Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

CFA pisze: 3 wrz 2023, 15:00
Derler pisze: 3 wrz 2023, 14:39
CFA pisze: 3 wrz 2023, 10:19
Oj strasznie pod górę ma mój faworyt, teraz ze Zwieriewem pewnie zagra 4-5 setów,
potem...
To Zverev przegra? :::scratchy:::
Wszyscy przegrają, po kolei - Zwieriew, Alcaraz, Medvedev, Djoko - Italia vincerà!
Zgodnie z Twoją zasadą, że kiedyś wygram, to musi nastąpić taki moment, że WS wygrywa ktoś,
kto ja chcę, żeby wygrał. Czyż nie?
Niezupełnie. Pewnych rzeczy, pewni ludzie nie przeskoczą. Weź choćby takich tenisistów(ek), którzy nie wygrali szlema: Ferrer, Berdych, Radwańska... Może kiedyś, przy zbiegu różnych okoliczności ten Włoch wygra. Ale nie teraz jeszcze. Przegra chyba z Hiszpanem, może ruskiego Niemca jeszcze pokona. :rolleyes:

Co do kursów na mecz Igi - na dokładny wynik w drugim secie 5:7 (dla nerwuski) jest 50 !!!
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

CFA pisze: 2 wrz 2023, 22:36
Derler pisze: 2 wrz 2023, 22:26 Mnie interesuje najbardziej, ile gemów ugra z Polką nerwuska z Łotwy.
Czternaście.
No prawie trafiłeś ;)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

TomPL pisze: 4 wrz 2023, 08:02
CFA pisze: 2 wrz 2023, 22:36
Derler pisze: 2 wrz 2023, 22:26 Mnie interesuje najbardziej, ile gemów ugra z Polką nerwuska z Łotwy.
Czternaście.
No prawie trafiłeś ;)
Ja liczyłem na 5:7 w drugim secie dla Ostapenko. Było blisko.

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

TomPL pisze: 4 wrz 2023, 08:02
CFA pisze: 2 wrz 2023, 22:36
Derler pisze: 2 wrz 2023, 22:26 Mnie interesuje najbardziej, ile gemów ugra z Polką nerwuska z Łotwy.
Czternaście.
No prawie trafiłeś ;)
Na takim "prawie" wywalają się wszystkie zakłady :-) Zawsze się znajdzie jakaś łajza, która zepsuje a postawienie na Łotyszkę zbudowało ładny kurs.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

CFA pisze: 4 wrz 2023, 08:40
TomPL pisze: 4 wrz 2023, 08:02
CFA pisze: 2 wrz 2023, 22:36
Derler pisze: 2 wrz 2023, 22:26 Mnie interesuje najbardziej, ile gemów ugra z Polką nerwuska z Łotwy.
Czternaście.
No prawie trafiłeś ;)
Na takim "prawie" wywalają się wszystkie zakłady :-) Zawsze się znajdzie jakaś łajza, która zepsuje a postawienie na Łotyszkę zbudowało ładny kurs.
Nie zawsze. Czasami się trafi. Ja w sobotę wygrałem 254 zł - kupon postawiony w punkcie na podstawie e-kuponu, który przygotowałem przez internet ale nie zagrałem bo nie miałem już kasy na koncie. Po drodze byłem w Fortunie i postawiłem go. Ale za 30 zł. Stąd wygrana nie 400 a 254.

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB

Na Ostapenko kurs był 6,8. Nie wierzyłem, że wygra z Igą. :idioticus:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Derler pisze: 4 wrz 2023, 09:04
CFA pisze: 4 wrz 2023, 08:40
TomPL pisze: 4 wrz 2023, 08:02
CFA pisze: 2 wrz 2023, 22:36
Derler pisze: 2 wrz 2023, 22:26 Mnie interesuje najbardziej, ile gemów ugra z Polką nerwuska z Łotwy.
Czternaście.
No prawie trafiłeś ;)
Na takim "prawie" wywalają się wszystkie zakłady :-) Zawsze się znajdzie jakaś łajza, która zepsuje a postawienie na Łotyszkę zbudowało ładny kurs.
Nie zawsze. Czasami się trafi. Ja w sobotę wygrałem 254 zł - kupon postawiony w punkcie na podstawie e-kuponu, który przygotowałem przez internet ale nie zagrałem bo nie miałem już kasy na koncie. Po drodze byłem w Fortunie i postawiłem go. Ale za 30 zł. Stąd wygrana nie 400 a 254.

