CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Dziś, niezależnie od wyniku, upadnie ostatecznie mit o przyjaźni polsko-ukraińskiej :-)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Ukrainka pierwszy set do przodu. Nie wiem czy się cieszyć czy nie... :::hmm::: Bo obie lubię.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Ale numer, Pusholina ogrywa naszą mistrzynię, która strzela na wiwat.
75 dla Switoliny, Iga rozregulowana po kilku wstępnych gemach, Svitolina właściwie nie musi nic robić, tylko przebijać.
Drugi serwis Switoliny to jakiś żart którego Świątek nie rozumie.

Jak się nie ogarnie to wypad ze Svitolinką

Skąd ta zapaść, czyżby Bencic ją wykończyła?

Chyba że to prezent dla Ukrainy, w ramach poparcia.

Ja się wykończę, zbyt emocjonalnie oglądam ten mecz.
57 76(5) będzie 3:ci set
A Ukrainka już miała 4:1 w tajbreku :o

3:set ukrainska rzeź Świątek :(
62 dla Ukrainy, koniec :sadisptd: :::cring:::
Ostatnio zmieniony 11 lip 2023, 17:32 przez arttenis, łącznie zmieniany 3 razy.
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Wygląda to trochę tak jakby Idze się nie chciało albo nie mogła. Nie biega, przy prostych piłkach sadzi takie byki, że płakać się chce. Tak myśli, że samo się wygra i nic ekstra nie musi robić.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Chrzanisz, taki dzień że nie wychodzi...
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Czyli nie może.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Elina wygrywa! O_O Piękne zachowanie Igi przy siatce, pogratulowała rywalce ciepło ją ściskając. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

live pisze: 10 lip 2023, 10:57
TomPL pisze: 10 lip 2023, 09:30
Artlight pisze: 9 lip 2023, 22:49 Ten mecz (Svito - Azarenka) był jakieś piętnaście razy lepszy od męczybuły Świątek z Bencic.
Nie zgodzę się z tą opinią. Co prawda oglądałem tylko tego ST ale po przełączeniu z meczu Igi to wyglądało na granie na dużo mniejszej intensywności.
Owszem, w meczu Igi było dużo błędów ale i moc była! Bencic zagrała znakomicie i tylko jakimś cudem Iga się wybroniła grając pod linie przy dwóch meczowych. Niestety nie wytrzymała kondycyjnie a i z obandażowaną ręką coś było nie tak i w 3 secie zabrakło pary...
15 razy lepszyl , może 28 razy rotfl , "mecze kwiczące" kojarzą się ze świniobiciem i nigdy nie będą dobrze wyglądać, choćby nie wiem jaki byłby ich poziom :wink: , obiektywnie rzeczywisty poziom tego meczu a przede wszystkim poziom lepszej z uczestniczek świniobicia Svitoliny, będzie zweryfikowany w następnym kolejnym.
Chciałbyś jeszcze coś powiedzieć? Jak znający się na tenisie coś piszą, to siedź cicho i rób notatki, a nie pyszczysz…:).

A tak bardziej serio: dziś stawiałem jednak na Igę po trzech setach, co nie zmienia faktu, że rundę wcześniej Elina i Azarenka zagrały dokładnie :D „piętnaście” razy lepszy mecz niż falujące jak Bałtyk podczas sztormu Polka i Bencic.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Artlight pisze: 11 lip 2023, 17:37

Chciałbyś jeszcze coś powiedzieć? Jak znający się na tenisie coś piszą, to siedź cicho i rób notatki, a nie pyszczysz…:).

