Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Marcin_L pisze: 25 sie 2021, 08:57 Wieszczę zero polskich kwalifikantów w drabince głównej.

Człowiek małej wiary ze mnie.
Baby już.

EDIT: i Żuk też.
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Nextgeny bardzo trudni rywale jak na 1 rundę. Tsitsipas vs Murray, Zverev vs Querrey i Medvedev vs Gasquet
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

ReTo pisze: 27 sie 2021, 09:15 Nextgeny bardzo trudni rywale jak na 1 rundę. Tsitsipas vs Murray, Zverev vs Querrey i Medvedev vs Gasquet
Nie wydaje mi się, to obecnie tylko nazwiska. Mocno bym się zdziwił (pomijam jakiś uraz jako przyczynę) by Cipas, Niedźwiedź i Władca Łańcuchów nie zameldowali się dalej, i to raczej nawet po 3-0 w setach.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Ruskie na spokojnie dalej, ale jestem jednak zdania że Murray poważnie postawi się Cipasowi
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

arttenis pisze: 26 sie 2021, 19:02 Ferro i Kontaveit w tym roku nie imponują
Estonka właśnie postanowiła "się pokazać" i wygrała w Cleveland :-)
Obie grały po Tokio w dwóch, trzech turniejach - na pewno są w lepszym rytmie meczowym niż Świątek.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

CFA pisze: 29 sie 2021, 08:44 Estonka właśnie postanowiła "się pokazać" i wygrała w Cleveland :-)
Obie grały po Tokio w dwóch, trzech turniejach - na pewno są w lepszym rytmie meczowym niż Świątek.
Już usprawiedliwiasz? O_O Daj jej najpierw przerżnąć :P Trzymaj "nerwy" na wodzy ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Vivid pisze: 29 sie 2021, 11:06
CFA pisze: 29 sie 2021, 08:44 Estonka właśnie postanowiła "się pokazać" i wygrała w Cleveland :-)
Obie grały po Tokio w dwóch, trzech turniejach - na pewno są w lepszym rytmie meczowym niż Świątek.
Już usprawiedliwiasz? O_O Daj jej najpierw przerżnąć :P Trzymaj "nerwy" na wodzy ;)
Liczę co najmniej na ćwiartkę, ale zwracam uwagę, że akurat Iga nie grała od kilku miesięcy
(pomijam ten japoński incydent) i to może dla niej stanowić problem.
Czyli jak przegra wcześniej, to będę to uważał za słaby wynik i nawet mógłbym się solidaryzować z hejtem, który się pojawi a każda runda wyżej będzie mnie satysfakcjonowała na tyle, że śmiać się będę ze wszystkich wylanych pomyj na nią.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Sam wiesz jak to jest ;) Trzeba poczekać, przerżnie i do roboty ;)
Dawniej to przynajmniej kilku "ambitnych" się znalazło co wieszczyło kolejne rundy, a nawet końcowy sukces w danej imprezie. Ale to historia, poszli po rozum do głowy i się nie wychylają ;)
Patrząc po wynikach Olimpiady czy Cinncy to w sumie co się dziwić, nawet średniointeligentny szympans by raczej nie ryzykował :P
Swoją drogą tenis to podła gra, tylko raz może w singlu przerżnąć w jednej imprezie :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Vivid pisze: 29 sie 2021, 15:00 Sam wiesz jak to jest ;) Trzeba poczekać, przerżnie i do roboty ;)
Dawniej to przynajmniej kilku "ambitnych" się znalazło co wieszczyło kolejne rundy, a nawet końcowy sukces w danej imprezie. Ale to historia, poszli po rozum do głowy i się nie wychylają ;)
Twoja droga po rozum bardziej kręta jest. Dopóki komentujesz bieżące wydarzenia, to można to przeczytać,
może nawet skomentować czy przemilczeć, ale jak się napraszasz o reakcje kiedy tematem jest nikłe zainteresowanie
(może z powodu, żeby nie karmić), to staje się niesmaczne. To tak eufemistycznie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Prawda jest bardzo prozaiczna. Sukces ma wielu ojców, porażka nawet matki często nie ma ...
Nie wspomnę o pospolitym tchórzostwie by stanąć w obliczu wtopy. Bo po medale pierś pręży każdy ;)
Dlatego niezmiennie mnie to od lat bardzo bawi :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Vivid pisze: 30 sie 2021, 05:22 Prawda jest bardzo prozaiczna. Sukces ma wielu ojców, porażka nawet matki często nie ma ...
Nie wspomnę o pospolitym tchórzostwie by stanąć w obliczu wtopy. Bo po medale pierś pręży każdy ;)
Dlatego niezmiennie mnie to od lat bardzo bawi :)
Najwyraźniej całkowicie straciłeś orientacje w czasoprzestrzeni rotfl albowiem wspomniani "ojcowie sukcesów" raczej nie czytają a już na pewno nie piszą na tym forum. (:]
Proponuje, żebyś sobie wziął miesiąc wolnego od pisania, ukoisz nerwy i wrócisz do rzeczywistości,
czego serdecznie życzę :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

