Benio
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2023, 21:23

Polski Związek tenisowy

Siemka, mam takie pytanie do was, jeśli ktoś wie jaki jest poziom i umiejętności turniejów które znajdziemy na stronie pzt, ponieważ mam 15 lat i od 2 lat gram w tenisa i trochę nudzi mnie sama gra taka o, więc chciałbym zagrać w jakimś turnieju w którym mógłbym rywalizować i rozegrać mecz, a nie znalazłem żadnego turnieju który byłby dla ludzi poniżej 18 roku życia oprócz na stronie pzt, więc stąd moje pytanie czy na takiej stronie znajdziemy turnieje w których mógłbym sobie poradzić czy tam jest to bardziej profesjonalne bo w sumie udział chyba UWAGA!!! BŁĄD!!! Opcje do wyboru: "może" lub "morze" wziąść każdy, dzięki za odpowiedzi z góry i pozdrawiam
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Polski Związek tenisowy

Wraz z Mazowieckim Związkiem Tenisowym pracuję nad systemem rozgrywek dla młodzieży, mam nadzieję, że za kilka tygodni uda się go uruchomić. To na Mazowszu, ale i Polski Związek Tenisowy myśli o uruchomieniu takiej rywalizacji, która miałaby charakter ogólnopolski. To na razie nieoficjalna informacja. Uzbroimy się w cierpliwość, może coś z tego wyjdzie.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje amatorskie”