Mogę tylko potwierdzić, że klimat świniobicia nie dla mnie, widać dla tzw. znawców dobry. :rolleyes: Nic szczególnego w meczu z Azarenką się nie wydarzyło, a już na pewno ten mecz nie był 15 krotnie na wyższym poziomie, gdyby był chociaż 2 razy wyższy poziom, to lepsza Svitolina powinna odesłać Igę na rowerze ale to już historia, teraz trzeba trzymać kciuki za Svitoline, zdaje się jest jeszcze jedna chrum,chrum w rozgrywce została, widać będzie pan zadowolony :wink: rotfl
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

U Serba lekki kryzys. Ale domknął trzeciego seta. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
sylwiaowca89
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2023, 20:16

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Wiktorowski przygotował Igę na Svitolinę z 2021. Ktoś odkrył jakieś elementy taktyczne w tym meczu? Iga wpadła w rzekę przepychania Svitoliny i tam została pokonana doświadczeniem przez wybitną przebijaczkę.
Don’t rush anything. Good people end up with good people…
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Kryzys? To beznadziejna forma, oddaje sety, nie wygrywa już 6-2, 6-1, 6-0 tylko się męczy z rywalami po 4 sety. Nie wiem co będzie dalej z nim, wieje grozą...
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

CFA pisze: 11 lip 2023, 20:51 Kryzys? To beznadziejna forma, oddaje sety, nie wygrywa już 6-2, 6-1, 6-0 tylko się męczy z rywalami po 4 sety. Nie wiem co będzie dalej z nim, wieje grozą...
Nie bój nic. Wyjdzie Sinner, założy pampersa i Djoko będzie w finale. Chyba, że stanie się cud i Włoch będzie miał dzień konia.

A co do Iguni. To nawet się cieszę, że nie wygrała. Przegranie paru meczy i zejście z jedynki dobrze jej zrobi.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

RatRace pisze: 11 lip 2023, 21:09
A co do Iguni... Przegranie paru meczy i zejście z jedynki dobrze jej zrobi.
Ta... Powiedz to Novakowi, który mierzy w klasycznego szlema. :::no.I:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Jak dla mnie, turniej dla Igi mogę uznać za nawet udany. Jest progres o jedną rundę i motorycznie widoczne lepsze obycie z krowią nawierzchnią. Przyczyny przegranej są zdecydowanie poza tą sferą.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

RatRace pisze: 11 lip 2023, 21:09
CFA pisze: 11 lip 2023, 20:51 Kryzys? To beznadziejna forma, oddaje sety, nie wygrywa już 6-2, 6-1, 6-0 tylko się męczy z rywalami po 4 sety. Nie wiem co będzie dalej z nim, wieje grozą...
Nie bój nic. Wyjdzie Sinner, założy pampersa i Djoko będzie w finale. Chyba, że stanie się cud i Włoch będzie miał dzień konia.
Myślałem, że mój sarkazm widoczny bez emotikonów :-)
Sinner grał na razie z jakimiś przypadkowymi zawodnikami. Nikt go jeszcze poważnie nie przetestował. Seta urwać potrafi (ostatnio nawet Djokovi dwa urwał), więc jego styl niewygodny dla Serba, ale żeby miał wygrać? Jest to możliwe, ale za dużo rzeczy musiało by się razem zgrać. Czekam na final ze skurczami albo bez.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Sabalenka out!!! :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Derler pisze: 13 lip 2023, 20:19 Sabalenka out!!! :::gd:::
Dał byś jakieś sprawozdanie, bo nic dzisiaj nie miałem szansy zobaczyć :-)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

CFA pisze: 13 lip 2023, 21:53
Derler pisze: 13 lip 2023, 20:19 Sabalenka out!!! :::gd:::
Dał byś jakieś sprawozdanie, bo nic dzisiaj nie miałem szansy zobaczyć :-)
Najbardziej mi się podobał aplauz na widowni jak Białorusinka wywalała za linię albo zaje**** w siatkę. :lol:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2023

Pierwszy raz oglądałem prawie cały mecz Jabeur i nie mogę do końca pojąć na czym to polega, że wygrywa z najlepszymi?!
Serwis z niczego, po cichutku, a tu leci prawie 100mph i ogromne kłopoty Sabalenki z returnem. Slajsy z obu stron i rywalka głupieje. Muszę pooglądać więcej, będzie okazja w sobotę :)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”