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB

Na Ostapenko kurs był 6,8. Nie wierzyłem, że wygra z Igą. :idioticus:
Policz ile zakładów Ci nie weszło, żeby ten jeden wszedł.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

CFA pisze: 4 wrz 2023, 09:23
Derler pisze: 4 wrz 2023, 09:04
CFA pisze: 4 wrz 2023, 08:40
TomPL pisze: 4 wrz 2023, 08:02
CFA pisze: 2 wrz 2023, 22:36
Czternaście.
No prawie trafiłeś ;)
Na takim "prawie" wywalają się wszystkie zakłady :-) Zawsze się znajdzie jakaś łajza, która zepsuje a postawienie na Łotyszkę zbudowało ładny kurs.
Nie zawsze. Czasami się trafi. Ja w sobotę wygrałem 254 zł - kupon postawiony w punkcie na podstawie e-kuponu, który przygotowałem przez internet ale nie zagrałem bo nie miałem już kasy na koncie. Po drodze byłem w Fortunie i postawiłem go. Ale za 30 zł. Stąd wygrana nie 400 a 254.

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB

Na Ostapenko kurs był 6,8. Nie wierzyłem, że wygra z Igą. :idioticus:
Policz ile zakładów Ci nie weszło, żeby ten jeden wszedł.
Ja nie liczę. Nie chcę się denerwować. :wink:
Traktuję to jako zabawę, zainteresowanie, hobby. Też nie liczę ile piw wypiję albo butelek wódki. A też trzeba za nie zapłacić. Ważne jest to, żeby nad tym panować. Zresztą z piciem jest tak samo. Jak mawiał mój nieżyjący już wujek - alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w największych ilościach. :oldtimer:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Ależ emocje w meczu Zverev-Sinner. Ostatecznie Niemiec wygrywa. :/
Ale jest pozytywny aspekt. Miałem fajny zakładzik i po trafieniu wszystkich pozycji został mi tylko Sinner. Postawiłem na niego bo ktoś tu na forum mocno go komplementował. :rolleyes: Do wygrania ponad 2200 zł! Czyli jest na co czekać. Pół nocy zarwałem, żeby te mecze oglądać. Najpierw Miedwiediew potem Sabalenka i na koniec Zverev. Było ostro ale jak Włoch przegrał trzeciego seta to już w niego zwątpiłem. :( Jakimś cudem doprowadził do remisu 2:2 w setach i wtedy... Buki oszalały! Pewnie zbytnio uwierzyli w porażkę Zvereva i zaproponowali mi wcześniejszą wypłatę w kwocie 880 zł. O_O Jak dawali to wziąłem. :::cheese::: Fajnie się wtorello zaczął. :!party!:
Aha... Podziękowania dla Lewego - że karnego zrobił i strzelił. :::gd:::

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Derler pisze: 5 wrz 2023, 08:03 Ależ emocje w meczu Zverev-Sinner. Ostatecznie Niemiec wygrywa. :/
Ale jest pozytywny aspekt. Miałem fajny zakładzik i po trafieniu wszystkich pozycji został mi tylko Sinner. Postawiłem na niego bo ktoś tu na forum mocno go komplementował. :rolleyes:
Raz na wozie a raz pod :-) Komplementowałem bardziej sposób/styl gry - może na wynik trzeba poczekać aż się chłopak wzmocni trochę. To może w przyszłym roku cos tam stawiając na niego wygram.
No niestety teraz Carlos będzie musiał wygrać, bo już nikt go nie zatrzyma. W Zwieriewa nie wierzę.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

CFA pisze: 5 wrz 2023, 12:32 To może w przyszłym roku cos tam stawiając na niego wygram.
A ja stawiałem na niego i wygrałem. :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Derler pisze: 5 wrz 2023, 12:44
CFA pisze: 5 wrz 2023, 12:32 To może w przyszłym roku cos tam stawiając na niego wygram.
A ja stawiałem na niego i wygrałem. :::cheese:::
Ja swoje też wygrałem, ale może wróćmy do tenisa.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

CFA pisze: 5 wrz 2023, 13:45
Derler pisze: 5 wrz 2023, 12:44
CFA pisze: 5 wrz 2023, 12:32 To może w przyszłym roku cos tam stawiając na niego wygram.
A ja stawiałem na niego i wygrałem. :::cheese:::
Ja swoje też wygrałem, ale może wróćmy do tenisa.
No to zastanówmy się kto wygra ćwierćfinały...

Ostapenko-Gauff
Cirstea-Muchova
Vondrousova-Keys
Zheng-Sabalenka

Fritz-Djokovic
Tiafoe-Shelton
Alcaraz-Zverev
Miedwiediew-Rublow

Stawiając na pogrubionych uzyskujemy kurs 77
Dawajcie swoje typy.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Za dużo nie oglądam, ale chciałem nadmienić, że Shelton wyrósł na bardzo solidnego zawodnika. Wygląda w grze jak Raonic za najlepszych lat, tylko Amerykanin potrafi również z bekhendu przyłożyć.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Nie mogę zrozumieć jak Iga mogła przegrać z tym łotewskim oszołomem. O_O O_O O_O
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Derler pisze: 5 wrz 2023, 13:53 No to zastanówmy się kto wygra ćwierćfinały...
Z wczoraj gdyby typować Gauff jako i pewniaka to jest komplet :-). Ale sentymentalnie też bym zagrał na Łotyszkę, bo za Amerykanką nie przepadam - taki schematyczny tenis gra, ale na "szurniętą" wystarczająco skuteczny.
Na dziś nie byłbym pewny Medvedewa i Keys. Rubliow ostatnio gra dość pewnie, choc w przeszłości potrafił się odbijać od lepszych.
Pamiętam chyba też z Medvedevem jakiś mecz w szlemie - szalał do 4-4 w każdym secie ale kończyło się 3-0 - nawet bez seta ugranego.
Ostatnio mu mocno weszli na ambicję, że półfinał nieosiągalny dla niego, więc różnie może być. A to czeskie przepychadło gotowe doprowadzić
do wściekłości każdego a wtedy power nie pomoże
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

