magia. Jeśli chodzi o kort centralny, zazwyczaj na sesję wieczorną planowany jest jeden lub dwa mecze. Jeśli dwa, to wówczas, jeden męski, jeden żeński. Nie ma zasady, najczęściej dopiero po zakończonych grach w danym dniu wypuszczają rozpiskę na kolejny dzień (często się zdarzają jakieś zaległości z poprzednich dni przez pogodę itp.) Ja kupowałem bilet na sesję dzienną na kort centralny (wtedy masz 3 mecze), plus bilet na Ground, czyli wszystkie pozostałe otwarte korty, poza GRAND STAND. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało :)
trujcio
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2024, 18:38

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

Dziękuję, już wszystko jasne.
Pierwszy raz na tenisie będę wiec wszystko trzeba poznac.
Jest jakaś niepisana zasada że np pierwszy jest mecz M a drugi K na sesje wieczorną - czy to jest tylko totolotek organizatorów?
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

Marta Kostiuk potrzebowała 8 meczboli by pokonać Coco Gauff. :::gd::: To wielki sukces Ukrainki. Widać było zmęczenie i błędy po obu stronach. A końcówka meczu to prawdziwa nerwówka, bez względu kto której kibicował. W taju Marta prowadziła 6:2 i roztrwoniła tak znaczną przewagę. Ale dała radę. Jeszcze raz dała o sobie znać ta ukraińska zawziętość. ::!vgoodv!::
A odchodząc trochę od sportu... jaki inny naród byłby w stanie tak bić moskali? :bbbat: No chyba tylko Polacy. Ale mam nadzieję, że nie będziemy musieli się o tym przekonać. :(

Ja wierzyłem w Martę. :::gd:::
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

Derler pisze: 19 kwie 2024, 22:50 Jeszcze raz dała o sobie znać ta ukraińska zawziętość. ::!vgoodv!::
Naprawdę myślisz, że sportowa zawziętość to cecha narodowa?
Zawziętość czy też determinacja w sporcie, to cechy wypracowane. Tego trzeba się nauczyć.

PS
A w ogóle dlaczego w tym temacie taki wpis? Chcesz rozruszać forum?
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

CFA pisze: 20 kwie 2024, 08:24 A w ogóle dlaczego w tym temacie taki wpis? Chcesz rozruszać forum?
Prawie nikt nic nie pisze a Ty narzekasz, że ktoś coś napisał... :::gsmsk:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

Derler pisze: 20 kwie 2024, 12:06
CFA pisze: 20 kwie 2024, 08:24 A w ogóle dlaczego w tym temacie taki wpis? Chcesz rozruszać forum?
Prawie nikt nic nie pisze a Ty narzekasz, że ktoś coś napisał... :::gsmsk:::
To, że nikt nic nie pisze, to inna sprawa. Chodziło mi o zachowanie jakiegokolwiek porządku.
Może trzeba napisać coś głupiego lub kontrowersyjnego skoro same bieżące rozgrywki nic nie wymuszają.

PS
Nie domagam się komentowania na żywo występów (chyba Iga gra teraz z Rybakiną) ale jakieś minimum komentarza do tego co się widziało
by się przydało. Czasem ktoś o czymś powiadomi co innym umknęło, czasem się zaczepi dyskusja o jakiś ciekawy punkt i pójdzie obok tematu czasem coś jest rzeczowo omawiane ale taka kompletna cisza jest zaskakująca. Z kolei jak się będą pojawiały wpisy tylko dwóch, trzech osób, to też nie będzie ciekawie.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

CFA pisze: 20 kwie 2024, 16:14
Derler pisze: 20 kwie 2024, 12:06
CFA pisze: 20 kwie 2024, 08:24 A w ogóle dlaczego w tym temacie taki wpis? Chcesz rozruszać forum?
Prawie nikt nic nie pisze a Ty narzekasz, że ktoś coś napisał... :::gsmsk:::
Nie domagam się komentowania na żywo występów (chyba Iga gra teraz z Rybakiną) ale jakieś minimum komentarza do tego co się widziało by się przydało.
Niegdyś było tu hucznie. Ale od czasu gdy karierę zakończył Federer a Nadal ledwo zipie i wiadomo, że nic już nie wygra - forum milknie. Teraz widać kto je tworzył. Nie byli to sympatycy tenisa - byli to psychofani jednego i drugiego. :tired:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

Derler pisze: 20 kwie 2024, 20:23 Nadal ledwo zipie i wiadomo, że nic już nie wygra
To potwierdzona informacja czy przypuszczenie? :-)

Trochę szkoda, że test martwo. Przejrzałem sporo historycznych wpisów zanim się tu zapisałem i wtedy nie zwróciłem na to uwagi a już wtedy otwarty był watek: "Dlaczego forum umiera" ale obok kwitły wątki typu "ATP 1000 Miami 2019" czyli wygląda faktycznie tak jakby cześć forumowiczów interesowała się tylko
tymi dwoma graczami i gdy zeszli oni ze sceny (i gracze i komentujący) zrobiło się cicho.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA Rzym 2024 BNL D'Italia

CFA pisze: 21 kwie 2024, 07:38
Derler pisze: 20 kwie 2024, 20:23 Nadal ledwo zipie i wiadomo, że nic już nie wygra
To potwierdzona informacja czy przypuszczenie? :-)
Potwierdzone obserwacją tour-u przypuszczenie. :D
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”