CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Co chwilę jakieś porównania kto ile czego wygrał na mączce, w Paryżu albo czego dokonał w wieku 22 lat, ile dni bez straty seta.
Na jedynce się pewnie utrzyma bo do US Open nie ma czego bronić i tak festiwal wyliczanek będzie się kręcić.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Turniej się skończył, jakoś tak umknęło ...
Świątek znowu awansował do finału i to z Muchovą. No w tej sytuacji to może kiedyś znajdę chwilę i obejrzę :)
Męski finał nawet zacząłem oglądać, ale szybko mnie jednak znudził. Obejrzałem sobie w ramach detoksu od tej durnej łupaniny finał USO z chyba 1992 r. Sampras - Edberg. I to był tenis ... :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Czy może być coś gorszego dla Vivida niż Iga wygrywająca turniej wielkoszlemowy z Muchovą? :D
Prince Textreme Tour 100 310
PH3N-x
Bywalec
Bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 1 wrz 2011, 19:42

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

SevenUP pisze: 24 cze 2023, 15:36 Czy może być coś gorszego dla Vivida niż Iga wygrywająca turniej wielkoszlemowy z Muchovą? :D
Djokovic na czele wyliczanki.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

PH3N-x pisze: 24 cze 2023, 22:03
SevenUP pisze: 24 cze 2023, 15:36 Czy może być coś gorszego dla Vivida niż Iga wygrywająca turniej wielkoszlemowy z Muchovą? :D
Djokovic na czele wyliczanki.
Djokovic ze wszystkimi, tegorocznymi szlemami.

I będzie wtedy powtarzał:
Djokovic - 25
Nadal - 22
Federer - 20

rotfl :lol: :::lghcry::: rotfl :lol: :::lghcry::: rotfl :lol: :::lghcry::: rotfl :lol: :::lghcry:::


:::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye::: :::bye:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

SevenUP pisze: 24 cze 2023, 15:36 Czy może być coś gorszego dla Vivida niż Iga wygrywająca turniej wielkoszlemowy z Muchovą? :D
No ale Muchowa nie była czasem kontuzjowana? :-)

PS
Tak przy okazji kończy się ITF15 w Gdańsku i nawet Polka dotarła do finału i w takich meczach warto popatrzeć
jak walczą zawodniczki z rankingiem kilkaset. Już dwie godziny się tłuką a transmisji nie udało mi się znaleźc :-(

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”