No to zastanawiajmy się dalej... :mrngpress:

Vondrousova-Keys
Zheng-Sabalenka

Alcaraz-Zverev
Miedwiediew-Rublow

Gauff-Muchova
Shelton-Djokovic ... [1.set/spotkanie]=Shelton/Djokovic

Stawiając jak wyżej uzyskujemy kurs 72
Czekam na uwagi. Może podchwycę... :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Derler pisze: 6 wrz 2023, 09:09 Stawiając jak wyżej uzyskujemy kurs 72
Czekam na uwagi. Może podchwycę... :::cheese:::
W zasadzie ćwierćfinały to same pewniaki były. Zakładam, że Alcaraz dobije Zwieriewa w trzecim secie.
Naprawdę myślisz, że Shelton seta ugra?
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

CFA pisze: 7 wrz 2023, 05:38
Derler pisze: 6 wrz 2023, 09:09 Stawiając jak wyżej uzyskujemy kurs 72
Czekam na uwagi. Może podchwycę... :::cheese:::
W zasadzie ćwierćfinały to same pewniaki były. Zakładam, że Alcaraz dobije Zwieriewa w trzecim secie.
Naprawdę myślisz, że Shelton seta ugra?
Może ugrać, pierwszego. Djokovic na początku jest bardzo niemrawy, zwłaszcza przy takim upale, a będzie grał półfinał w sesji dziennej znowu. Poza tym ważne jest czy młodego presja nie zeżre od początku. Jeśli nie, a serwis będzie wchodził, może pierwszego seta wziąć.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Derler pisze: 7 wrz 2023, 07:11
CFA pisze: 7 wrz 2023, 05:38
Derler pisze: 6 wrz 2023, 09:09 Stawiając jak wyżej uzyskujemy kurs 72
Czekam na uwagi. Może podchwycę... :::cheese:::
W zasadzie ćwierćfinały to same pewniaki były. Zakładam, że Alcaraz dobije Zwieriewa w trzecim secie.
Naprawdę myślisz, że Shelton seta ugra?
Może ugrać, pierwszego. Djokovic na początku jest bardzo niemrawy, zwłaszcza przy takim upale, a będzie grał półfinał w sesji dziennej znowu (chociaż teraz to już nie jestem pewien - być może wszystkie półfinały będą grane wieczorem). Poza tym ważne jest czy młodego presja nie zeżre od początku. Jeśli nie, a serwis będzie wchodził, może pierwszego seta wziąć.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2023

Nie będzie powtórki ostatniego finału, ale będzie rewanż za psychoporażkę sprzed dwóch lat. US Open to niestety taki turniej, który trudno komentować, bo praktycznie do oglądania są tylko wybrane mecze do ćwierćfinałów (a co bardziej atrakcyjne o nieludzkiej godzinie) i ewentualnie finały. Z tych czterech półfinałów widziałem tylko ten jeden, którego wynik był najbardziej oczywisty. Choć niektórzy widzieli urwanego seta, to jednak "nieuporządkowana taktycznie euforia kortowa" w starciu z "systemowym przebijaniem" była w stanie jedynie doprowadzić do jednego tiebreaka. Widziałem wcześniej jakiś fragment meczu tego Sheltona w tourze i miałem wrażenie, że tak chaotyczna gra nie daje szans na dystansie wielkoszlemowym. Dotarł tak daleko bo miał łatwą drabinkę. Ale tak jak mówili komentatorzy, że przypomina on Alcaraza sprzed kilku lat - zero taktyki i napierdalanka na hurra - to może za rok czy dwa (o ile on to wszystko co umie uporządkuje i o ile zostanie przy tenisie) dojdzie kolejny widowiskowy gracz. Z pozostałych SF miałem jedynie okazję śledzić punkty w ciekawym meczu Sabalenki z Keys (ależ tam było zwrotów akcji). W finałach stawiam przeciwnie do rzeczywistych oczekiwań czyli na Gauff i Medwiedewa.

W edycji juniorskiej seria porażek naszych z nic nie znaczącymi (odpadającymi w kolejnej rundzie). Tylko Pawlikowska uległa w 3R finalistce o wdzięcznym nazwisku Hui (ale Hui w finale gra z Czeszką, więc chyba przegra).

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”