sylwiaowca89
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2023, 20:16

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Vivid pisze: 7 cze 2023, 05:50
Derler pisze: 6 cze 2023, 19:36 W sumie to zaprzeczasz sam sobie. Najpierw krytykujesz Ukrainkę bo nie podała dzisiaj ręki, żeby zaraz mówić o poprawnym jej zachowaniu z tym kciukiem do Kasatkiny. Ja myślę, że to Sabalenka jest tutaj kluczową postacią i to z nią nie chciała mieć nic wspólnego, mając na względzie jej wcześniejsze, prowokacyjne zachowania. Na konferencji prasowej Białorusinka coś tam wymamrała pozytywnego o Svitolinie ale czuć było całkiem mocno, że te słowa nie były szczere. :::bd::
Nie zrozumiałeś mnie. Tak, mówię że nie widzę problemu w tym, że Ukrainka nie podaje ręki Rosjankom czy Białorusinkom. Ale zamiast tego powinna wykonać inny gest (podnieść kciuk, rakietę). Bez tego to pusta demonstracja, kort to nie miejsce.

Co do Sabalenki i całej wrzawy to dla mnie również zachowanie Białorusinki :::gd:::
Jeżeli Ukrainka robi demonstracje to o co chodzi, że Białorusinka postępuje według przyjętej etykiety i podchodzi do siatki podać rękę? Ma tego nie robić bo Ukrainka tak chce?! Ma tego nie robić bo Ukrainka wtedy źle wypada wizerunkowo jako ta co prowokuje? To jest śmieszne, Svitolina jest śmieszna! :::bd::
Przez analogię - jak gram z kimś kto wywołuje lewe auty to mam nie reagować bo wiadomo, że on tak robi? O_O


Krótko mówiąc - Rosjanie i Białorusini, jak tak ma to wyglądać, to lejcie ukraińskich klaunów na korcie ile wlezie! :::gd:::
co innego pokazać kciuk kasatkinie a co innego sabalence. Panie mają zdecydowanie odmienne podejście do reżimu. Chociaż ogrzać na to co robi WTA to zdaje się, że zaraz będzie nakaz całowania Rosjan po stopach.Turnieje wrócą lada moment do
Chin ciekawe tylko czy zawodniczki wezmą w nich udział.
Don’t rush anything. Good people end up with good people…
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Mart12 pisze: 7 cze 2023, 09:05 Nie wyobrażam sobie, żeby Djokovic nie wzniósł się na poziom wyżej niż w meczu z Chaczanowem...
Kurs na Serba - 2,75. :mrngpress: Może by tak zaryzykować... :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Derler pisze: 7 cze 2023, 21:58 Kurs na Serba - 2,75. :mrngpress: Może by tak zaryzykować...
Może na Muchową postaw? Jest jeszcze ciekawszy kurs :-)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

CFA pisze: 8 cze 2023, 10:13
Derler pisze: 7 cze 2023, 21:58 Kurs na Serba - 2,75. :mrngpress: Może by tak zaryzykować...
Może na Muchową postaw? Jest jeszcze ciekawszy kurs :-)
Wczoraj trafiłem dokładny wynik meczu Rune-Ruud. Ale West Ham wywalił mi kupon za 95 tys. :::A!A!A:::
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

No bez jaj, na tym kuponie to do wygranrj jeszcze wielu cudów brakowało...
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

TomPL pisze: 8 cze 2023, 14:50 No bez jaj, na tym kuponie to do wygranrj jeszcze wielu cudów brakowało...
Nie spodziewałem się, że ktoś w to klika i analizuje.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

95tys. robi wrażenie ale to okazała się wydmuszka..
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Bardzo mi się podoba spokój Muchowej w tym pierwszym secie . :::gd::: Żadnych nerwowych ruchów , swoje robi . Dobry set .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