live pisze: 30 sie 2021, 08:30 Najwyraźniej całkowicie straciłeś orientacje w czasoprzestrzeni rotfl albowiem wspomniani "ojcowie sukcesów" raczej nie czytają a już na pewno nie piszą na tym forum. (:]
Proponuje, żebyś sobie wziął miesiąc wolnego od pisania, ukoisz nerwy i wrócisz do rzeczywistości,
czego serdecznie życzę :D
Najwyraźniej odniesienia przenośne cię przerastają. Tak też bywa.
A co do mojej przerwy w pisaniu, no cóż, każdy może pomarzyć ;)

Czekamy na jakieś ciekawe i zaskakujące ... przerżnięcia :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Vivid pisze: 30 sie 2021, 11:53
live pisze: 30 sie 2021, 08:30 Najwyraźniej całkowicie straciłeś orientacje w czasoprzestrzeni rotfl albowiem wspomniani "ojcowie sukcesów" raczej nie czytają a już na pewno nie piszą na tym forum. (:]
Proponuje, żebyś sobie wziął miesiąc wolnego od pisania, ukoisz nerwy i wrócisz do rzeczywistości,
czego serdecznie życzę :D
Najwyraźniej odniesienia przenośne cię przerastają. Tak też bywa.
A co do mojej przerwy w pisaniu, no cóż, każdy może pomarzyć ;)

Czekamy na jakieś ciekawe i zaskakujące ... przerżnięcia :D
W żadnej figurze retorycznej ani przenośni nie można powiedzieć, że piszący tutaj czują się "ojcami sukcesu", więc twoja wypowiedź jest zawieszona w próżni lub jest przeniesieniem na innych twoich własnych urojeń.
Wydaje się, że mały pingwin muczący jak krowa jest przypadkiem beznadziejnym ale ja uważam, że jest jeszcze nadzieja na uleczenie, czego serdecznie życzę :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

live pisze: 30 sie 2021, 13:34 W żadnej figurze retorycznej ani przenośni nie można powiedzieć, że piszący tutaj czują się "ojcami sukcesu", więc twoja wypowiedź jest zawieszona w próżni lub jest przeniesieniem na innych twoich własnych urojeń.
Wydaje się, że mały pingwin muczący jak krowa jest przypadkiem beznadziejnym ale ja uważam, że jest jeszcze nadzieja na uleczenie, czego serdecznie życzę :D
Wiesz co? Zrób ładnie - Muuuuuuuuuuuu :::gd:::
To powinieneś już ogarniać ;) My przyklaśniemy i będziesz dumny z siebie.
A potem będzie w spokoju można oglądać imprezę.
Do czasu wylotu Igi i być może gdzieś wcześniej Novaka :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

No i co? Pogra Murek? Dotrzyma kroku?
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Murek to już nie jest na granie do 3 wygranych setów.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Cambrinus pisze: 30 sie 2021, 21:10 Murek to już nie jest na granie do 3 wygranych setów.
Tak, też nie wierzę w wygraną ale w trochę dobrej gry - tak.
Drugie przełamanie dla Szkota👍😊
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Pierwszy dzień USO i już mnie załamał ES poziomem komentarza… „były miszcz Andi Maraj”, „stadion imieniem Artura Asha”, „Murray pocisnął Tsitsipasa” - po jakiemu to?? Czy to już naprawdę z ulicy biorą na komentatorów… wie ktoś co za polonista tam siedzi?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

To są nie warte uwagi szczegóły...
Ale jak Andy z Cipasem mają grać TB a oni przełączają transmisję na rozgrzewkę Linette... no załamka 😕
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

To jest ten sam Andy, który niemiłosiernie męczył się z Otte na Wimbledonie? 🤔 Krótki okres czasu a zmiana olbrzymia. Oby wytrzymał.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”