TomPL pisze: 8 cze 2023, 14:50 No bez jaj, na tym kuponie to do wygranrj jeszcze wielu cudów brakowało...
Trzeba wspomnieć, że West Ham strzelił zwycięskiego gola w 90 min. A Sabalenka właśnie odłamała.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Tenisówka pisze: 8 cze 2023, 16:19 Bardzo mi się podoba spokój Muchowej w tym pierwszym secie . :::gd::: Żadnych nerwowych ruchów , swoje robi . Dobry set .
Muchova gra ładnie, bo klasycznie, bez pałowania, różnorodne schematy, mądrze wybiera schematy. Jedna z niewielu w tourze, której grę oglądam z przyjemnością.
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

TomPL pisze: 8 cze 2023, 16:55
Tenisówka pisze: 8 cze 2023, 16:19 Bardzo mi się podoba spokój Muchowej w tym pierwszym secie . :::gd::: Żadnych nerwowych ruchów , swoje robi . Dobry set .
Muchova gra ładnie, bo klasycznie, bez pałowania, różnorodne schematy, mądrze wybiera schematy. Jedna z niewielu w tourze, której grę oglądam z przyjemnością.
Nie dośc, że klasycznie, to nie drze się jak Sabalenka... ciężko się tego słucha/ogląda.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Bardzo dobry mecz ! Super Mucha !!! jest dla mnie trochę odkryciem . Spokój , spójność , widać , że plan gry był i go realizowała . Bardzo fajna zawodniczka .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Brawo Karolina! Jak ona to z kulawą nogą dała radę...
Sabalenka psychicznie nie wytrzymała, tyle błędów!
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Tenisówka pisze: 8 cze 2023, 18:25 Bardzo dobry mecz ! Super Mucha !!! jest dla mnie trochę odkryciem . Spokój , spójność , widać , że plan gry był i go realizowała . Bardzo fajna zawodniczka .
Nie oszukujmy się, trochę jej Białorusinka pomogła. Domknąć mecz - duża sztuka. Niespodziewany finał może być jeszcze jak Iga przegra :-)
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

TomPL pisze: 8 cze 2023, 18:31 Brawo Karolina! Jak ona to z kulawą nogą dała radę...
Sabalenka psychicznie nie wytrzymała, tyle błędów!
Ciekawe w jakiej formie Muchowa wyjdzie na finał, jeżeli Iga dojdzie do finału, to pytanie czy ewentualny Szlem będzie z gwiazdką?
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Czeszka jest niesamowita! Pogoniła białoruską kołchoźnicę. :::gd::: Będę jej kibicował w finale. :!:brv_cmn:!:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Udało się Idze dowieźć wynik, choć ten drugi set bardzo długi, nie było łatwo. Całkiem fajnie gra ta Brazylijka, przyjemnie ogląda się ją przy siatce. Co mnie w grze Igi bardzo razi, to właśnie ten strach przed wypadami do siatki - było kilka momentów, gdzie po głębokim zagraniu aż prosiło się o taką wycieczkę i skończenie wolejem. Rzadko ją oglądam, czy tak jest zawsze? Wiem, że taka gra przynosi rezultaty, ale aż ciężko mi to pojąć - może dlatego, że sam w czasie własnych amatorskich rozgrywek uwielbiam wypady do "sieci" i jestem fanem ofensywnego, urozmaiconego tenisa. ;)
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Myślę, że to Wiktorowski wymyślił, że tylko top spin i gra kątowa a reszta nieważna, wręcz niepotrzebna tylko rozpraszałaby Igę. Wygląda to tak jak wygląda, czasami dziwnie ale póki co przynosi efekty.
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

TomPL pisze: 9 cze 2023, 10:03 Myślę, że to Wiktorowski wymyślił, że tylko top spin i gra kątowa a reszta nieważna, wręcz niepotrzebna tylko rozpraszałaby Igę. Wygląda to tak jak wygląda, czasami dziwnie ale póki co przynosi efekty.
Zdecydowanie tak właśnie jest. Warto zobaczyć sobie juniorski finał Wimbledonu, zupełnie inna Iga.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2023

Na razie Novak swoim doświadczeniem zgasił Carlitosa . Nie pozwala mu się rozpędzić a młody lekko speszony .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”